Agulaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 26 lut 2017, 20:47

Re: jeansy-jak dobrać

08 maja 2018, 09:31

Haha, no jak coś wyskoczy z jeansów to jest problem. :D Jeansy ze stretchem są bardzo ok, jeśli chodzi o takie modelujące sylwetkę, to najlepiej jak są wysokie dość i mają wąskie nogawki, coś jak te od versace jeans: https://egoistin.pl/jeansy/20084-versac ... ults=67-no tylko wiadomo, to jest model powiedzmy dla ludzi z konkretniejszym portfelem.:D

mariabiz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 09 paź 2017, 22:36

Re: jeansy-jak dobrać

21 maja 2018, 13:12

Hmm, myślę, że trzeba trafić na właściwy sklep... W każdej sieciówce rozmiarówki wypadają inaczej (np. ja czasem mam rozmiar 36, a czasem nawet 40...). Zajrzyj sobie na kuponiarnia.pl :-) Tam obecnie sa wrzucone rabaty na dżinsy w przeróżnych butikach online i własnie jedne idealne spodnie w ten sposób upolowałam. Leżą rewelacyjnie, a były tanie, dzięki promocji :-)

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: jeansy-jak dobrać

25 cze 2018, 13:12

To prawda, w pierwszej kolejności warto trafić czy też wybrać dobry sklep gdzie chcemy kupić jeansy, z naszej strony możecie liczyć na pomoc podczas wyboru odpowiedniego obuwia na BucikSklep.pl

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość