TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

12 sie 2016, 13:21

Mam meble modułowe i to bardzo dobra rzecz. U mnie się sprawdziły.

kasia3535
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 19 cze 2016, 14:37

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

16 sie 2016, 19:26

ja tam jestem za meblami na wymiar a na pewno meble kuchenne musza być na wymiar. Bo żaden sklep który sprzedaje meble nie zagwarantuje nam takich mebli które najbardziej nam sie dopasują do naszych potrzeb i naszej kuchni. Ja znalazłam firmę która oferują meble na wymiar w stylu angielskim, może słyszeliście o takim stylu a jeżeli nie to zapraszam na stronę http://www.kuchnieangielskie.com.pl

MariannaO
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 15 lip 2015, 15:18

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

22 sie 2016, 11:14

Ja proponuję rozwiązanie pośrednie, czyli meble modułowe. :) Tu nie kupujesz gotowego zestawu, tylko wybrane elementy, jakie Ci pasują. Podstawowe części są na tyle zgrabne, że możesz je dopasować do każdego pokoju, każdej przestrzeni. Czytaj: nie musisz czekać na wykonanie mebli, bo są dostępne tu i teraz, no i cena się zgadza. Ja kupowałam swoje w BRW - Possi Light się nazywają. Dodatkowo dają Ci możliwość wyboru koloru drzwi mebli, co IMO jest bardzo fajne - można poszaleć!
Fajna sprawa z meblami modułowymi, z aranżacją można poszaleć. No i zawsze można dokupić dodatkowe moduły, co w powiększającej się rodzinie jest bardzo przydatne. :) Sprawdziłam kolekcję possi light i prezentuje się całkiem, całkiem. Oczywiście wizyta w salonie musi być :D A czy może ktoś je ma w domu?

eweli13
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 07 cze 2016, 13:06

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

23 sie 2016, 14:29

Myślę, że i te i te są spoko. To zależy od pomieszczenia.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

24 sie 2016, 13:47

Moim zdaniem w kuchni najlepsze są takie na wymiar. No i w malej łazience.

Kalihali
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2016, 08:27

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

07 wrz 2016, 08:44

W kuchni meble na wymiar są jak najbardziej komfortowe.
Jednak dyskusja czy są lepsze gotowe czy na wymiar - powiem tak, w niektórych przypadkach nie da się inaczej. Ja rok temu zamawiałam meble apteczne takie jak tutaj.
Powiem tak. Znalezienie gotowych mebli tego typu graniczy z cudem. W zasadzie, nie ma możliwości, aby wykonać na zasadzie kupowanie poszczególnych elementów. Na wymiar wykonanie takich mebli też nie zawsze jest możliwe, gdyż wiele firm nie nastawia się na specyficznych Klientów jak np. apteki, przychodnie itp.
Dlatego jestem zdania, że specyfikacją mebli pod wymiar jest to, że są one bardzo niezastąpione w niektórych przypadkach.

kamila81
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 cze 2016, 22:41

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

08 wrz 2016, 20:43

Zdecydowanie meble na wymiar. Wiekszosc tych gotowych jest niestety ze sklejki.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

09 wrz 2016, 09:14

No nie przesadzałabym, przecież można kupić dobrej jakości meble na wymiar. Takich jest nawet dość sporo.

agati877
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2016, 09:13

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

09 wrz 2016, 09:17

No ja myślę oczywiście, że na wymiar. Znam nawet bardzo dobrą firmę wykonującą meble na zamówienie http://www.interior-design.pl/. Można się umówić na bezpłatny pomiar oraz projekt :)!

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

06 gru 2016, 11:10

Pewnie że na wymiar. Zamówienie takich mebli z http://www.drewit.krakow.pl/meble-kuchenne/ to był mój najlepszy pomysł:)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość