fatalistka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 sie 2016, 19:39

Ból kolana po bieganiu

04 wrz 2017, 10:58

Nigdy nie miałam żadnej kontuzji, złamania ani niczego. Od kilku tygodni biegam sobie rekreacyjnie tak do godzinki dziennie, wieczorkiem. Na początku miałam straszne zakwasy jak to zwykle bywa ale przeszlo. Ale od paru dni boli mnie kolano. Nic sobie nie zrobiłam, na nic nie naskoczyłam, wszytsko jak zawsze a zaczęło bolec. Wiecie może dlaczego i jak mam to zwalczyć zeby nie wracało?

sissi123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 03 lis 2016, 14:07

Re: Ból kolana po bieganiu

05 wrz 2017, 11:42

Idx do apteki i zapytaj o dobrą masc a jak nie pomoże to do lekarza marsz! na jednorazowy ból mozna przymknąć oko ale jak cie od paru dni boli i nie przechodzi to nie ma żartów, może cos sobie zerwałaś. Albo przestan biegac przez pare dni i zobaczysz czy to wogóle od tego i czy przejdzie

Angelka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 20 cze 2017, 12:26

Re: Ból kolana po bieganiu

06 wrz 2017, 10:46

Ból stawu kolanowego może przyczyną poważnych dolegliwości takich jak gonartroza czy osteoporoza http://medivital.pl/bol-stawu-kolanowego/

fatalistka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 sie 2016, 19:39

Re: Ból kolana po bieganiu

07 wrz 2017, 15:13

No to pójde do tego lekarza jak mnie tak wysyłacie ale dzięki tez za info o maściach, jeszcze dzisiaj sie wybiore do apteki i o to zapytam. Bo to w aptece raczej kupie tak?

Linda
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2017, 10:59

Re: Ból kolana po bieganiu

27 wrz 2017, 09:19

Przede wszystkim odwiedź lekarza. Domowe sposoby mogą zaszkodzić

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Ból kolana po bieganiu

04 paź 2017, 11:41

To prawda, jeżeli masz taką możliwość to odwiedź lekarza bo moim zdaniem to właśnie jest najważniejsza kwestia od której należy zacząć, domowe sposoby i samodzielna kuracja faktycznie może tutaj nie zdać egzaminu.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Ból kolana po bieganiu

23 lis 2017, 17:03

Najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do lekarza, to raz. Dwa powinieneś też pomyśleć o jakiś masażach i ewentualnej rehabilitacji. Można zapisać się do Centrum Medycznego św. Franciszka. Również cierpiałam na takie problemy, nie mogłam się po nic schylać, chodzić po schodach, aż w końcu wszystko się zaczęło poprawiać po rehabilitacji w tej przychodni.

stokrotkaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2016, 14:55

Re: Ból kolana po bieganiu

13 gru 2017, 15:46

Ja jak zaczęłam biegać to też miałam problemy z kolanami i się okazało, że mam wadę postawy i nieprawidłowe nawyki ruchowe. Zaczęłam wtedy chodzić do kręg-clinic w pzń na kinezyterapię i bardzo mi pomogła! Teraz już wiem jak mam biegać, żeby nie uszkadzać stawów i mięśni. Może warto o to zapytać lekarza?

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Ból kolana po bieganiu

20 gru 2017, 16:54

A może masz coś ze stawami? Biegając przy takich zwyrodnieniach tylko sobie krzywdę robić. Wiem, bo lekarz ortopeda mi to dokładnie wytłumaczył. Jest to dobry specjalista, którego mogę polecić. Co prawda szłam do niego tylko na kontrolę i Usg, a wyszło, że odwiedzam go do dziś. Skontaktować się z nim poprzez przez stronę http://ortopedakrakow.com/kompetencje/usg/. Lekarz ten przyjmuje w Oświęcimiu i Krakowie.

sylwuunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2013, 21:45

Re: Ból kolana po bieganiu

28 gru 2017, 19:10

W Bydgoszczy jest AthleticoMed - mój kuzyn u nich leczy kontuzję, podobno najlepsi specjaliści.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości