Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: jak dobrze wyglądać rano

08 sty 2018, 14:16

A co ma do tego makijaż permanentny? Bo moim zdaniem czasami może bardziej zaszkodzić niż pomóc, wszystko zależy od rodzaju naszej cery. Próbowałaś kosmetyków Colway?

Kreat
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 mar 2013, 10:31

Re: jak dobrze wyglądać rano

09 sty 2018, 10:33

zgadzam się z Lagenko. Makijaż permanentny to dobry wybór jeśli chodzi o dobry wygląd i to nie tylko rano :) Cały dzień wyglądasz po prostu dobrze i naturalnie :) ja mam zrobione brwi metodą włosową przez Dominikę Kossakowską z Jest Pięknie (Warszawa). Teraz mogę sobie rano dłużej pospać bo nie muszę rysowac brwi :) i jaka oszczędność na tych wszystkich pomadach, kredkach itp

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: jak dobrze wyglądać rano

03 kwie 2018, 01:48

może zabrzmi to banalnie, ale ja uważam, że najlepiej wyglądam rano z uśmiechem na ustach, a nie z toną tapety :) oczywiście delikatny makijaż wskazany, byle nie za dużo. Moim zdaniem uśmiech i radosne oczy robią znacznie więcej niż najlepsza szminka czy podkład

kosmetyczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 lis 2012, 14:47

Re:

18 kwie 2018, 08:55

Co robić??
Wyluzować i się nie przejmować... bo każdy tak z rana wygląda :-D :-D :-D
ty lepiej zobazc jak bedzie reszta wygladala :D przestaniesz sie stresowac

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: jak dobrze wyglądać rano

21 maja 2018, 17:57

Uważam, że receptą jest odpowiednia codzienna pielęgnacja skóry. Dobrej jakości kosmetyki to podstawa. Z doświadczenia wiem, że najlepsze są te naturalne. Ja ze swojej strony polecam Eldan Cosmetics. Jeśli macie cerę wrażliwą czy ze skłonnością do pękających naczynek to polecam np krem Idrasensitive 24H Cream. Stosuję od dawna i nie zauważyłam by od tego momentu pojawiły się nowe pęknięte naczynka.

Emelka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2018, 14:22

Re: jak dobrze wyglądać rano

23 maja 2018, 14:31

U mnie skóra się zmieniła, gdy zaczęłam się wysypiać i dobrze nawilżać na noc twarz. Wysypianie się jest trudne tymbardziej przy małym dziecku, ale mąż mi bardzo pomaga :)

PikPik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2018, 15:01

Re: jak dobrze wyglądać rano

23 maja 2018, 15:10

Przede wszystkim dobrze się wyspać oraz wstać z dobrym nastawieniem i humorem :) kosmetyki odpowiednie też mogą ten cel niezwykle dopomóc :)

annika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 cze 2018, 16:32

Re: jak dobrze wyglądać rano

11 cze 2018, 16:39

oj tak, przede wszystkim wysypiac się i zdrowo odżywiać, duzo pić wody i naparów ziołowych. Na podpuchnięte oczy kostki lodu warto zastosować.

kaja92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 sie 2018, 22:50

Re: jak dobrze wyglądać rano

21 lut 2019, 19:43

no u mnie też zazwyczaj był problem z cieniami i workami pod oczami i to w szczególności rano, że nawet dobry korektor nie chciał pomóc. zaczęłam używać kremu remescar i jeśli ktoś również ma problem z cieniami lub workami pod oczami to polecam, krem ma szybkie działanie, dobrze napina skórę i jest wydajny.

MariolaKuleczka5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 31 sty 2019, 11:38

Re: jak dobrze wyglądać rano

25 lut 2019, 00:09

Moim zdaniem to kwestia wyspania się... Ja od czasu jak sie wysypiam lepiej rano wyglądam i lepiej się czuję.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość