nizia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 15 wrz 2016, 13:38

Re: Kuracja na wypadające włosy

16 lis 2016, 12:04

Ja używałam szamponu i odżywki Radical (specjalne preparaty wskazane podczas wypadania włosów; cena za każdy z nich koło 15-18 zł). Efekt był bardzo zadowalający, a nie wyszło to drogo. Do tego po zakończeniu kuracji z kosmetykami Radical wzmacniałam włosy odżywką keratynową z GAL (koszt około 8 zł za 40 kapsułek, bardzo wydajna). Najtaniej wyszło mi to wszystko zamawiając przez internet w aptece Pod Smokiem, polecam każdemu.

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Kuracja na wypadające włosy

17 lis 2016, 23:26

Jak szukacie naturalnych metod to moim zdaniem olejkowanie powinno pomóc. Zerknijcie tutaj http://olejowaniewlosow.com.pl/ - dużo rad na ten temat jest.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Kuracja na wypadające włosy

29 lis 2016, 15:35

Ja używałam szamponu i odżywki Radical (specjalne preparaty wskazane podczas wypadania włosów; cena za każdy z nich koło 15-18 zł). Efekt był bardzo zadowalający, a nie wyszło to drogo. Do tego po zakończeniu kuracji z kosmetykami Radical wzmacniałam włosy odżywką keratynową z GAL (koszt około 8 zł za 40 kapsułek, bardzo wydajna). Najtaniej wyszło mi to wszystko zamawiając przez internet w aptece Pod Smokiem, polecam każdemu.

Nie słyszałam o tej odżywce keratynowej z Gala :P Namiętnie łykam ich kapsułki z wiesiołkiem :)

shania81
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 gru 2016, 00:47

Re: Kuracja na wypadające włosy

01 gru 2016, 00:49

Mezoterapia, o której była tu mowa, to nie jest tylko zabieg na włosy. Moim zdaniem super sprawdza się mezoterapia także na twarz - nawilża i odżywia skórę. Ja taki zabieg wykonywałam w studio Cosmetix, to jest na Muranowie. Efekty były w sumie takie, jakich oczekiwałam - włosy zaczęły odrastać, pojawiały się nowe baby hairs, ogólnie poprawiła się kondycja włosów, są silniejsze, łatwiej mi nad nimi zapanować:) U mnie inwestycja w dermokosmetyki, wcierki itp. nie sprawdziła się, ale wizyta u p. Agnieszki na mezoterapii okazała się strzałem w dziesiątkę :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kuracja na wypadające włosy

13 gru 2016, 16:04

Mogę się zgodzić, akurat co do mezoterapii to sama stosowałam ten zabieg i jestem bardzo zadowolona z jego efektów,w szczególności odbudowy kondycji włosów, poprawy kolorytu. Można go stosować np w formie kapsułek, które w żaden sposób nie są inwazyjne.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Kuracja na wypadające włosy

24 sty 2017, 12:02

Ostatnio dużo słyszałam o leczeniu łysienia osoczem bogotopłytkowym. Jestem z Rzeszowa i mam w swoim sąsiedztwie gabinet kosmetologii estetycznej Moja Estetyka, często słyszę choćby na spacerze opinię wychodzących stamtąd ludzi - wszyscy mega zadowoleni z zabiegu. Sama się zastanawiam po tych wszystkich opiniach czy nie wysłać tam męża, bo lekkie zakola to już mu się pojawiły.

nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: Kuracja na wypadające włosy

27 sty 2017, 14:09

u mnie sprawdzila sie kuracja vitapil - tabletki suplement diety + lotion do skory glowy. do tego pielegnacja dobrymi szamponami i maskami, bez parabenow i silikonow. wlosy mam w doskonalym stanie - duzo mniej zostaje na szczotce i po myciu.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kuracja na wypadające włosy

07 lut 2017, 14:31

Przyznam, ze nie słyszałam nigdy wcześniej o takim suplemencie, czy jest drogi? Jeżeli możesz to napisz nieco więcej szczegółów, jakiego szamponu dokładnie używałaś?

MammaMia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 14 sty 2014, 15:45

Re: Kuracja na wypadające włosy

08 lut 2017, 10:43

Ja przez dłuższy czas miałam problem z wypadającymi włosami. Gdy zaczęły się problemy była jesień i myślałam, że to z powodu pory roku i wszystko za chwilę wróci do normy. Az w koncu po kilku miesiącach musiałam zacząć działać i prawdę mówiąc przekopałam się przez stos produktów. Były szampony, odżywi, maski, serum i moim zdaniem najlepsza okazała się odżywka Kosswell Structure Repair Instant Treatment. Jeżeli chodzi o cenę to w hurtowniach są tańsze i często mają promocje, ale moim zdaniem i tak warto!

Pozdrawiam

Monika343
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2017, 14:04

Re: Kuracja na wypadające włosy

22 lut 2017, 14:09

Chyba większość z nas ma problem ze zniszczonymi końcówkami i wypadającymi włosami, samodzielnie bardzo trudno jest sobie z tym poradzić nawet stosując kosmetyki. polecam zabieg który mi osobiście pomógł, czyli Odbudowa, wzmocnie włosów- Rytuał Kerastase z użyciem ampułki VitaCement, czyli takiej odbudowującej włosy. Byłam na nim w salonie denique i widzę różnicę.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość