Kukuletka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 19 mar 2016, 13:33

Re: niestandardowe odchudzanie

25 kwie 2017, 23:23

wiecie co, a ja wam powiem że na mojej diecie jadam wszystko nawet słodycze. Powiem więcej - nawet czekoladę, znalazłam super przepis na nią https://www.guiltfree.pl/pl/395-czekolada-bez-cukru, da się jadać zdrowo i to co lubimy dziewczyny i to jest najszybsza droga do utraty wagi i ciała. Trzeba tylko chcieć.

Daniela
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 07 mar 2017, 13:38

Re: niestandardowe odchudzanie

09 maja 2017, 14:46

zaczelam ostatnio szukam niestandardowych cwiczen jakis nowych zestawów bo wlasciwie wszystko juz mialam, skonczylam z 6 weider bo to za dlugo trwa, mel b juz byla, teraz chodze na zajecia z trenerka na fitness do Saturn Fitness i co jakis czas jest dokladane cos nowego jest fajnie mozna podkrecac tempo i fajnie pocwiczyc z ludzmi

DominikaJ
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 21 gru 2014, 10:54

Re: niestandardowe odchudzanie

11 maja 2017, 13:14

Jak dla mnie przede wszystkim odchudzanie musimy przeprowadzić z "głową". Trudno bowiem zakładać, że w przeciągu miesiąca czasu zgubimy bez uszczerbku dla zdrowia 15 kg. Warto ustalać sobie małe cele i do nich dążyć, nie zapominając oczywiście o diecie i aktywności fizycznej. Dodatkowo jeżeli chcemy nieco podkręcić tempo utraty wagi, możemy się zdecydować na produkty z oferty NutriVit Pharm. Znajdziemy tam bowiem takie preparaty na odchudzanie jak Zielony Jęczmień Premium, Goji Berry 6000, czy też African Mango 600, które to regularnie stosowane przyczynią do trwałej utraty wagi.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: niestandardowe odchudzanie

23 maja 2017, 16:14

Jeśli chodzi o miejscową redukcję tkanki tłuszczowej to polecam karboksyterapię. Zabieg nieinwazyjny, dodatkowo ujędrnia skórę. W krakowskim salonie Vici Clinic na pierwszy można otrzymać 50% rabat cenowy. Warto wypróbować.

bun1a
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 19 wrz 2016, 17:57

Re: niestandardowe odchudzanie

08 cze 2017, 21:38

Odchudzać moja droga to trzeba się z głową.. Orbitrek nie jest Ci potrzebny, wystarcza ćwiczenia w domu (a np zamiast hantli uzywaj wody mineralnej pół litrowej a potem litrowej jak nabierzesz kondycji). Nie wazne jakie sa cwiczenia ale by byly systematyczne (co nie znaczy ze codziennie), nie obiazaj tych samych partii miesni dzien po dniu np dzisiaj brzuch posladki ramiona jutro plecy abs i nogi (polecam cwiczenia z Mel B na yt). Do tego nie rob diety i nie głódz sie ale jedz bez zbednych cukrów malymi porcjami co 3 maks 4 godziny. No i przyda sie jakas suplementacja ktora wspomaga spalanie. Z wlasnego doswiadczenia wiem ze dobry jest błonnik, sama biore te kapsuleczki http://vitispharma.pl/katalog/produkt/p ... s/dicoplus Wiadomo ze nie spala za ciebie ale sa naprawde pomocne. Wogoe polecam poczytac o blonniku w diecie :) powodzenia

Klopsik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 01 mar 2016, 10:43

Re: niestandardowe odchudzanie

14 cze 2017, 10:44

tak nie ma jak skuteczne preparaty

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: niestandardowe odchudzanie

16 cze 2017, 18:17

Też jestem za tym żeby się nie głodzić i nie stosować radykalnych diet bo to do niczego nie prowadzi, co najwyżej do efektu jojo. Najlepiej zdrowo jeść i ćwiczyć, można się też stosować naturalne spalacze tłuszczu jak zielona herbata czy kawa, nie każdemu one smakują, ja mam w tabletkach therm line fast, łatwiej połknąć tabletkę niż wypić szklankę paskudnego płynu.

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: niestandardowe odchudzanie

21 cze 2017, 12:02

Najlepszym sposobem na odchudzanie jest ruch i zdrowsza dieta, wiem że łatwo powiedzieć trudno zrobić ale tak najłatwie schudnąć, mi w walce z podjadaniem pomogło picie herbaty slim plus od big-active, słodycze bardzo mi napędzały apetyt i mogłam jeść i jeść, jak z nimi zerwalam to poszło już z górki

Bianca
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2017, 22:47

Re: niestandardowe odchudzanie

29 lip 2017, 23:06

Wielu rzeczy juz próbowałam, ale najskuteczniejsze okazały się zabiegi Venus Freeze - mam już za soba całą serię w Vici Clinic w Krakowie. Robiła mi je przemiła pani Gosia efekt jest taki, że cellulit został prawie cały usunięty, uda straciły po kilka centymentów w obwodzie, a skóra jest o niebo bardziej jędrna. Warto było w siebie zainwestować

katarynka55
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 lip 2017, 12:53

Re: niestandardowe odchudzanie

06 wrz 2017, 13:06

Na pewno jednym z niestandardowych sposobów jest crossfit. To nie jakiś lekki fitness czy rekreacyjna gimnastyka :D Trzeba się natrudzić - to fakt, ale efekty są zniewalające. Uwierzcie mi, 2 miesiące treningów i pożegnałam 7 kg ^^ Tutaj możecie trochę poczytać o tym, czym jest ten rodzaj treningów: http://cross-fit.c0.pl/2017/05/17/crossfit-efekty-poczatki-i-konsultacje/

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość