halinamii
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 gru 2017, 16:49

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

31 gru 2017, 16:52

Hydrain3 krem-żel. Najlepszy dla mnie i nadaje się pod makijaż. Jest lekki, nie zapycha i bardzo dobrze nawilża.

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2016, 23:54

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

06 sty 2018, 18:12

był taki okres czasu, kiedy cały czas używałam kremów przeciwzmarszczkowych i owszem -one pomagały, ale nie widziałam takich efektów jakbym chaiała. Niedługo potem zapisałam się na lifting twarzy do mediart clinic w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona, owal jest podniesiony, skóra jest napięta, i nie ma zmarszczek, a to najwazniejsze

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

06 lut 2018, 18:05

Moja mama stosuję kosmetyki marki Prael, co prawda to są bardzo drogie kosmetyki, ale warte swojej ceny. Mama z tej marki stosuje serum Collagen Deep Hydra Serum, bardzo dobre. Mama ma cerę gładką i odżywioną bez większych oznak starzenia. Czasami warto zapłacić więcej za kosmetyk by wyglądać zjawiskowo.

tonever
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lut 2018, 20:58

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

12 lut 2018, 21:01

Tylko pytanie, co to są te dobre kosmetyki? Chętnie się dowiem.

Awatar użytkownika
magdadec
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2016, 13:58

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

01 mar 2018, 00:07

Profilaktyka.... No to na pewno wysypianie się, brak stresów i ćwiczenia. Ale różnie to bywa w życiu, jak każda z nas wie, i nie zawsze się tak da. Ja na zmarszczki mimiczne kupiłam sobie na importmania.pl urządzenie do peelingu kawitacyjnego. Koszt czegoś takiego jest nie duży, a mogę regularnie robić zabieg, nie biegając do kosmetyczki. Poza tym, tym samym urządzeniem mogę sprawiać, że kosmetyki lepiej się wchłaniają i działać na cellulit :P

wysoka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 08 gru 2016, 16:04

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

02 mar 2018, 17:25

Ostatnio zaczytywałam się w różnych metodach pielęgnacji kobiet z różnych miejsc świata. Bardzo zainteresowania mnie metoda pielęgnacji jaką stosują Marokanki. Szczególnie zwracałam uwagę na ich piękne, gęste i grube włosy. Postanowiłam poeksperymentować i sprawdzić czy u mnie się to sprawdzi: http://www.kobiety.pl/uroda/czego-uzywaja-marokanki Wcześniej znałam już olej arganowy i zawsze uważałam, że jest dobry na wszelkie urodowe dolegliwości. Póki co jestem zadowolona jednak wciąż czekam aż moje włosy staną się gęstsze i mocniejsze.

PikPik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2018, 15:01

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

16 lip 2018, 12:58

Moim zdaniem jedną z najlepszych profilaktyk i skutecznym sposobem zapobiegania starzenia jest odpowiednia, zdrowa dieta oraz ruch i wysiłek fizyczny. Oczywiście ważne jest także stosowanie odpowiednich kosmetyków odmładzających skórę.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

17 sie 2018, 11:24

A ja na portalu https://naturalnieozdrowiu.pl/ widziałam taki artykuł na temat tego co jeść aby dożyć 99lat, tam się na pewno dowiesz jak powinna taka profilaktyka przeciw starzeniu prawidłowo wyglądać.

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

26 sie 2018, 23:10

Profilaktycznie to bym była raczej za pielęgnacją niz na kolejnym zabiegu, który tak naprawde osłabia tkanki skórne... No nie wszystko przeciez nam służy zwłaszcza jak jest intensywnie stosowane. Lepiej zwyczajnie po prostu regularnie pielegnowac i dobrze nawilżać cere - wtedy jest odzywiona i pelna blasku. Tego nauczył mnie dermatolog kilka lat temu i doboru odpowiednich kosmetykow. Od tamtej pory stosuje wylacznie dermokosmetyki a ostatnio bardzo mi sie przyjal krem cetaphil da ultra bardzo intensywnie nawilzacjacy z maslem shea i naturalnymi orzechami makadamia w skladzie, ktore uzupelniaja lipidy i zmiekczaja skore

paulinasowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 31 maja 2017, 11:36

Re: profilaktyka przeciw starzeniu

28 sie 2018, 10:58

U mnie jak na razie kosmetyki i dermokosmetyki dają radę! Wybieram te z apteczne, zamawiam przez internet na stronie Melissy i jestem z nich bardzo zadowolona. Dodatkowo dorzuciłam siłownię i zdrowiej się odżywiam i od razu czuję się kilka lat młodsza.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość