bienia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2017, 15:57

Re: Włosy zniszczone po zimie

24 lip 2017, 15:42

Strasznie drogi ten smartbond jeśli chodzi o koloryzację w salonie. Samodzielnie farbuje włosy i stosuję naturalne szampony oraz odżywki do włosów z babci Agafii. Na początku sceptycznie do nich podchodziłam bo są tanie ale po dłuższym stosowaniu włosy stały się zdrowsze i bardziej sypkie. Nie są już takie sianowate i też przestałam suszyć je suszarką bo przez to się strasznie puszyły.

anulaanka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 25 lip 2017, 14:15

Re: Włosy zniszczone po zimie

25 lip 2017, 14:27

polecam robić "parówkę" z jakąś fajną maską, każda z nas ma inny rodzaj włosów, ale tak czy siak parówki się sprawdzają z racji tego, że pod wpływem ciepła łuska włosa się otwiera i substancje zawarte w odżywkach przenikają w głąb włosa

Awatar użytkownika
sigrunna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:40

Re: Włosy zniszczone po zimie

25 lip 2017, 20:32

Może spróbuj maseczek z olejów, np. kokosowego?

Awatar użytkownika
Mysza
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 29 wrz 2011, 11:38

Re: Włosy zniszczone po zimie

26 lip 2017, 08:29

Ja czasami używam oleju kokosowego na suche końcówki.
A skoro już jesteśmy przy salonach Expert, zdecydowałybyście się na taką koloryzację, chociażby na lato? https://www.salonexpert.pl/colorful

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Włosy zniszczone po zimie

29 lip 2017, 18:02

U mnie okazało się, że problem suchych, zniszczonych włosów, a później nawet łupieżu, leżał zwyczajnie w suchej skórze głowy ;/ byłam w Anlaya Day Spa i wybrałam sie na konsultacje trychologiczną. Polecam gdy naprawdę domowe sposoby juz nie działają a kondycja włosa z dnia na dzień pogarsza się. Zdecydowałam się na leczenie na suchą skórę głowy i po kilku tygodniach kuracji rzeczywiście objawy zaczęły mijać. Polecam konsultację z trychologiem

Pandaamanda
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:18

Re: Włosy zniszczone po zimie

31 lip 2017, 12:18

Też się zgadzam że "parówka" jest dobra, ogólnie leczenie włosów ciepłem, np fryzjerska sauna. ja chodzę na takie zabiegi do shake your head w Warszawie i jestem serio mega zadowolona

Awatar użytkownika
Mysza
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 29 wrz 2011, 11:38

Re: Włosy zniszczone po zimie

04 sie 2017, 07:03

Strasznie drogi ten smartbond jeśli chodzi o koloryzację w salonie. Samodzielnie farbuje włosy i stosuję naturalne szampony oraz odżywki do włosów z babci Agafii. Na początku sceptycznie do nich podchodziłam bo są tanie ale po dłuższym stosowaniu włosy stały się zdrowsze i bardziej sypkie. Nie są już takie sianowate i też przestałam suszyć je suszarką bo przez to się strasznie puszyły.
Może i wydaje się drogo ale jeżeli chodzi o włosy to wole powierzyć je specjalistom niż sama eksperymentować obojętnie ile by to miało kosztować. A już na tyle się przekonałam i wiem, że z salonu Expert wyjdę zawsze zadowolona.

jeanine
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 25 cze 2013, 22:26

Re: Włosy zniszczone po zimie

05 sie 2017, 11:55

U mnie olejek arganowy z Venity i włosy od razu zdrowiej wyglądaja, no i myję je szamponem ziołowym a to tez ma znaczenie

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Włosy zniszczone po zimie

20 sie 2017, 22:50

Strasznie drogi ten smartbond jeśli chodzi o koloryzację w salonie. Samodzielnie farbuje włosy i stosuję naturalne szampony oraz odżywki do włosów z babci Agafii. Na początku sceptycznie do nich podchodziłam bo są tanie ale po dłuższym stosowaniu włosy stały się zdrowsze i bardziej sypkie. Nie są już takie sianowate i też przestałam suszyć je suszarką bo przez to się strasznie puszyły.
Pytanie czy stawiasz na taniość czy na jakość. Ja lubię dostarczać włosom dobrą, fachową koloryzację, poza tym mam takie włosy, że najlepiej poradzi sobie z nimi specjalista jednak. Lubię od czasu do czasu zafundować im też dobry zabieg czy rytuał. Pojęcie "drogi" to rzecz względna i uważam, że skoro robię coś takiego raz na jakiś czas, a włosy są potem cudne, to warto zainwestować w siebie. :)

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Włosy zniszczone po zimie

23 sie 2017, 13:05

Fajnie regeneruje włosy seria Bombar z Inoaru ;-) Używam już drugi miesiąc i w końcu mogę się pochwalić zadbanymi włoskami ;-) najekonomiczniej jest kupić litrowe opakowanie- cenowo wychodzi lepiej i produkt wystarcza na baaardzo długo.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość