koralina700
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2016, 10:43

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

17 gru 2016, 13:29

Nie przepadam za świętami i całą tą atmosferą, poza tym jest brzydko i smutno. I co roku odprawiam modły, żeby nie było śniegu ani mrozu, nie ma dla mnie w tym nic magicznego. Fujka. Dlatego marzyłoby mi się dostać na święta wycieczkę gdzieś, gdzie jest pięknie, słonecznie i ciepło! Nie byliśmy nigdzie na wakacjach z mężem w tym roku, więc "delikatnie" suszę mu głowę... podesłałam mu nawet link bluewaterclub.pl/rejsy-karaiby/ z kuszącą ofertą last minute - rejs sylwestrowy na karaiby. Marzę o tym. Później przez kolejne 7 lat mogłabym już nie dostawać żadnych prezentów, byle popłynąć w taki rejs.

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

17 gru 2016, 20:08

Ja w tym roku zażyczyłam sobie od męża odpromiennik bio info marki Creatos, dużo ostatnio rozmawiam przez telefon i czuję, że źle to na mnie działa. Muszę to zniwelować.

64peter
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2017, 23:58

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

18 sty 2017, 13:58

Zwykle podobają mi się prezenty, które dostaję. Gorzej jest kiedy mam coś kupić. Jeszcze gorzej gdy trzeba coś postanowić w ostatniej chwili. Wciąż poszukuję pomysłów uniwersalnych. Oto jeden z ostatnich. Fotokalendarz colorland.pl/fotokalendarz. Prosta i własnoreczna edycja w kilka minut. Dostaje powiadomienia o okazjach w Newsletterze, więc wiem kiedy jest taniej. Wtedy sprawdzam, czy w terminarzu nie mam jakiegoś święta. Mniejsze zaskoczenie.

elvirka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 03 lis 2017, 00:27

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

03 lis 2017, 00:35

Ja bardzo chciałabym dostać Polaroida od męża. Ostatnio nawet pokazywałam mu taki model w teletorium, mam nadzieję, że jednak mi go kupi. :-D

aster92
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:12

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

08 lis 2017, 13:04

ja bym chciała dostać w prezencie dodatkowe godziny na sen :)

livien
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 gru 2017, 10:44

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

07 gru 2017, 11:04

Ja bardzo chciałabym dostać Polaroida od męża. Ostatnio nawet pokazywałam mu taki model w teletorium, mam nadzieję, że jednak mi go kupi. :-D
Taki Polaroid to całkiem fajna rzecz :D

Awatar użytkownika
iwopol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 wrz 2012, 08:43

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

05 kwie 2018, 09:57

Nawet mała "błyskotka" z tej strony

Kod: Zaznacz cały

https://braccatta.com/pl/KOLEKCJE-Rozowe-zloto
czyli jakiś łańcuszek,naszyjnik czy nawet kolczyki są prezentem który mogę dostawać nawet raz w miesiącu! :ico_haha_02:
Chyba każda z nas lubi takie upominki...
Nie pogardzę też jakąś nową torebką czy też innym dodatkiem :-D

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

10 kwie 2018, 14:24

też mam całkiem sporo rzeczy które chciałabym dostać, ostatnie moje marzenie się spełniło bo marzyła i się suszarka babyliss digital sensor z tym czujnikem temperatury, super jest, włosy po suszeniu się nie puszą, są gładkie i błyszczące, mniej też suszarka jeobciąża

Arlena33
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:35

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

15 kwie 2018, 15:58

wyjazd na weekend do Pragi, biżuteria...bielizna, albo jakaś torebka z najnowszej kolekcji https://www.primamoda.com.pl/torebki.html. czyli po kobiecemu, raczej mało oryginalnie;) Ale mogłaby być tez dobra kolacja, wyjscie gdzies wspólnie...ważne zeby facet się postarał, zeby było widac ze mu zalezy, ze nie udaje ...

Bernardetta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2017, 10:04

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

15 kwie 2018, 19:00

Chciałabym dostać pandorę i charmsy

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość