uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

12 sie 2016, 10:21

ja szukam banku gdzie można wziąć korzystny kredyt mieszkaniowy? Wiecie może gdzie się zwrócić?

Paramonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 10 sie 2016, 11:28

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

12 sie 2016, 10:49

Wybierz się do doradcy on Ci powie u kogo masz szanse dostać.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

24 lut 2017, 12:11

Też myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie normalny bank, który świadczy sprawdzone usługi. Ja Ci nie podpowiem, jaki bank masz wybrać. Tę decyzję musisz podjąć samodzielnie. Mogę Ci tylko doradzić, że warto skorzystać z porównywarki kredytów https://www.ekredytgotowkowy.pl/ która pomoże Ci podjąć decyzję.

wika88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 09 gru 2014, 23:08

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

04 mar 2017, 19:53

Mogłoby się wydawać, że kredyt gotówkowy i firmy pożyczkowe znikną wraz z pojawieniem się kart kredytowych. Prosta forma uzyskania pożyczki krótkoterminowej, bez zbędnych papierów i gimnastyki. Jak potrzebna jest gotówka na dłuższy okres to nie ma sprawy doliczą minimalne raty i można spłacać w ratach przez dłuższy okres.
Nie jest to jednak takie proste. Ludzie boją się kart kredytowych. Tracą umiar i orientację doprowadzając swoimi niepohamowanymi zakupami do zadłużenia którego nie są w stanie potem spłacić. Trudno polemizować z taką opinią trym bardziej że już któryś raz ją słyszę. Wczoraj nawet moja ulubiona kasjerka w markecie mi się z tego zwierzyła. Pewnie dla takich ludzi na "czarną godzinę" banki oferują kredyty gotówkowe https://www.mbank.pl/pomoc/faq/oferta-i ... nformacje/ . Szybko dostępny, minimalne oprocentowanie, spłata od 3 do 96 miesięcy.

Awatar użytkownika
CzerwoneSzpilki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 19 wrz 2013, 12:12

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

14 cze 2017, 11:29

teraz jest wiele fajnych firm udzielających chwilówki na dobrych zasadach. Np. latwykredyt to taka firma gdzie warto udać się po pozyczkę na bardzo dobrych warunkach i bez ukrytych kosztów.

obcasowaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 23 lut 2016, 11:36

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

19 wrz 2017, 09:11

teraz jest wiele fajnych firm udzielających chwilówki na dobrych zasadach. Np. latwykredyt to taka firma gdzie warto udać się po pozyczkę na bardzo dobrych warunkach i bez ukrytych kosztów.
:ico_sorki: dzięki namiarom na latwykredyt.pl udało mi się odratować się w kryzysowej sytuacji. nie ma to jak rozsypanie auta i remont prawie dwutygodniowy. mechanik zdarł ze mnie ile chciał, ale przynajmniej mam już czym jeździć

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

19 wrz 2017, 20:14

Szybkie pożyczki są dzisiaj na topie, wiele osób z nich korzysta. Warto jednak wybierać sprawdzone firmy, z dobrymi ofertami, np. https://concash.pl/ gdzie na stronie każdy zrobi symulacje, zwykle pokrywająca się z właściwą już umowa.

Zjawa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:05

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

04 paź 2017, 12:53

Jeśli szukacie szybkiego kredytu na jasnych zasadach to polecam wygooglować LatwyKredyt ;)

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

25 lis 2017, 14:21

Pożyczka to jest dobry pomysł, bo nieraz potrzebna jest dodatkowa gotówka, a nie ma od kogo pożyczyć. Z tego, co widziałam, to ciekawą ofertę ma KredytOK. Jest nawet opcja pożyczki przez telefon. Oferują również pożyczki z jednorazową spłatą, pożyczki wieloratalne, a także kredyty gotówkowe do 200 tys. zł. Warto sprawdzić.

Awatar użytkownika
gabi333
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2017, 15:02

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

06 sty 2018, 21:26

Ja polecam zajrzeć do tego rankingu kredytów https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe/

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość