AleksandraM
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 28 lip 2015, 12:41

Skuteczne maskowanie dziur po wierceniu

02 gru 2016, 16:29

Znacie jakieś dobre sposoby na zamaskowanie dziur w ścianach po gwoździach? Wynajęłam nowe mieszkanie i nie ma niczego żeby przywiesić obraz czy cokolwiek. Boje sie ze jak narobie dziur to strace kaucję, a przy pustych ścianach siedzieć pare lat to też tak dziwnie. Mam nadzieje że mi pomożecie.

Forest
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 03 sie 2015, 12:58

Re: Skuteczne maskowanie dziur po wierceniu

06 gru 2016, 09:25

Mieszkam na swoim a mimo to nie bawiłem się w gwoździe bo szkoda ścian. Potem coś się zmieni, przemeblowanie jakieś i zostają dziury. Można oczywiscie gipsować i bawić się w malarza ale slad pozostanie. Polecam zainteresować się plastrami montażowymi. Większość rzeczy można na nich przymocować nawet cięższych jak szafeczka na klucze. Pozdrawiam serdecznie.

AleksandraM
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 28 lip 2015, 12:41

Re: Skuteczne maskowanie dziur po wierceniu

06 gru 2016, 11:40

A jak ze śladami po tych plastrach? Nie odbarwiają ścian i nie zostawiają kleju?

Forest
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 03 sie 2015, 12:58

Re: Skuteczne maskowanie dziur po wierceniu

06 gru 2016, 16:09

Nic z tych rzeczy, tu masz dobry przykład - https://www.youtube.com/watch?v=TdvUL9-hCDw . Po tym filmie aż sam spróbowałem z papierem i rzeczywiście ładnie odchodzi nie pozostawiając żadnych śladów. Do mocowania drobnych rzeczy nie znajdziesz niczego wytrzymalszego i tańszego, pzdr.

pulchna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 22 lut 2016, 10:16

Re: Skuteczne maskowanie dziur po wierceniu

07 gru 2016, 10:18

Czegoś tu nie rozumiem. Skoro jest to taśma montażowa która może teoretycznie nawet i 2 kg ciężaru udźwignąć to chyba film działa na minus produktu że można od tak, bez problemu sobie ją zerwać.

Xena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 05 sie 2015, 11:56

Re: Skuteczne maskowanie dziur po wierceniu

07 gru 2016, 13:38

Na wypadek jeśli to nie żart to wyjasnie ze plaster pomimo że na innych filmach potrafi utrzymać nawet dorosłego faceta zawieszonego do góry nogami można bez problemu usunąć po prostu go wyciągając. Sprawdzone – ślady rzeczywiście nie zostają.

lubieobcasy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 02 mar 2016, 11:58

Re: Skuteczne maskowanie dziur po wierceniu

08 gru 2016, 10:05

Cześć wszystkim. Słuchajcie, a czy są takie tylko ze przezroczyste? Bardzo przydałyby mi sie do łazienki ale nie mogą być białe. Dzięki.

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Skuteczne maskowanie dziur po wierceniu

08 gru 2016, 17:21

Najlepiej porozmawiać z właścicielami, ewentualnie jak się bardzo boisz, to zaproponować jeszcze aneks do umowy, że możesz powiesić kilka obrazów i gwoździe nie będą się liczyć, jako ubytki na ścianach. :) Tak po ludzku, to raczej własciciele machną na to ręką. :)

pulchna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 22 lut 2016, 10:16

Re: Skuteczne maskowanie dziur po wierceniu

09 gru 2016, 09:45

Xena to nie był żart :P. Serio nie zrozumiałam koncepcji, ale już wszystko jasne ;]

Xena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 05 sie 2015, 11:56

Re: Skuteczne maskowanie dziur po wierceniu

09 gru 2016, 11:31

Przezroczyste też dostaniesz, wejdź sobie na stronke producenta bo tam masz najwiekszy wybór. Cieszesie ze pomoglam pulchna, pozdrawiam.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 1 gość