Kreat
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 mar 2013, 10:31

powiększenie piersi warszawa

25 lut 2018, 23:05

czy któraś z dziewczyn jest tutaj po operacji powiększania piersi? Jeśli tak to jaką metodę polecacie: implanty czy tłuszczem? Jeśli implanty to jakie? Okragłe? Z jakim wypełnieniem? Sama zastanawiam się nad taką operacją i jestem ciekawa wiarygodnych opinii osób, które są po "poprawkach" ;)

impresja_switu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 16 lut 2009, 19:08

Re: powiększenie piersi warszawa

26 lut 2018, 23:42

ja co prawda nie miałam powiększanych piersi, ale… widziałam te z implantami. Nieładnie to wyglądało, od razu było widać, że sztuczne!

gamma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwie 2013, 09:11

Re: powiększenie piersi warszawa

11 mar 2018, 22:42

a ja się nie zgodzę. Dobrze zrobione piersi, nawet te z implantami - jeśli jest rozmiar odpowiednio dobrany to wygladają naturalnie. Dr Murawski z Elite w Warszawie robi świetny biust :) wystaczy wejść sobie do nich na stronę i zobaczyć że może to wyglądać fajnie i naturalnie.

rarytaska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 mar 2018, 22:56

Re: powiększenie piersi warszawa

13 mar 2018, 22:57

ja też jestem podobnego zdania: grunt to dobry lekarz, który zna się na rzeczy i doradzi klience przy wyborze implantu

annapuraaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2018, 00:10

Re: powiększenie piersi warszawa

16 mar 2018, 00:12

ej, dziewczyny! A jak się powiększa piersi tłuszczem, a póżniej się schudnie to wtedy efekty tego "przeszczepu" idą na marne? Jak to jest? Bo jeśli tak to wtedy lepiej jednak postawić na implanty

Agulaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 26 lut 2017, 20:47

Re: powiększenie piersi warszawa

16 kwie 2018, 09:33

Jest jeszcze jedna opcja - można wszczepić sobie pod piersi nici liftingujące. Znajoma robiła taki zabieg u doktora Kaczora (w Warszawie właśnie) i ogólnie moim zdaniem widać różnicę w porównaniu do tego jak wyglądała przed zabiegiem. No i co najważniejsze, to zabieg był tańszy dużo niż w przypadku wszczepienia implantu. Nie wiem, czy mogę wrzucić tutaj numer, (najwyżej mi usuną ;)), ale jakby co to najlepiej sobie do niego przedzwonić na 790 60 60 30, on ponoć wszystko tłumaczy. Sama jestem już po kontakcie telefonicznym.

mariabiz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 09 paź 2017, 22:36

Re: powiększenie piersi warszawa

05 maja 2018, 11:27

Daj sobie spokoj z powiekszaniem wlasnym tluszczem... to jakas nowoczesna metoda, nieprzebadana, nie wiadomo czy jakies powiklania za kilka lat nie wyjda... Najlepszy sposob to implanty silikonowe. Jesli chodzi o marki- polecam Mentor :-) bo sama wlasnie na nią sie zdecydowalam. MAsz gwarancje bezpieczenstwa, rzadko kiedy pojawiaja sie powiklania (chociaz to tez indywidualna kwestia, jak organizm zareaguje na zabieg). A w temacie ksztaltu miseczki- okragle sa bardziej uniesione i peirs wyglada na wieksza, z kolei konturowe (in.anatomiczne) maja ksztalt łezki, wiec bardziej przypominaja wygladem naturalna piers. Ja mam te drugie, powiekszeone z A do miseczki C i wygladaja super :-)

Agulaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 26 lut 2017, 20:47

Re: powiększenie piersi warszawa

08 maja 2018, 09:26

No właśnie moim zdaniem problem z silikonami jest taki, że za bardzo widać, że są sztuczne mimo wszystko.;) No ale co kto lubi, mnie się to akurat średnio podoba.;)

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: powiększenie piersi warszawa

18 maja 2018, 16:43

Ja też powiększałam piersi i z efektu jestem bardzo zadowolona ;) Zabieg miałam w WIlmed u dr Joanny Wiśniewskiej-Goryń. Jest świetnym specjalistą ;) Tutaj: http://wilmed.pl/blog/nowoczesne-metody ... ska-goryn/ możecie sobie przeczytać wywiad z nią ;)

madzialena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2016, 00:05

Re: powiększenie piersi warszawa

18 lut 2020, 15:06

nie wiem jak z tłuszczem... ja to bym się bała, że np jak schudnę to cała praca chirurga pójdzie na marne ;) jednak implanty to pewniejsza sprawa. Sama sobie powiększyłam piersi w Radzikowska Clinic. Pomogli mi z dobraniem odpowiedniego rozmiaru, tak by nowy biust pasował to mojej sylwetki i wyglądał naturalnie - bo na tym własnie mi zależało :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość