marys
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2016, 11:14

Re: organizacja konferencji na poziomie

08 sie 2016, 19:52

jak trzeba zorganizować konferencje to trzeba mieć bazę danych to znaczy taka gdzie mamy kilka hoteli lub sal dla odpowiednio dużej ilości osób, namiary na catering i na sprzęt medialny a jak tego wszystkiego nie mamy to musimy wejść na stronę http://www.prokonferencje.pl/ i tam to wszytko znajdziemy.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: organizacja konferencji na poziomie

17 sie 2016, 20:44

Ja znalazłam jakiś czas temu logos zakopane sale konferencyjne
i chyba zorganizuję tam konferencję. Sala jest bardzo duża i odpowiednio wyposazona. Mysle, że bez problemu można tam zorganizować konferencję na poziomie.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: organizacja konferencji na poziomie

19 sie 2016, 16:55

Ja jakiś czas temu wpadłam na pomysł zorganizowania konferencji dla kobiet, chcę im pomóc w zaczęciu wszystkiego od nowa :)
Znalazłam sale szkoleniową w łodzi i chyba ją zarezerwuję. Sala jest duża, świetnie wyposażona i przystępna cenowo.
Myślę, że idealnie sprawdzi się jako miejsce na konferencję lub szkolenie.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: organizacja konferencji na poziomie

19 sie 2016, 20:40

Zawsze mozesz zorganizować konferencje nad morzem szczególnie teraz, latem. Ja byłam kiedys na konferencji w Sopocie i wróciłam bardzo zadowolona :) Teraz sama zastanawiam się nad zorganizowaniem spotkania biznesowego w tym mieście. Jest tam spory wybór hoteli z świetnie wyposażonymi salami

bellabella950
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2016, 11:17

Re: organizacja konferencji na poziomie

22 sie 2016, 11:22

Jeśli konferencja ma być na poziomie, to z pewnością sprawdzą się dobre telewizory, które można wypożyczyć w tej firmie: http://www.onehd.pl/wynajem-telewizorow-lcd/ . Są to telewizory LCD, a w zestawie są potrzebne kable i pilot. Polecam.

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: organizacja konferencji na poziomie

28 lis 2018, 19:24

Konferencja na poziomie to tylko z pomocą firmy cateringowej z Otwocka J.B. Catering. Ja od kiedy pamiętam korzystam z ich pomocy i jestem bardzo zadowolona bo firma oferuję wynajem sal, wynajem sprzętu typu stoły, krzesła, zastawa i tym podobne.

calineczkka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2018, 10:24

Re: organizacja konferencji na poziomie

04 cze 2019, 12:27

Skoro ma być na poziomie, to catering musi być najlepszy. Robiłam taką konferencję w Warszawie i wtedy wspomogliśmy się jedzeniem z cateringu Figaro w Ząbkach. Na ich facebooku https://www.facebook.com/Catering-Figar ... 131466689/ są wszelkie dane kontaktowe . Polecam się zapoznać.

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: organizacja konferencji na poziomie

22 cze 2019, 22:03

Wiadomo... jeśli goście są wymagający to nie ma miejsca na wpadki, bo to pozniej moze wiele kosztowac w relacjach biznesowych. Przerabialam juz temat nieudanej konferencji. Do dzisiaj mnie sie to wypomina. Od kilku lat niezmiennie stawiam juz tylko na zaufanych wspolwykonawcow. W Glamour zawsze mam zagwarantowana oprocz duzej sali i obsluge podczas bankietu po koneferncji, sprawdzone menu i full wyposazenie, Dla mnie the best of Wrocławskie miesjcówki

napolanka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 12 lut 2016, 18:53

Re: organizacja konferencji na poziomie

28 cze 2019, 00:13

Jeśli ma być na poziomie, to można wynając salę konferencyjną w Gorzowie. Jest tam 110 miejsc, sala klimatyzowana. Przy wynajmie sali, można załatwić także catering oraz różne przekąski dla gości. Zostawiam wszystko w linku: http://impuls24.pl/zakres-uslug/wynajem-powierzchni/ .

plasterek123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 16 lip 2019, 21:53

Re: organizacja konferencji na poziomie

21 lip 2019, 21:53

Ostatnio byłam na takiej konferencji odbyła się ona w Hotelu Imperium w Rzeszowie. Wszystko było perfekcyjnie przygotowane, rzutnik nagłośnienie bez zarzutu. Jedzenie było pyszne pokoje śliczne i obsługa bardzo miła. Hotel jest przygotowany na bardzo różne ewentualności i otwarty na propozycję oraz spełnienie oczekiwań klienta.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość