kamcia10
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 12 cze 2017, 10:25

Re: Libido therapy

16 cze 2017, 12:53

Spadek libido u kobiet to najczęściej jest wina złych tabletek antykoncepcyjnych. Ja kilka razy byłam u ginekologa w sprawie tabletek i ostatnim razem zapisał mi belarę. Już od początku stosowania nie mogła mi mężem przejść ochota na nasze baraszki. hhaha :)

kasix93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 22 cze 2017, 20:03

Re: Libido therapy

22 cze 2017, 22:28

Libido często sie zmienia. Raz jest wyższe, raz niższe. Zależy do wielu czynników, twojego charakteruy, pracy, stresów jakie na co dzień przeżywasz. Krótko mówiąc trudno jednoznacznie określić, co może być przyczyną. Czy można coś z tym zrobić? Niby tak: sport, biegi, pływanie - czyli rzeczy które mogą powdować wydzielanie endorfin.
Dokładnie tak, zgadzam się z tym. Jeszcze można wziąć pod uwagę, że hormony też mają wpływ na libido. Fakt faktem różnie fachowcy mówią, jedni się z tym zgadzają, inni nie. Ale ja sama po sobie zauważyłam, że po zmianie plastrów antykoncepcyjnych na wkładkę levosert mam większą ochote na seks. Mimo, że nic innego w moim życiu się nie zmieniło. Więc podejrzewam, że tutaj rolę odegrała antykoncepcja, albo była ona po prostu wcześniej źle dopasowana

Oj prawda, zle dopasowana antykoncepcja robi mnostwo zlego :c a niestety w dzisiejszych czasach lekarze wypisuja nam recepty na zasadzie "a noz widelec zadziala". Ja dlugo borykalam sie ze skutkami ubocznymi zle dobranych tabletek. W koncu jak juz nie moglam wytrzymac trafilam do ginekologa prywatnie, gdzie zrobiono mi wszystkie badania i dopasowano tabletki Belara. Okazalo sie, ze wcale nie jestem az takim wrakiem kobiety jak mi sie wydawalo i znow mam ochote na sex;)

anomas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:26

Re: Libido therapy

21 lis 2017, 19:05

mnie to się wydaje,jeżeli macie bardzo niskie przy anty to znaczy,że sa one źle dobrane, ja stosuję vines aktualnie i libido mam w normie, zanim je jednak zmieniłam to stosowałam inną formę antykoncepcji, która mi bardzo zaniżała libido, wiec to na pewno źle dobrana antykoncepcja hormonalna

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: Libido therapy

26 lut 2018, 12:48

Postanowię się nieco dopisać do tematu. Mianowicie biorę libido therapy od prawie 4 miesięcy i o ile nie wierzyłam w ich działanie na początku to jestem przekonana obecnie,że działaja i to bardzo dobre. Wczesniej brałam asequrellę i różnica jest dametralna. W przypadku asequrelli róznicy praktycznie brak. W przypadku libido therapy mam ochotę po kilka razy w tygodniu i mąż się dziwi,że taka róznica.
Dodam,że seks rzeczywiście ma duży wpływ na związek. Od kiedy uprawiamy seks częściej jesteśmy ze soba bliżej.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Libido therapy

04 kwie 2018, 11:56

U mojej siostry wystarczyła dobrze dobrana pigułka. Odkąd bierze vibin nie ma żadnych problemów.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Libido therapy

21 lis 2018, 09:16

Dziewczyny czy to jest coś takiego jak asequrella? Pytam się bo niestety ale asequrellą to byłam zawiedziona bo efektów brak :(

nulca
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:24

Re: Libido therapy

22 lis 2018, 12:15

U mnie po asequrelli były efekty ale negatywne :P Tak więć tabletki działają ale nie w taki sposób w jaki bym tego oczekiwała. Bardzo mnie po nich bolała głowa tak wiec zarzuciłam ich przyjmowanie. Potem miałam uraz i nie chciałam żadnych innych próbować ale moja kolezanka namowiła mnie na libido therapy,potem jeszcze poczytałam sobie trochę opinii i ostaecznie sobie zamówiłam.I tutaj nie było już efektów ubocznych ale rzeczywiście działanie takie jak w opisie. Trzeba wziąc przynajmniej kilka tabletek aby zadziałało ale potem z dnia na dzien libido się podnosi. Musiałabyś wypróbowć chociaz nie mogę Ci na 100% napisac i zagwarantować że tak u Ciebie będzie.

Awatar użytkownika
Stockinggirl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 lis 2018, 12:41

Re: Libido therapy

22 lis 2018, 13:02

Mi cały ten temat wygląda na reklame konkretnego środka.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Libido therapy

22 lis 2018, 15:41

Dobra, zamówiłam sobie jak na razie pierwsze opakowanie :) Wezmę, zobaczę czy podziała i potem po prostu kupię sobie kolejne albo nie. Ogólnie zbadałam sobie badania hormonalne i niby wszystko jest ok, tabletek anty również nie biorę tak wiec nie wiem w sumie skąd te zaburzenia libido.

Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: Libido therapy

21 sty 2019, 09:25

Dziewczyny a czy te tabletki mają jakieś działania niepożadane? Pytam się tutaj o libido therapy

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości