krwistekwiaty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2017, 06:05

Re: Makijaż permanentny?

18 gru 2017, 00:09

Można się zastanowić

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Makijaż permanentny?

19 gru 2017, 17:41

widzę, że sporo z Nas zdecydowało się już na makiajż permanentny :) najważniejsze to być zadowolonym z efektu u mnie Estera z Magic Visage super zrobiła mi te brwi permanetnie, polecam każdemu to miejsce.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Makijaż permanentny?

20 gru 2017, 15:31

no ja osobiście polecam salon Magic Visage jest to naprawdę srawdzone miejsce w Warszawie.

Ramnka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 15 maja 2017, 16:08

Re: Makijaż permanentny?

31 gru 2017, 11:33

Jeśli chcecie wyglądać naturalnie, a jednocześnie mieć na sobie lekki makijaż to polecam makijaż permanentny. To także ogromna wygoda - nie trzeba codziennie rano marnować czasu przed lustrem. Polecam Vici Clinic w Krakowie, gdzie makijaż permanentny Biotek wykonuje pan Krzysztof - przemiły facet. Jestem w tej chwili trzy miesiące po zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Makijaż permanentny?

08 sty 2018, 14:38

To kwestia danego salonu kosmetycznego który podejmie się tego zadania i wykona makijaż dobrze, od tego trzeba zacząć. sam w sobie nie jest on "złem ostatecznym jak czasem można poczytać.

Kreat
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 mar 2013, 10:31

Re: Makijaż permanentny?

09 sty 2018, 10:27

a dla mnie makijaz permanentny okazal sie zbawieniem :) od zawsze mialam fatane brwi: w sensie, ze ani konkretnego ksztaltu, ani koloru, a do tego braki... :P i siostra namowila mnie na makijaz permanentny w jest pieknie na wilczej w wawie. Dominika - linergistka - zrobila kawal dobrej roboty. Twarz wyglada teraz o wiele lepiej, korzystniej. Dopiero teraz zdalam sobie sprawie z tego ze jednak brwi to oprawa naszej twarzy

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Makijaż permanentny?

12 sty 2018, 15:08

dobrze wykonany makijaż permanentny to naprawdę ogormny plus, ja robiłam brwi w salonie magic visage na mokotowskiej w sródmieściu, moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby trafić na osobę która profesjonalnie wykonuje swoją pracę.

to_ja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 07 lis 2011, 00:19

Re: Makijaż permanentny?

28 sty 2018, 23:07

No tak, pani Estera to profesjonalistka, nie dość że ma rękę to jeszcze bardzo miła i gadatliwa, czyli mile spędzony czas na ploteczkach, a przy okazji uroda poprawiona :)

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Makijaż permanentny?

24 lut 2018, 12:11

Zachęcam do wykonywania makijażu permanentnego. Efekt jest naprawdę bardzo ciekawy. Polecam wybrać się w tym celu do Vici Clinic w Krakowie. Kolory nie blakną, bardzo fajnie taki makijaż prezentuje się w wielu różnych sytuacjach.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Makijaż permanentny?

28 lut 2018, 14:35

z czasem każdy makijaż permanentny wyblaknie, z tym trzeba się liczyć oczywiście efekt utrzyma się an kilka lat, ale zawsze przyjdzie taki czas, ze treba będzie go poprawić, ja robiłąmw salnie magic visage i jestem zadowolona z efektu, ale wiem ze za kilka lat będę musiała zabieg powtórzyć, bo przecież skóa twarzy też się nam złuszcza więc to naturalny proces.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość