Awatar użytkownika
Frankie
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2018, 13:23

Re: Reklama firmy

24 kwie 2018, 13:47

A czy wiecie może komu zlecić zaprojektowanie strony WWW? Sądzicie, że np. ta oferta jest warta rozważenia https://www.labcreation.pl/tworzenie-st ... rnetowych/ ? Co o tym myślicie?

Awatar użytkownika
iwopol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 wrz 2012, 08:43

Re: Reklama firmy

28 maja 2018, 10:48

W naszej działalności korzystamy czasem z oferty firmy Retio
Mają w sprzedaży produkty służące do reklamy zewnętrznej...
Uważam że promocja firmy to nie tylko internet,ale też rozpoznawalność "na mieście"!
Polecam Wam szczególnie zapoznać się propozycją ścianek i flag reklamowych ;-)

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: Reklama firmy

24 cze 2018, 22:09

Dobór reklamy zależy od wielu czynników. Na jakim rynku działa firma, w jakiej branży. Dla jednej branży 99% działań powinno dotyczyć internetu. A w innej - reklama w internecie będzie znacznie mniej ważna. Warto się zastanowić do kogo chcemy trafić, z jakimi produktami. Grunt to dobrze przemyśleć, a potem działać. A jeśli nie ma się o tym pojęcia czasem warto skorzystać z porady firmy konsultingowej, bo oni się na tym znają i doradzą co i jak i pomogą dobrać optymalne rozwiązanie.

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: Reklama firmy

26 cze 2018, 14:03

Moim zdaniem dobrym pomysłem jest reklama w internecie, wynajmujesz do tego firmę i oni to prowadzą. Ja tak zrobiłam z moim sklepem internetowym, wykupiłam prowadzenie google adwords w https://www.grupafaro.pl/ i dość szybko zauważyłam wzrost wejść na portal i wzrost ilości zamówień.

Paulina67
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 lip 2018, 11:25

Re: Reklama firmy

05 lip 2018, 11:26

Warto sobie raz na jakiś czas odświeżyć design strony, oczywiście nie za często bo też klienci się przyzwyczajają, ale widzę to po swoim blogu że jak zmieniłam szatę po paru latach to odzew był pozytywny.
Raz w życiu do tej pory korzystałam z profesjonalnego pozycjonowania i zajmuje się tym agencja Litenet. Jest efekt, to muszę przyznać. Jak do nich trafiłam to mi wyszukiwarka pokazywała mój sklep online gdzieś na 3-4 karcie...teraz jestem na pierwszej stronie i to się znacząco przełożyło na ruch, obroty, zamówienia itp.

annika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 cze 2018, 16:32

Re: Reklama firmy

17 lip 2018, 18:45

Banery, tablice, naklejki czy roll-upy reklamowe mają sens. Do tego pomyślałabym jeszcze o oklejeniu samochodu firmowego czy prywatnego o ile nie macie firmowego – to bardzo zwraca uwagę. Nam samochód oklejała firma Verde-Druk z Łodzi i fajnie to wyszło. Mamy naklejkę już ze trzy lata i nadal trzyma się dobrze.

Awatar użytkownika
nykiel
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 gru 2016, 13:19

Re: Reklama firmy

19 lip 2018, 12:09

Przede wszystkim warto zadbać o klientów i dobrą komunikację z nimi. Polecam VoIP https://zadarma.com/pl/

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: Reklama firmy

26 lip 2018, 13:06

Dobrze jest skorzystać z agencji reklamowej, bynajmniej ja się nie zawiodłam. Odkąd współpracuję z Black Horse pozyskałam dużo nowych klientów i moja firma staje się co raz bardziej znana. Poza tym współpraca z nimi to czysta przyjemność bo pracują tam bardzo kreatywne osoby.

fable
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 25 maja 2017, 18:47

Re: Reklama firmy

14 sie 2018, 22:01

Teraz internet to potęga, więc bez niego ani rusz. Można reklamować się na facebooku, na forach, zajać się pozycjonowaniem stron, ale na nic sie to nie zda, jeśli nasza strona nie będzie mało przejrzysta, bo to odrzuci osobę, która na nią weszła. Przykładem klarownej strony jest naczynia.olkusz.pl/chlebaki
Dla zainteresowanych promowaniem firm polecam zajrzeć na zyskownafirma.pl/jak-reklamowac-firme/

QueenP
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 01 paź 2018, 11:39

Re: Reklama firmy

04 paź 2018, 19:26

Tak na dobrą sprawę to możesz prowadzic sama profil na FB, ale bez wykupionej reklamy słaby zasięg. Warto pomyśleć o wizytówkach i oczywiscie coś duzego i rzucającego się w oczy, czyli baner. Ja mam kilka, nie są drogie, więc można sobie pozwolić na 2 i powiesić przed firmą/salonem/domem. Zamówiłam swoje w CopyPoint w Gnieźnie i jakościowo są bardzo dobre, bo już wiszą jakiś czas, a nic się z nimi nie dzieje. Nie płowieją, materiał się nie zniszczył.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość