antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

07 maja 2017, 21:55

Cześć! :-) Po długich rozmyślaniach zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi. Obecnie jestem na etapie poszukiwań odpowiedniego salonu- zależy mi na bardzo delikatnym i naturalnym wyglądzie. Trafiłam na fan page gabinetu Jest Pięknie, gdzie makijaże wykonuje Dominika Kossakowska. Przyznam szczerze, że fajnie to wygląda- nienachalny efekt podkreślający urodę. Ale może wy utwierdzicie mnie w przekonaniu, że to dobra decyzja? Może są tutaj klientki Jest Pięknie?

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

08 maja 2017, 11:10

Hmm, zajrzałam na stronkę salonu, o który pytasz- według mnie ta pani ładnie wykonuje makijaże, twarz wygląda naturalnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sazia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2017, 09:31

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

11 maja 2017, 09:37

Też stwierdzam że wygląda to bardzo dobrze, powiedziałabym nawet że profesjonalnie, gdybym nie miała tak daleko sama skorzystalabym :)

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

11 maja 2017, 20:47

Robiłam u tej pani brwi i polecam :-) Pani Dominika jest bardzo miła i fajnie mi doradziła- wybrałyśmy brwi ombre i wygląda to super. Brewki są takie lekko przypudrowione, jestem już po ostatecznej korekcie i cieszę się, że nie muszę już kombinować z cieniami, kredkami do brwi!!

lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

16 maja 2017, 18:25

a ja z kolei zdecydowałam się u dominiki na kreski na górnej powiece. uwielbiam taki makijaż z podkreślonym okiem, ale niestety nie mam smykałki do makijażu i moje eksperymenty z eyelinerem najczęsciej kończyły się fiaskiem :D wiec taki zabieg był dla mnie wybawieniem i polecam, bo wyszlo tak ladnie, naturalnie, przede wszystkim kreski mają idealną długośc i wyglądają identycznie. dominika ma niezwykly talent i bardzo perfekcyjnie wykonuje zabieg :)

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

23 maja 2017, 12:20

Oo, to widze, że Dominika zbiera same pozytywne opinie w necie :) a zrobienie kresek tez jest moim marzeniem, ale najpierw musze uporać się z niesfornymi brwiami, więc chyba własnie ten zabieg pójdzie na pierwszy ogień :D

Bianca
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2017, 22:47

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

29 lip 2017, 23:28

Ja mam miejscówkę w Krakowie - Zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi i zrobił mi go pan Krzysztof w gabinecie Vici Clinic. Efekt jest o wiele lepszy niż mogłabym przypuszczać, brwi wyglądają bardzo naturalnie, są ciemniejsze i zagęszczone.

Awatar użytkownika
makijka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2017, 14:54

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

01 sie 2017, 15:04

Ja robiłam u Pani Kasi Olender w Radomiu :) Robi barwnikami Long Time Liner - efekt super :) jej strona nazywa się olender-beauty-spot.pl

bun1a
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 19 wrz 2016, 17:57

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

20 sie 2017, 15:48

ja tam bym sie bala ze wybiore źle i bede wygladac groteskowo i nienaturalnie

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

25 sie 2017, 18:44

no ale to wlasnie dlatego radzilabym isc do wizażysty, żeby pomógł dostosować odpowiednie barwniki, a nie do kosmetyczki. Ja miałam straszne opory, a z drugiej strony naprawde bardzo chciałam! stwierdzialam ze skorzystam z pomocy specjalisty, ktory mi doradzi co wybrac. w Anlaya Day Spa wszystko robia kompleksowo - najpierw krótka rozmowa na temat oczekiwań, a później realizacja. robilam brwi i chcialam delikatne, a z drugiej strony podkreslające mój charakter - jestem baaardzo zadowolona z efektu - naprawde polecam!

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość