braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Torebka listonoszka

23 wrz 2016, 19:53

Listonoszki bardzo mi się podobają ale nie mogę ich kupować bo za dużo gratów noszę przy sobie :-D

Miałam ten sam problem :) Jednak ze względu na ogromną wygodę noszenia torebki listonoszki ograniczyłam ilość rzeczy, które noszę w torebce. Mieszkam na przedmieściach i mam dość ograniczony dostęp do sklepów, bo mój osiedlowy sklep jest bardzo słabo zaopatrzony i ceny produktów są dwa razy droższe niż w innych sklepach, ale nie dziwie się, bo gdyby nie taka marża to chyba nie mieliby szans utrzymać się na rynku. Robienie zakupów z 2 wygłodniałych i nakręconych dzieci nie należy do najprostszych rzeczy i gdybym robiła je z klasyczną torebką wypchaną różnymi przedmiotami to moje zakupy trwałyby 2h zamiast godzinę, a dla osoby, która pracuje na pełnym etacie, odwozi i odbiera dzieci ze szkoły, robi zakupy i gotuje obiady każde 10minut jest na wagę złota. Poza tym nie każda listonoszka jest bardzo mała i można znaleźć też takie sporych rozmiarów. Tutaj jest ich sporo https://samidare.pl/smo_m_TOREBKI_LISTO ... -2541.html . Niektóre z nich są prawie tak samo pojemne jak inne klasyczne torebki.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Torebka listonoszka

07 paź 2016, 09:49

Torebka listonoszka należy do tych, które każda z nas powinna mieć na wszelki wypadek wyjścia do teatru czy wieczorem do restauracji, czyli raczej tych bardziej eleganckich okazji, sama mam ich chyba 4 :)

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Torebka listonoszka

13 lis 2016, 14:12

Ta listonoszka mnie urzekła, bo jest inna : ) http://torbywsieci.pl/products/detail/torba_C259/

Grafinn
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 26 maja 2015, 14:05

Re: Torebka listonoszka

16 lis 2016, 10:28

uwielbiam taki model, jest najwygodniejszy i do wszystkiego pasuje

Iwona2
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2016, 18:35

Re: Torebka listonoszka

06 sty 2017, 19:44

Ja widziałam fajne listonoszki ze skóry w sklepie Apeks. Mają właśnie wyprzedaż zimową, więc można kupić dużo taniej. Sama szukam czegoś na wielkie wyjście, jakiejś małej kopertówki ze zdobieniami, ale eleganckiej. Takiej typowo balowej, która będzie pasowała mi do srebrnej sukni.

Sandra19809
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 07 paź 2016, 13:18

Re: Torebka listonoszka

16 sty 2017, 16:12

Listonoszki są bardzo praktyczne - przede wszystkim dzięki nim mamy dwie wolne ręce na zakupy, telefon, czy cokolwiek innego... Ja bardzo lubię :) Zdarza się nawet, że biorę ze sobą dwie, jak w jednej wszystko mi sie nie zmieści:)

motylek12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:08

Re: Torebka listonoszka

26 sty 2017, 12:18

listonoszki sa spoko sama mam 3 sztuki, może nie są jakoś mega efektowne ale za to jakie praktyczne;-) zawsze ręce wolne;-) podoba mi sie oferta torebek w markoweobuwie maja dość przystepne ceny;-)))

Alfasan
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 02 lut 2017, 10:22

Re: Torebka listonoszka

02 lut 2017, 10:34

Torebka typu listonoszka powinna znaleźć się na obowiązkowym wyposażeniu garderoby każdej kobiety bez wyjątku, bo często przydaje się np: podczas imprez firmowych czy do teatru lub podczas wyjścia na kolację, co prawda zbyt wiele do niej nie włoży,my, ale kilka podstawowych kosmetyko w tym puder i chusteczki na pewno tak. Ja mam oczywiście czarną, klasyczną :)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Torebka listonoszka

29 cze 2017, 15:47

Myślę, że to świetny temat - https://www.merg.pl/product-pol-60467-M ... atowy.html Ale czy taka jest dla każdej z was? Bo każde ciuchy? To oceńcie same. Styl trzeba dobierać rozsądnie, tak żebyście się w tym dobrze czuły, a sama torebka jest moim zdaniem śliczna.

Awatar użytkownika
Martyna38
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2014, 10:54

Re: Torebka listonoszka

04 lip 2017, 09:48

To ja mam podobnie, że listonoszki bardzo mi się podobają, mogą dodać sporo szyku, ale niestety mam skłonność do noszenia zbyt dużej ilości gratów przy sobie ;) Mniejsze torebki mogą się sprawdzić na okazje, ale na codzień noszę dużą torbę.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość