Awatar użytkownika
Martyna38
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2014, 10:54

Re: Ból kolana po bieganiu

03 sty 2018, 11:29

W bólem kolan zawsze lepiej zgłosić się do lekarza, bo jak coś faktycznie coś się dzieje i to zaniedbamy to konsekwencje mogą być bardzo nieciekawe.

qrokodyl
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:59

Re: Ból kolana po bieganiu

23 sty 2018, 10:48

też miałem problemy z kolanami po bieganiu, zacząłem stosować taką opaskę http://sklep.torst.pl/polaryzatory-tors ... lnych.html i jak ręką odjął, problemów z kolanem nie mam już od jakiegoś czasu

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Ból kolana po bieganiu

11 lut 2018, 21:06

W Bydgoszczy jest AthleticoMed - mój kuzyn u nich leczy kontuzję, podobno najlepsi specjaliści.
ile czasu czeka się tam na wizytę? U jakiego fizjoterapeuty?

Aligru
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2018, 11:00

Re: Ból kolana po bieganiu

14 lut 2018, 11:05

Ostatnio miałam podobny problem. Smarowałam się jakimiś maściami, próbowałam sama sobie z tym poradzić, ale nic nie pomagało. Poszłam wreszcie do lekarza i się okazało, że mam coś z rzepką. Więc nie ma co zwlekać w takich przypadkach tylko od razu umawiać się do lekarza sportowego czy ortopedy. Ja leczę się teraz tutaj i nie narzekam vratislavia-medica.pl

asiamos
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2018, 12:13

Re: Ból kolana po bieganiu

18 lut 2018, 12:29

Być może w wyniku zbyt intensywnych treningów doszło do przeciążenia ścięgien lub więzadeł, stąd ból w stawie kolanowym. Najlepiej będzie udać się do lekarza specjalisty i skonsultować dolegliwość, żeby nie przerodziła się w coś poważniejszego. Z rozwiązań aptekarskich proponuję stosowanie żelu borowinowego, którego aktywne biologicznie składniki działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Regularne stosowanie przyspiesza procesy naprawcze tkanek i poprawia sprawność ruchową. Pod tym adresem znajdziesz więcej informacji na ten temat: sulphur.com.pl/reumogel/. Nieodzowna jest także profilaktyka, to znaczy jogging z zachowaniem pewnych zasad. Odpowiednie obuwie, solidna rozgrzewka, czas na regenerację organizmu, a także prawidłowo zbilansowana dieta - o tym wszystkim trzeba pamiętać, aby uprawiany sport przynosił wyłącznie korzyści, a nie kłopoty ;)
Dokladnie za czesto biegasz, ogranicz sie do 2-3 biegow tygodniowo a czasami zrob sobie tydzien przerwy, organizm musi miec czas na regeneracje.

Kalis
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 24 sie 2016, 12:01

Re: Ból kolana po bieganiu

05 mar 2018, 23:28

Ja natomiast polecam dużo inwestycji w siebie w postaci porządnej rehabilitacji. Musi być ona przeprowadzona pod okiem specjalistów, w specjalistycznych warunkachj., Różnego rodzaju zabiegi, mogą zdzialać cuda, ale należy uzbroić sie w cierpliwość i po prostu dać sobie nieco czasu. A co do miejsca w którym odbywałam turnus rehabilitacyjny, to mówiłam o tym http://www.all-tourist.pl/

Tatiana11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 14 cze 2014, 17:50

Re: Ból kolana po bieganiu

12 mar 2018, 15:41

na bolące kolana można pomyśleć o takich opaskach elastycznych http://sklep.torst.pl/polaryzatory-tors ... lnych.html

NaturaBio
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2018, 19:57

Re: Ból kolana po bieganiu

09 maja 2018, 20:05

Jeżeli ból pomimo "rozchodzenia" kolana nie zmienia się lub nie ustępuje, to myślę, że w takim przypadku udać się do lekarza specjalisty, gdyż problem może leżeć głębiej niż się spodziewamy.

Awatar użytkownika
piczysone
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2018, 19:46

Re: Ból kolana po bieganiu

22 maja 2018, 19:45

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć :)

Awatar użytkownika
chodzeNApalcach
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 17 maja 2016, 11:47

Re: Ból kolana po bieganiu

29 maja 2018, 15:39

Jeśli ból kolana nie będzie ustępował najlepiej udać się z tym na konsultacje do fizjoterapeuty, dla wszystkich z Trójmiasta i okolic polecam http://rehab-gdansk.pl/ ,fizjoterapeuci tam dokładnie sprawdzą co powoduje ból stawów czy mięśni, ja serdecznie polecam

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość