ladyshining
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2017, 09:02

Szybka fryzura

25 cze 2017, 16:29

Cześć, słuchajcie szukam pomysłów na fryzury wakacyjne, mam sporo wyjazdów,a nie zawsze mam miejsce na suszarki, lokówki, prostownice, troche miejsca to zajmuje, moje włosy są mega niesforne, więc wolę różne upięcia jesli nie mam takich zeczy przy sobie. Jakie fryzurki polecacie??

Pandaamanda
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:18

Re: Szybka fryzura

02 lip 2017, 19:56

Ja zawsze na lato mocno scinam wlosy zeby miec mniej problemow wlasnie ze stylizacja :) jesli szukasz dobrego salonu fryzjerskiego w Warszawie to polecam mocno Shake your head :-)

Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

Re: Szybka fryzura

04 lip 2017, 12:48

Warkocze, które możesz też potem fantazyjnie poupinać, koński ogon i opaska albo wianek. Jak masz dłuższe włosy, to rób sobie taką palemkę na czubku głowy albo kokardę z włosów.

nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: Szybka fryzura

12 lip 2017, 09:55

najlepiej mieć przy sobie wypełniacz do koka - roznej wielkosci i rozne rodzaje. mozna za ich pomoca wyczarowac niemal nieograniczona liczbe fajnch fryzur :)

ladyshining
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2017, 09:02

Re: Szybka fryzura

19 wrz 2017, 13:31

szybką fryzurkę na curl secret zrobisz, babyliss ma własnie taki fajny przyrząd do loczków, na youtube polecam pooglądac filmiki, dla mnie rewelacja to jest :D

wysoka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 08 gru 2016, 16:04

Re: Szybka fryzura

19 wrz 2017, 13:55

Na wakacje, na plażę najlepiej jakieś szybkie upięcie. Gumka i mało wsuwek, zbyt dużo będzie Cię denerwować, jak zaczną się wysuwać... Coś ala luźny koczek, wysoko spięte włosy (jak wiatr potarga, wyglądają fantazyjnie) albo warkocz czy najlepiej francuz - dobrze się trzyma, nic nie wychodzi. Można pływać w morzu i opalać się, nie przeszkadzają żadne kosmyki na twarzy. Ja zawsze szukam inspiracji na you tube, jest tego masa :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość