Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

07 gru 2016, 13:43

Widziałam, że mają też inną stronę gdzie można oglądać ich projekty: http://www.meblekuchennekrakow.com.pl/

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

08 gru 2016, 13:48

Warto się zastanowić nad wyborem mebli do kuchni, bo one jednak służą nam przez długie lata. Z racji tego, że mieszkam w kawalerce chciałam wykorzystać każdy możliwy zakamarek. Miałam konkretny wymyślony styl a meble dostępne w sklepach nie były adekwatne co do moich oczekiwań. Dlatego po naprawdę długich poszukiwaniach zdecydowałam się zamówić meble na wymiar. Właśnie wtedy dopiero miałam wpływ na ich końcowy wygląd. Zdecydowałam się na współpracę z firmą Lotar1: http://lotar1.pl. Mogę naprawdę z czystym sumieniem polecić Wam ich usługi. Nasza współpraca przebiegała przez etapy: pomiaru, projektu, realizacji , produkcji,transportu, a na sam koniec montażu.

Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

03 kwie 2017, 14:33

Wszystko uzależnione jest od tego czy mają to być meble do salonu czy kuchni. W kuchni najlepiej jest brać na wymiar. Zyskamy na ergonomii i jakości, natomiast do salonu można śmiało brać modułowe. Zobaczcie sobie na przykład porady w serwisie Max Kuchnie. Jest tam sporo informacji jak dobrze umeblować i nie zagracić. Jest też tam wyszukiwarka salonów z całej Polski. Może się wam przydać coś takiego :)

Mallema
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 29 mar 2016, 09:38

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

14 cze 2017, 13:36

na wymiar tylko wtedy kiedy pomieszczenia są problematyczne. Ale jeżeli to zwykłe, standardowe pomieszczenie to można przecież zamówić w sklepie. Ja zamawiałam tutaj do firmy http://www.vimexmeble.pl/prodcat/meble-gabinetowe/

ilonakaminska80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 gru 2016, 08:41

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

14 cze 2017, 14:08

w zależności czy chcesz tam zostać na stałe czy nie. bo jeśli na stałe to polecam zrobic na wymiar. są droższe ale dostosowane do pomieszczenia. jeśli jednak planujesz tam długo nie pomieszkać, to polecam kupić tanie mebleki np ze strony https://www.mirjan24.pl/ ( osobiście jestem bardzo zadowolona z zakupów ). Zawsze możesz tanim sposobem sama wykonać meble ;) DIY ;) :ico_brawa: :ico_ciezarowka:

mika1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 29 paź 2015, 17:15

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

14 cze 2017, 14:36

na wymiar, wtedy wszystko idealnie pasuje.

rebeeka091
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2016, 10:43

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

07 lip 2017, 10:02

Meble na wymiar warto wybrać jedynie do kuchni - łatwiej dopasować je do wnętrza, zwłaszcza mniejszego. Do pozostałych pomieszczeń lepiej wybrać gotowe meble - są tańsze, a wybór jest większy. Ja meble kupuję wyłącznie w salonach meblowych, gdzie mogę je obejrzeć, sprawdzić jakość wykonania - przez internet to raczej niemożliwe. Jeśli podobają się wam nowoczesne meble, to w Poznaniu zajrzyjcie do salonu BlackArt - mają wyjątkowo eleganckie meble, zwłaszcza wypoczynkowe i łóżka.

darioszka89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 23 lis 2017, 17:38

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

23 lis 2017, 21:33

Ja kupiłam sobie gotowe meble na stronie mebel-partner. Wydaje mi się, że takie gotowe meble później łatwiej sprzedać w razie gdyby nam się znudziły

Monika27
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2017, 14:55

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

12 sty 2018, 09:17

Jasne, że na wymiar :) Ja zamawiałam w studiu Max Kuchnie. Bardzo miło wspominam współpracę z nimi. Nie było żadnych problemu, a podczas remontu, wiadomo różnie to jest. Kuchnia na jaką się zdecydowałam jest ciepłych odcieniach brązu – tak trochę na przekór wszechobecnej bieli :) Jest dość duża i jasna, dlatego mogłam sobie pozwolić na więcej ciemnego koloru.

nizia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 15 wrz 2016, 13:38

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

12 sty 2018, 12:38

Powiem tak - meble na wymiar sprawdzają się chyba tylko w kuchni, jeśli mam być szczera. Kuchnia ma specyficzny typ zabudowy i wszystko musi do siebie pasować, nie ma w niej miejsca na jakieś niedociągnięcia. Ale przy innych pomieszczeniach nie ma już takiego problemu i myślę, że jeśli w grę wchodzi meblowanie salonu, sypialni, łazienki, pokoju dla dzieci itp., to nie ma sensu brać mebli na miarę, które są po prostu o wiele droższe. No i masz mniejszy wybór wtedy. Dla mnie proste i logiczne. Dlatego właśnie kuchnię brałam na wymiar, a resztę już zwyczajnie i najczęściej zdarzyło mi się kupować w Abra meble. Bo niedrogo i dobrze jakościowo, a złożyć wszystko byłam w stanie bezproblemowo sama. Do Ikei mam dosyć daleko, poza tym nie przepadam za Ikeą i jej jakość też mi się za bardzo nie podoba. Więc wybrałam coś, co mam bliżej i uważam za lepsze :) Tyle ode mnie.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość