Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Re: Prezent dla mamy.

22 maja 2018, 10:43

A ja właśnie wciąż nie mam pomysłu i dumam co kupić mamie.

werkina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:54

Re: Prezent dla mamy.

22 maja 2018, 15:51

Apart ma piękną kolekcję biżuterii Love Love - idealna na prezent na dzień matki :)

aneta92
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 23 maja 2018, 10:50

Re: Prezent dla mamy.

23 maja 2018, 10:58

Ja bym kupiła coś klasycznego. Np. kwiaty i jakieś słodycze.

Awatar użytkownika
magdadec
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2016, 13:58

Re: Prezent dla mamy.

27 maja 2018, 15:17

Eee, to taki oklepany i wymagający najmniej wysiłku prezent ;)
Kwiatki szybko zwiędną, czekoladki najczęściej zjedzą wnuki i tyle mamie z prezentu pozostanie. Ja ostatnio zaczęłam pytać moją mamę, z czego by się ucieszyła. W końcu to jej prezent mam sprawić. I w tym roku, na dzień mamy, wybrałam jej ze sklepu https://www.bielizna9.com/ koszulę nocną, na naramkach, taką na lato. Nic babcinego, tylko seksowną, satynową koszuleczkę. Bardzo była zadowolona, bo sama zawsze wstydziła się kupić sobie coś ekstra. Koszulka była niedroga, więc zastanawiam się nawet nad tym, żeby zamówić jej drugą.

lukaszsmyk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2018, 21:17

Re: Prezent dla mamy.

27 maja 2018, 21:37

Dla miłośniczki dodatków do domu, ciekawych aranżacji czy ogrodów polecam Skrzyneczkę z Warmii. Ręcznie wykonane rzemiosło przez rodzinną Firmę.

Polecam serdecznie

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: Prezent dla mamy.

08 cze 2018, 14:36

Zobacz na stylowoimodnie.pl mają tam teraz duże wyprzedaże markowych ciuchów i torebek jak np. Michael Kors itp. Torebka na pewno będzie świetnym pomysłem dla każdego, szczególnie mamy.

aneta92
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 23 maja 2018, 10:50

Re: Prezent dla mamy.

11 cze 2018, 12:22

Każda kobieta lubi dostawać nowe ciuchy. Zawsze kupuję mamie prezenty na https://zoio.pl. Mają tam dobrze wyprzedaże więc można zaoszczędzić trochę kasy.

magda86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 23 mar 2014, 23:11

Re: Prezent dla mamy.

20 cze 2018, 22:39

wprawdzie dzień mamy już za nami ale każda mama obchodzi urodziny czy imieniny więc może ten poradnik się przydać: https://www.wittchen.com/blog/elegancka ... zien-matki
Każda mama to przedewszystkim kobieta a każda kobieta lubi w swojej szafie mieć nie tylko praktyczne rzeczy ale także piękna, takie które będą cieszyły oko. Dlatego dla mnie idealnym prezentem dla każdej kobiety jest torebka. Nie musi to być od razu coś bardzo drogiego ale coś takiego, żeby trafiło w gust obdarowanej osoby i wywołało uśmiech na jej twarzy.
Jak byłam mała to moja mama miała taką torebkę puzderko w stylu puderniczki podarowane przez mojego dziadka a jej teścia ale niej w prezencie ślubnym. Bardzo lubiłam się nie bawić w dzieciństwie i niestety jak się można było domyślać podczas któreś z zabaw uległa uszkodzeniu i nie dało się już jej naprawić. W zeszłym roku byłam na wakacjach w Turcji i taką samą torebkę znalazłam na straganie na pobliskim targu. Trudno opisać wzruszenie mojej mamy jak po 20 latach znowu miała torebkę w ręku. Teraz skrzętnie owinięta leży w szafie w sypialni gdzie nie mają już dostępu wnuki :)
Czasami drobiazg nawet nie bardzo drogi bo ta torebka kosztowała kilka dolarów może być idealnym prezentem.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Prezent dla mamy.

25 cze 2018, 12:54

Co do odzieży to pełna zgoda, zawsze jest to dobry i ciekawy pomysł na prezent, podobnie jak galanteria skórzana w postaci torebki, portfela. Wszystko to w niższej cenie znajdziecie u nas, warto zerknąć :)

Awatar użytkownika
annadominika
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2018, 12:55

Re: Prezent dla mamy.

26 cze 2018, 15:20

W sumie mamy wakacje, co powiecie na plecak dla mamy? Elegancki ale i praktyczny, taki w który mama pomieści swoje osobiste rzeczy (zwykle noszone w torebce)?

Moja opcja, poniższa:
Obrazek
Źródło: Brytyjka.pl
Co powiecie na taki prezent?

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość