dasso
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2015, 14:05

Korzystacie z pomocy drogowej?

14 wrz 2015, 14:10

Zastanawiam się czy dużo kierowców korzysta z pomocy drogowej w razie jakiejś awarii czy czegoś takiego? Ja osobiście dosyć często, moje auto szczególnie pod względem elektronicznym pozostawia wiele do życzenia i bywa, że muszę ich wzywać, mam jednak ulubioną firmę pomoc drogowa warszawa , zastanawiam się jak to jest u Was?
Ostatnio zmieniony 09 sie 2016, 11:28 przez dasso, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mfind
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:27

Re: Korzystacie z pomocy drogowej?

02 paź 2015, 16:12

Żeby uniknąć korzystania z pomocy drogowej na własny koszt warto pomyśleć o ubezpieczeniu assistance (najczęściej dokupowane jako dodatek do OC). Takie ubezpieczenie to koszt około 150-300 zł rocznie (w zależności od zakresu) i zawarte jest w nim holowanie do warsztatu/miejsca zamieszkania, naprawa auta na miejscu awarii, wymiana opony, auto zastępcze, czy nawet zakwaterowanie i opiekę nad dziećmi na czas naprawy :) Z naszych obserwacji wynika, że kobiety bardzo chętnie korzystają z takiego dodatkowego ubezpieczenia :)

krzygorniak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:12

Re: Korzystacie z pomocy drogowej?

19 paź 2015, 18:39

Niestety czasem trzeba skorzystać. Linki się przydadzą :)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Korzystacie z pomocy drogowej?

22 paź 2015, 13:19

Ja na szczęście nie miałam potrzeby. Mam jednak kilku znajomych mechaników, więc w razie czego jest na kogo liczyć.

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: Korzystacie z pomocy drogowej?

21 gru 2015, 15:58

Ja zawsze szukam jak najlepszego ubezpieczenia. Oczywiście jeśli chodzi o oc, to patrzę głównie na cenę. Pomaga w tym porównywarka ubezpieczeń http://superpolisa.pl/
Jednak w przypadku innych ubezpieczeń, jak ac czy assistance ważne dla mnie są też inne rzeczy. Przede wszystkim zakres ubezpieczenia. Warto patrzeć też na wyłączenia.
Ale to też da się sprawdzić w porównywarce.

Awatar użytkownika
jolciaOch
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 07 maja 2012, 22:36

Re: Korzystacie z pomocy drogowej?

05 lut 2016, 00:21

Żeby uniknąć korzystania z pomocy drogowej na własny koszt warto pomyśleć o ubezpieczeniu assistance (najczęściej dokupowane jako dodatek do OC). Takie ubezpieczenie to koszt około 150-300 zł rocznie (w zależności od zakresu) i zawarte jest w nim holowanie do warsztatu/miejsca zamieszkania, naprawa auta na miejscu awarii, wymiana opony, auto zastępcze, czy nawet zakwaterowanie i opiekę nad dziećmi na czas naprawy :) Z naszych obserwacji wynika, że kobiety bardzo chętnie korzystają z takiego dodatkowego ubezpieczenia :)

Oooo właśnie - ja mam assistance :) I przydało się- niestety. Po stłuczce podjechała laweta z warsztatu i zabrała autko, oni też zajęli się likwidacją szkody, a mnie załatwili auto zastępcze. Serwis ten działa w Warszawie - wpiszcie w Google http://www.zgloszenie-szkody.waw.pl

Kasia67
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 28 sie 2016, 19:02

Re: Korzystacie z pomocy drogowej?

29 sie 2016, 14:56

Wiadomo, każdemu raz na jakiś czas zdarza się korzystać z pomocy drogowej. Ja najczęściej korzystam z usług Robex pomoc drogowa http://robex-pomocdrogowa.pl Pracownicy są wszyscy weseli i dobrze się z nimi rozmawia, oczywiście doskonale też wykonują swoją pracę.

Celinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2017, 20:50

Re: Korzystacie z pomocy drogowej?

12 sty 2017, 20:57

Korzystam. Mam wykupione przez stonkę http://ubezpieczenie-samochodu.net.pl :) Można u nich także skorzystać z OC, AC, NNW :) Da się wszystko telefonicznie załatwić :) Pozdrawiam

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Korzystacie z pomocy drogowej?

11 lis 2018, 21:32

Wystarczy odpowiednie ubezpieczenie i dobre narzędzie które je odnajdzie jak Cuk.pl

Awatar użytkownika
Nina78
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 17 paź 2018, 16:16

Re: Korzystacie z pomocy drogowej?

14 lis 2018, 18:11

Zawsze nalegałam na assistance i nigdy nie żałowałam. Niby płaci się nieco więcej za ubezpieczenie, ale z drugiej strony jak już jest jakaś stłuczka, wypadek, cokolwiek, to okazuje się, że pomoc drogowa tak bardzo za darmo... Znaczy nie za darmo, bo jednak za assistance się zapłaciło, no ale... wiadomo. ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość