nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

22 cze 2017, 10:46

polecam balsamy i kremy emolium. na noc do kremu emolium dodaje kilka kropli kwasu hialuronowego i nakladam te mieszanke na twarz. swietnie nawilza i wygladza :)

paulinasowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 31 maja 2017, 11:36

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

23 cze 2017, 09:29

Tak, stosuję, ponieważ mam bardzo suchą skórę. Ostatnio czytałam ciekawy artykuł na blogu apteki Melissa o domowych sposobach, więc zachęcam Cię do przeczytania :) Na pewno znajdziesz przydatne informacje.

luuska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 29 cze 2017, 11:08

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

29 cze 2017, 11:36

ja jestem wierna serii kozie mleko - różne firmy wypuszczają produkty na bazie koziego mleka, to już kwestia wypróbowania jaka firma nam najbardziej spasuje. ale świetnie nawilża i utrzymuje się ten efekt przez długi czas

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

02 lip 2017, 17:45

Stosuję wyłącznie balsamy przeznaczone do wymagającej, suchej, a nawet atopowej skóry. Niestety, większość tego typu kosmetyków jest "ciężka" i zostawia po sobie tłustą warstwę, kiepsko się wchłania, a latem jest już w ogóle tragedia. Spróbujcie balsamu z jagodami goji Derma Plus. Kosmetyk naturalny, szybko się wchłania, ma lekką konsystencję i przede wszystkim bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę.

Wonderfulangel
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2017, 09:29

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

04 lip 2017, 10:35

Na mnie balsamy nie działają jakoś ekstra, natomiast znajoma poleciła mi wodę srebrna firmy NaturaMedica , zaczęłam używać do codziennej pielęgnacji ,nie wierzyłam że to w jakiś sposób wpłynie na moja cerę.. po paru dniach stosowania widzę efekty skóra się nie przesusza i jest lepiej dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt :)

Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

04 lip 2017, 12:34

Ja zawsze kupuję inny balsam w Rossmannie. Jakoś jeszcze nie trafiłam na taki, który by mi do końca odpowiadał. Często są za tłuste albo zapach mi nie za bardzo pasuje.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

20 lip 2017, 11:09

Niemna się czemu dziwić, w tego typu drogeriach znajdziesz jedynie kosmetyki budżetowe z parabenami, więc i masło do ciała będzie średniej jakości. Jeżeli zależy Ci na skutecznym nawilżeniu, polecam stosować kosmetyki Colway na bazie naturalnego kolagenu, nawilża skórę i nadaje jej odpowiedniego kolorytu.

olaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 06 paź 2017, 13:46

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

06 paź 2017, 15:36

Balsamy tez sa bardzo dobre, dobrze nawilzaja.





https://www.naturalspharm.com/

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

09 paź 2017, 22:36

Ja mam skórę, która jest nie tylko sucha, ale wręcz przesuszona po lecie. Zwykłe balsamy niewiele dawały, dopiero mi koleżanka poleciła taką maść natłuszczającą z firmy swederm, którą jej z kolei poleciła kosmetyczka, bo miała problem z łokciami i kolanami i dopiero ta maść mi zaczęła pomagać. Stosuję w sumie od niedawna, ale efekty zauważyłam szybko. Maść się nazywa Hudsalva i jest bardzo przyjemna w aplikacji. :)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

17 gru 2017, 00:05

Też używam HudSalva. Mimo tego, że jest dość tłusta to przyjemnie sie ją wsmarowuje i ładnie chłonie. Teraz na stronie Swederm można ją zamówić pojedynczo z rabatem 20%, albo w pakiecie 3 sztuk. Jakbyś chciała uzupełnić to kod rabatowy BN2017 na cały asortyment daje rabat. Idealnie przed świętami :) https://naturmedicin.pl/produkt/swederm-hudsalva/

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość