Awatar użytkownika
jenny00
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 16 sty 2017, 12:38

Re: Gdzie na wakacje?

13 cze 2017, 22:18

My będziemy wybierać się na taki dłuższy weekend jutro do Ustki. Jeżeli ktoś ze stolicy, to wiem, że można tanio pojechać tym pociągiem Śłonecznym, my rok temu nim jechaliśmy. Ustka fajne miasto i mają fajne atrakcje turystyczne, My z naszym szkrabem zwiedzaliśmy na przykład te bunkry przy plaży zachodniej i latarnie morską (polecam wejść na nią jak zachodzi słońce) w tamtym roku. Urlop do wtorku i w środę już do pracy. A jeśli ktoś się wybiera na lipiec tam, to mogę polecić to fajne miejsce, my już tam drugi raz się wybieramy ;)
https://www.noclegowo.pl/ustka/59872-s-m-apartamenty/

olkalunia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 cze 2017, 13:48

Re: Gdzie na wakacje?

14 cze 2017, 13:51

pogoda w Polsce bywa zmienną ;/ wiec marzenie o ciepłych krajach wreszcie w tym roku się spełni! obieramy kierunek Włochy

Angela
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 10 lis 2015, 16:00

Re: Gdzie na wakacje?

15 cze 2017, 14:36

Pogoda wszędzie jest zmienna:) geniusze się trafiają naprawdę niezłe widzę. Co do moich wakacji to w Pieniny:) mam ładny apartament już zarezerwowany blisko Szczawnicy i całą rodzinką sobie będziemy odpoczywać w apartamentach Ostoja Jaworki

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Gdzie na wakacje?

26 lip 2017, 09:35

Ostatnio byłam ze znajomymi na wypadzie weekendowym na wakeboard. Nie powiem, że się nie bałam, ale jak już się odważyłam to było super. Teraz myślę czy się nie wybrać na weekend z m. o ile pogoda dopisze. Szukałam fajnych miejscówek w swojej okolicy na https://www.wheretowake.com

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Gdzie na wakacje?

31 lip 2017, 08:04

Ja z kolei mogę polecić ten kierunek gdzie będzie po prostu ciepło oraz gdzie pogoda nam dopisze bo przecież to jest najważniejszą kwestią. Wszystko sprowadza się do budżetu jaki posiadamy na wakacyjny wyjazd, ale może Bułgaria lub Chorwacja będą dobrymi kierunkami :)

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Gdzie na wakacje?

05 wrz 2017, 08:42

Mi sie podobało. Ale nie licz na last minute we wrześniu.... We wrzesniu raczej tak tanio nie bywa. Tak wiec pewie 2000 zł trzeba bedzie jednak dać.
Proponowałabym natomiast zarezerwować sobie coś wygodnego nad morzem:
https://www.sunandsnow.pl/Region/Index/2/0

Zerknij sobie na stronę. Wbrew pozorom jesienią jest również sporo do robienia nad naszym morzem ( szczegolnie,że jesień zapowiada się piękna i złota). Będzie również taniej i mniej turystów.

IwonkaGra
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 23 mar 2017, 11:55

Re: Gdzie na wakacje?

18 wrz 2017, 18:42

Chorwacja - i tylko kamperem :) Byliśmy w tym roku - objazd po wybrzeżu - poezja :). Oczywiście tylko dla kogoś z żyłką szwędaczka :)

majka34
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 15 lut 2017, 10:26

Re: Gdzie na wakacje?

30 gru 2017, 23:35

U nas często s to miejsca ciepłe w porze wiosna i jesień. Warto również pomyśleć tutaj o locie samolotem jeżeli z dziećmi bo szybko i skutecznie tak jest u nas. Lot z Okęcie Warszawa a samochód na parkingu oddalonym o 5km bo fajną ofertę mają z transferem na lotnisko i po powrocie z transferem z lotniska. Zerknij w razie potrzeby na; www.parking-lotnisko.pl , bardzo fajne miejsce godne uwagi.

Awatar użytkownika
rudzielec84
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 paź 2017, 14:50

Re: Gdzie na wakacje?

03 sty 2018, 13:11

Marzą mi się ciepłe kraje! Poleżeć, wypocząć.

nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: Gdzie na wakacje?

04 sty 2018, 18:12

Mi wystarczy chociażby wycieczka nad Solinę, uwielbiam! :ico_haha_01:

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość