Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

22 sty 2010, 09:59

my wybraliśmy Amicę i jak dotąd jestem zadowolona, a o Beco słyszałam wiele niepochlebnych opinii :ico_noniewiem: ale tak to już jest, wszystkim nie dogodzisz, na szczęście wybór na rynku spory więc na pewno coś dla siebie wybierzesz :-)

paryżanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 17 cze 2009, 22:14

20 maja 2010, 14:43

beko, niepochlebne opinie? A to podobno (wg reklamy) najlepsza lodówka dla kobiet w ciąży :)
nie jest tak? :)
A na te Amice nazwa sklepu usunięta przez obsługę forum ciągle choruję. Już sie nawet z akredytami rozglądam :)
Ostatnio zmieniony 20 maja 2010, 15:42 przez paryżanka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: lodówka

16 cze 2016, 07:35

A jakaś z tańszych?

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: lodówka

16 cze 2016, 09:50

Co masz na myśli pisząc z tańszych? Do jakiej kwoty?

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: lodówka

16 cze 2016, 11:00

Zerknij sobie na katalog Candy:
http://www.candy.pl/pl/produkty/przecho ... zamrazarki

Mam aktualnie ich lodówkę. Wprawdzie jest to już trochę starszy model tak wiec w katalogu go nie ma ale firma jest porządna. Miałam do tej pory wiele ich sprzętów i w porównaniu do innych marek bardzo rzadko się psują ( jedynie raz miałam niewielką usterkę pralki ale szybko mi naprawili na gwarancji).
Lodówki nie są drogie.Zapłacisz coś koło tysiaka za dużą.

mika1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 29 paź 2015, 17:15

Re:

30 cze 2016, 14:07

my wybraliśmy Amicę i jak dotąd jestem zadowolona, a o Beco słyszałam wiele niepochlebnych opinii :ico_noniewiem: ale tak to już jest, wszystkim nie dogodzisz, na szczęście wybór na rynku spory więc na pewno coś dla siebie wybierzesz :-)
Amica jest OKI i części tanie https://north.pl/producenci/czesci-amica,g603954.html. W ogólnym rozliczeniu eksploatacja urządzenie nie jest droga. Beco to coś tureckiego?

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: lodówka

14 lip 2016, 08:53

Ja mam lodówkę z indesit i jestem z niej bardzo zadowolona. Ma wysoką klasę energooszczędności.

MoniaRa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 23 sie 2016, 13:30

Re: lodówka

05 wrz 2016, 11:09

u nas jest lodówka beko z electro.pl. kosztowała niecałego tysiaka, co jak na wysokiej klasy lodówkę nie jest dużo.
I nie ma co przepłacać. Teraz robią taki sprzęt, że za kilka lat i tak trzeba wymienić.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: lodówka

05 wrz 2016, 12:02

Ja mam lodówkę z indesit, zamawiałam ją w internecie. Dzięki temu sporo zaoszczędziłam.

Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: lodówka

02 cze 2017, 12:54

W moim mieszkaniu jest lodówka Kernau (KFRC 18161 NF X). Posiada No Frost i klasę energetyczną A+. Dzięki temu mam niższe rachunki za prąd. W zamrażalniku są 3 szuflady o lcznej pojemności 87l. Pamiętam, że jak ją kupowałam to nie kosztowała majątku a działa juz od roku bez większych problemów. Zestawy audio Hi-Fi; Kamery video; Odtwarzacze DVD; Nagrywarki DVD; Sprzęt użytku domowego, drobny sprzęt RTV/AGD. Zapraszamy na wstępną diagnozę, dzięki której dowiedzą się Państwo o możliwościach naprawy lub rozbudowy Państwa sprzętu o nowe funkcjonalności. Z chęcią doradzimy w jaki sposób najlepiej podłączyć Państwa sprzęt oraz w jaki sposób go skonfigurować. Umożliwiamy również test Państwa sprzętu RTV na miejscu, w naszym serwisie. Jesteśmy dla Państwa dyspozycji w zakresie napraw, instalacji, konfiguracji, ale i również w zakresie doradztwa. Specjalnością naszej firmy jest profesjonalny serwis komputerów. Przy naprawie sprzętu kierujemy sie rzetelnoscia i fachowa poradą.W ofercie naprawa komputera stacjonarnego znajduje się wymiana układów graficznych, napędów CD, DVD, FDD, COMBO, płyt glownych oraz dysków twardych. Montaż i rozbudowywanie komputerów stacjonarnych Naprawa usterek technicznych Tunning i overlock komputerów stacjonarnych
- Naprawa nagle spowodowanej awarii Serwis komputerowy Usuwanie i zabezpieczanie komputerów przed wirusami (oprogramowanie antywirusowe, firewall) Odzyskiwanie danych Wymiana i naprawa podzespołów komputerowych Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z Internetem (np. instalacja i konfiguracja modemu/routera), Instalacja, konfiguracja i aktualizacja programów komputerowych Instalacja, konfiguracja i aktualizacja sterowników oraz peryferii komputerowych Instalacja, konfiguracja i aktualizacja systemów operacyjnych Windows 7, 8 Konfiguracja programów pocztowych, Instalacja i konfiguracja drukarek i skanerów komputerowych i przyspieszanie pracy systemów operacyjnych Defragmentacja i formatowanie dysku twardego oraz podział dysku na partycje, Nasi wykwalifikowani technicy zlokalizują przyczynę Państwa problemu, wyjaśnią jego przyczynę, a następnie naprawią każdą usterkę. Nasza oferta w zakresie naprawy sprzętu komputerowego kierowana jest zarówno dla firm jaki i podmiotów prywatnych. Nasze usługi obejmują zarówno wymianę podzespołów komputera jak i serwis elementów elektronicznych. W celu rzetelnego wykonania usługi kierujemy się dobrem klientów i staramy zawsze wybierać możliwie najlepszy wariant naprawy. Na każdą przeprowadzoną przez nas usługę udzielamy gwarancję na okres minimum sześciu miesięcy. Przez cały okres naszej pracy dla Państwa zdobyliśmy doświadczenie w serwisowaniu sprzętu elektronicznego, które umocniło nas na wysokiej pozycji wśród firm oferujących profesjonalny serwis komputerowy. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór części i podzespołów do laptopów, m.in. matryce, klawiatury, zasilacze oraz pamięci, jak i nowych i używanych, w bardzo korzystnych cenach. Nasz serwis komputerowy kładzie szczególny nacisk na świadczeniu kompleksowych usług naszym klientom. :)
Ostatnio zmieniony 07 sie 2019, 15:16 przez Ela1595, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość