pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: prywatna opieka medyczna

14 lip 2017, 16:51

ja zdecydowałam się na Lux Med dlatego, że u nich możesz sobie indywidualnie wybierać pakiet medyczny pod kątem własnych potrzeb, więc są bardzo elastyczni dla klientów.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: prywatna opieka medyczna

21 lip 2017, 08:36

Myślę, że to zalezy jak dużo korzystamy z usług lekarzy. Ja akurat korzystam dużo, więc mi się opłaca prywatna opieka, ale zus też muszę płacić co mi się w ogóle nie podoba..

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: prywatna opieka medyczna

31 lip 2017, 16:28

liczenie na państwową opiekę to porażka, w prywatnej nigdy nie miałam problem z dostaniems ię an wizytę.

lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Re: prywatna opieka medyczna

10 sie 2017, 21:36

Dla mnie państwowa służba zdrowia to za mało. Dla swojego dziecka wykupiłam pakiet medyczny w szpitalu Medicover. Moja córcia często choruje, więc taka opcja jest bardzo ekonomiczna. Jesteśmy częstym gościem u pediatry- mała nie boi się już wizyt, polubiła swojego lekarza, co mnie cieszy, bo dotychczas płakała mi przed gabinetem...

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: prywatna opieka medyczna

29 sty 2018, 20:36

Ja mam pakiet medyczny brzoza wykupiony w Lux Medzie i jestem bardzo zadowolona jak tylko mam jakiś problemz e zdrowiem to od razu mogę iść do lekarza i poprosić o wizytę to naprawdę jest super wygodna opcja, człowiek ma duży komfort maja prywatną opiekę medyczną.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: prywatna opieka medyczna

21 lut 2018, 12:45

Ja chodzę na NFZ do lekarza do przychodni rejonowej ale mam też dodatkowo wykupiony pakiet medyczny bez limitu w Centrum Medycznym św. Franciszka przez mojego pracodawcę a to nowoczesna przychodnia gdzie w razie potrzeby uzyskam szybką pomoc czy ewentualną rehabilitację.

Awatar użytkownika
wuzetka33
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2018, 20:06

Re: prywatna opieka medyczna

21 lut 2018, 16:15

Opieka prywatna jest zdecydowanie lepsza od tej bezpłatnej. Ale wiadomo, wiążą się z tym dodatkowe koszta.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: prywatna opieka medyczna

17 mar 2018, 12:42

ja mam takie samo zdanie a odką mam pakiet medyczny w lux medzi to mogę spokojnie sobie porównać różnicę i tak naprawdę nie ma co porównywać, wolę pąłcić kiladziesiat złotych na meisiac ale mieć realną opieką a nie tylko się wkurzać na państwową służbę zdrowia.

lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: prywatna opieka medyczna

26 kwie 2018, 13:15

Prywatna opieka medyczna to zupełnie inna bajka.. niestety. Ja od kilku lat leczę się prywatnie, całe szczęście mam taką możliwość, nie mam cierpliwości stać w tych kolejkach, poza tym mogę sobie wybrać specjalistę. W psychomedic mają dobrych specjalistów, jakbyście szukali endokrynologa na terenie Warszawy. Można się do nich zarejestrować online, przyjmują też w weekendy.

NaturaBio
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2018, 19:57

Re: prywatna opieka medyczna

09 maja 2018, 20:06

Prywatna opieka lekarska to na pewno lepsze rozwiązanie niż wątłej jakości obecna publiczna służba zdrowia. Bardzo polecam to rozwiązanie gdyż z pewnością jest ono lepsze i przede wszystkim efektywniejsze i bardziej wydajne.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość