Awatar użytkownika
sigrunna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:40

Re: wolicie bibliotekę czy kupić nową książkę?

08 kwie 2017, 18:04

Ja uwielbiam to, i to. Jak wypożyczę książkę z biblioteki, to jest większa szansa, że ją przeczytam, bo goni mnie termin. Własne książki to potrafię latami czytać, bo wiadomo - leży w domu, nie ma pośpiechu :ico_oczko:

nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: wolicie bibliotekę czy kupić nową książkę?

10 kwie 2017, 13:44

są książki, które warto kupić, jeśli wiesz, że sięgniesz po nią za kilka mieisęcy czy lat. książki typu kryminał, z jakąś zagadka do rozwiązania, to lepiej pożyczyć z biblioteki, bo jak sie zna finał i np morderce, to raczej drugi raz sie nie przeczyta. :)

marija
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2017, 13:30

Re: wolicie bibliotekę czy kupić nową książkę?

18 maja 2017, 13:32

tak w temacie książek, znalazłam konkurs. Do wygrania książki Syn P. Meyera

Zobacz premierowy odcinek serialu „Syn" 11 maja na AMC Polska i powiedz nam, dlaczego poleciłbyś go swoim znajomym?
Swoją odpowiedź opublikuj w komentarzu pod postem konkursowym. Nasze jury wybierze 10 najbardziej kreatywnych i nagrodzi je książkami „Syn" Philippa Meyera.

Konkurs trwa do 18 maja, a jego regulamin znajdziecie w notatkach na stronie facebook AMC POLSKA

Mamunia86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 08 maja 2017, 20:28

Re: wolicie bibliotekę czy kupić nową książkę?

31 maja 2017, 20:50

Zdecydowanie biblioteka.

dalajlama92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 mar 2017, 13:20

Re: wolicie bibliotekę czy kupić nową książkę?

01 cze 2017, 09:37

Biblioteka, "tania książka" (księgarnie z końcówkami serii, z książkami z kilku ostatnich lat, które się nie sprzedawały), a dopiero w dalszej kolejności taka całkiem nowa.

ArtemisV
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 maja 2017, 22:19

Re: wolicie bibliotekę czy kupić nową książkę?

05 cze 2017, 13:19

Z reguły wolę mieć swoją książkę, ale... biblioteka to nie tylko oszczędność kasy, ale też miejsca. Jak się przeprowadzałem, to odkryłem, że część książek muszę wywalić :(
------------------------------------
http://ubezpieczenie-samochodu.net.pl

DobraDama31
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 12 gru 2017, 22:31

Re: wolicie bibliotekę czy kupić nową książkę?

18 gru 2017, 00:36

Bibliotekę, bo nie mam miejsca w domu na książki.

Awatar użytkownika
Amik90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 gru 2017, 17:20

Re: wolicie bibliotekę czy kupić nową książkę?

18 gru 2017, 11:25

Biblioteka to miejsce niejednokrotnie połączone z czytelnią. W dzisiejszych czasach gdy internet daje ogromne możliwości, zapominamy niekiedy o tym fakcie. Jednak wyłącznie w takim miejscu można przejrzeć stare archiwa, gazety, albumy. Warto kupować książki, w końcu bądź co bądź kto z nas nie miał w domu chociażby kilku lektur.

jadzka67
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 gru 2017, 14:27

Re: wolicie bibliotekę czy kupić nową książkę?

18 gru 2017, 14:50

To zależy od budżetu na dany miesiąc, czasem pozwalam sobie na kupno jakiejś pseudo nowości, tzn czegos co było nowością pare meisięcy temu a teraz jest przecenione, a czasem musi wystarczyć ksiązka wypożyczona z biblioteki albo cos z domowej biblioteczki co wciąż czeka na swoją kolej.

DagmaraW
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2017, 11:44

Re: wolicie bibliotekę czy kupić nową książkę?

21 gru 2017, 11:54

Ja uwielbiam to, i to. Jak wypożyczę książkę z biblioteki, to jest większa szansa, że ją przeczytam, bo goni mnie termin. Własne książki to potrafię latami czytać, bo wiadomo - leży w domu, nie ma pośpiechu :ico_oczko:
Ja też :) czasami wypożyczam a czasami kupuję

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość