semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

01 kwie 2016, 09:04

Warszawa posiada bardzo dobre namiary na Notariusz Wola - Ewa Kuśmierowska & Aneta Sitnicka-Urbaniak
Warto sobie sprawdzić opinie na ich temat w necie jeśli nie kojarzycie tej kancelarii. Ja polecam :)

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

05 kwie 2016, 07:09

Współczuję rozwodu. Ja mam to za sobą i było bardzo cieżko :/ Poszukaj koniecznie dobrego adwokata. Od siebie mogę polecić Panią Paulinę Wolną z łodzi. Zajmuje się m.in sprawami rozwodowymi, wiele z nich już wygrała i myślę, że warto sie do niej zgłosić.

krystyna123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 07 mar 2016, 09:35

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

07 kwie 2016, 06:34

Z okolic godna polecenia jest kancelaria adwokacka Siedlce - naprawdę profesjonalni adwokaci, dobre porady, szeroki zakres usług. Niejedną sprawę wygrali.

qrokodyl
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:59

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

19 maja 2016, 15:14

zdecydowanie polecam tego radce prawnego http://adwokat-cichowski.pl

woiwoi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2016, 10:24

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

20 cze 2016, 10:27

Jeśli chodzi o Warszawe to tylko http://www.adwokatkobylinska.pl nie znam lepszego

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

22 wrz 2016, 19:45

Bardzo dobry jest też prawnik wejherowo. Ja chyba skorzystam z usług tego prawnika podczas mojego rozwodu. Mój jeszcze mąż kombinuje jak pozbawić mnie całego majątku chociaż rozwód jest z jego winy.
Potrzebny mi jak najlepszy adwokat a słyszałam, że Pan Jednoralski jest naprawdę świetny.

agentka007
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 04 kwie 2016, 14:44

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

06 gru 2016, 13:54

Dobra kancelaria adwokacka zajmująca się sprawami w całym kraju mieści się w Łodzi a dokładniej jest to lodz-adwokat.pl/ :) Na prawdę pani Monika Kitscha-Kwasiborska zna się na tego typu sprawach jak mało kto.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

21 cze 2017, 14:40

Ja sama się nie rozwodziłam ale moja siostra korzystała z pomocy Pani Iwony Sztubeckiej z jst kancelaria. Jej specjalizacją jest prawo rodzinne. Dodatkowo to mega ciepła i sympatyczna osoba. Myślę, że warto umówić się na spotkanie i przedstawić swoją sprawę bo jak wiadomo rozwodzić można się na kilka różnych sposobów.

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

02 sty 2018, 10:49

Jesli mogę zarekomendować Ci dobrego adwokata od rozwodu, to bezapelacyjnie będzie to Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz z Gdyni. Jeśli mieszkam na terenie Trójmiasta to koniecznie umów się na wizytę. Pomogą, doradzą, zaoferuja kompleksową pomoc prawną w rozwodzie czy separacji. Warto.

DamaNaObcasach
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2018, 02:06

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

04 sty 2018, 17:01

Moja siostra własnie jest po separacji, na etapie rozwodu i szukam dla niej dobrego prawnika. Chce odciazyc ja od obowiazkow, bo bardzo przezywa ta cala sytuacje. Wiele slyszalam o Budrewiczu. Podobno jest bardzo dobrym adwokatem, który wspiera swoich klientow przez caly czas, sluzac im pomoca i dobra rada. To prawda ?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość