kamelka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:52

Re: Żylaki kończyn dolnych

31 mar 2016, 19:45

miałam juz jeden zabieg usuwania, caly czas je czuje , i widze,,,, probem narsata jak mam wiecej pracy siedzącek

iga32
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 gru 2015, 10:28

Re: Żylaki kończyn dolnych

08 lip 2016, 08:47

Inwazyjne zabiegi to raczej ostatczność moim zdaniem. Przy pierwszych symptomach żylaków, a także w momencie, gdy są już one widoczne, pomocny w leczeniu jest krem VARIVE. VARIVE bazuje na składnikach naturalnych. Jest więc bezpieczny i działa nieinwazyjnie. Nie powoduje powikłań (jak zabiegi), a skuteczność VARIVE wiele osób ocenia bardzo wysoko.

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Żylaki kończyn dolnych

14 lip 2016, 18:03

Mnie żylaki kończyn dolnych nie dotyczą, za to męczyłam się jakiś czas z tymi odbytu :/ hemoroidy leczenie wizyty u proktologów - wszystko to przeszłam. Najskuteczniejsze okazały się dla mnie http://ruskorex.pl/ czopki i maść.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Żylaki kończyn dolnych

22 lip 2016, 23:03

Jak najbardziej rozwój żylaków można spowolnić. Na rynku jest sporo akcesoriów i specjalnej odzieży, która właśnie temu służy. Najprościej zadbać o to dzięki podkolanówkom przeciwżylakowym z http://www.sklepikseniora.pl/podkolanow ... c3775.html Noszenie takiej garderoby może znacznie poprawić ukrwienie kończyn dolnych.

Awatar użytkownika
littleBUNNY
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 31 sty 2015, 18:19

Re: Żylaki kończyn dolnych

29 lip 2016, 23:39

A ja na opuchnięcia nóg polecam też karboksyterapię. Przekonałam się na własnej skórze, że przy skłonnościach do żylakow i występowania opuchlizny wszelkie domowe sposoby i środki doustne na dłuższą metę nie pomagają. Dlatego zdecydowałam się na zabiegi karboksyterapii - http://instytut-urody.com/karboksyterapia.html. W skrócie - jest to terapia dwutlenkiem węgla, która uruchamia naturalne procesy regeneracji skóry. U mnie zabiegi okazały się naprawdę skuteczne.

Awatar użytkownika
mamuśka991
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 29 wrz 2011, 19:53

Re: Żylaki kończyn dolnych

31 sie 2016, 18:43

Dobrze wiedzieć bo kiedy uporałam się z zaparciami dzięki dicopegowi i oddaliłam od siebie widmo hemoroidów to wyszedł mi żylak na nodze :ico_szoking: nie wiem teraz co z tym zrobić, nie boli ale nie wygląda dobrze

Folijka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2016, 06:51

Re: Żylaki kończyn dolnych

04 lut 2017, 23:08

Mnie mniej przejmuje wygląd, no ale doskwiera z bólem, a raczej takim dziwnym rwaniem. Jeszcze jak się zastosuje depilator na nogi w okolicach tej nieszczęsnej żyły, to jest dopiero niezły odjazd (i to nie pozytywny). Zastanawiam się nad kremem VARIVE, bo spotkałam się z masą dobrych opinii. Do tego ma sam naturalny skład. Trzeba będzie spróbować, bo zabiegi mi się nie bardzo widzą.

TAMASIA
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:59

Re: Żylaki kończyn dolnych

05 lut 2017, 19:12

Istnieje w aptekach i drogeriach masa leków oddziałujących tak, aby ograniczać tego rodzaju zaburzenie.

Żywica cedrowa, a także wyciąg z motylicy to zaprawdę fantastyczne związki.

Spójrzcie na to łącze: http://varive.pl/

Krem Varive to rozwiązanie na między innymi oczyszczenie zaatakowanych chorobowo naczyń oraz tonizująco-wzmacniające działanie na żyły.

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Żylaki kończyn dolnych

10 kwie 2017, 19:04

Ja strasznie się czułam kiedy miałam żylaki, pojawiały się straszne skurcze nocne, aż spać nie mogłam, nawet musiałam zrezygnować z pracy, ponieważ większość czasu musiałam stać. Niestety żadne preparaty apteczne nie pomogły :( Przyjaciółka poradziła mi wybrać się do lekarza, bo z czasem żylaki stawały się coraz większe - a to podobno prowadzi do jakichś ciężkich schorzeń. Pierwotnie chciałam na NFZ, ale terminy były tak odległe, że zdecydowałam się na łódzki szpital Bonifratrów. Tam mnie praktycznie od razu przyjęto i na szczęście okazało się, że nie jest ze mną tak źle – wystarczył zabieg skleroterapii. Bardzo szybko wróciłam do pełni sprawności, nie odczuwałam już żadnego bólu ani pieczenia

Awatar użytkownika
MissMagoo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 gru 2016, 09:29

Re: Żylaki kończyn dolnych

08 maja 2017, 13:50

Oj, żylaki kończyn dolnych to nic przyjemnego. Moja mama przez wiele lat borykała się z tym problemem i dopiero niedawno udało nam się ją namówić na laserowe leczenie żylaków w AlfaMedycyna. I nie żałuje tego. Mówi, że powinna to dawno temu zrobić, bo nie dość, że pozbyła się tych nieestetycznych żylaków, to jeszcze nogi przestały ją boleć i nie ma wrażenia, że są one niezwykle ciężkie. Dla zainteresowanych tematem laserowego usuwania żylaków link: http://alfamedycyna.pl/laserowe-leczenie-zylakow/ 

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość