elelewirka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 02 lis 2017, 16:45

Wstydzę się cellulitu

23 lip 2018, 09:49

Dziewczyny, licze na was! Na wstepie od razu napisze ze mam dopiero 21 lat i nie jestem otyla a mam okropny celulit. Bardzo się go wstydze, zwłaszcza teraz w lecie kiedy to zaklada się krotkie spodenki, stroje kapielowe itp. Nie mam ochoty pokazywac się ludziom z takimi nogami – nie chce zeby patrzyli na mnie jak na jakiegos dziwolaga, bo kto ma celulit w tym wieku... Jak można sprawic zeby celulit był mniej widoczny, zeby skóra na udach wygladala lepiej?

onceinalifetime
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 wrz 2015, 15:34

Re: Wstydzę się cellulitu

24 lip 2018, 14:28

Ja mam kolezanke która jest mlodsza od ciebie a tez ma celulit. Ja akurat nie mam ale znam wiele osob które maja więc nie przejmowalabym się az tak na Twoim miejscu. Mozesz sprobowac zmienic diete, nie jesc niezdrowych rzeczy

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Wstydzę się cellulitu

24 lip 2018, 21:50

Ostatnio widziałam w tv sposób na wtarcie w uda i posladki czerwonej papryki - przyprawy. Potem zakręcenie folią do wrappingu. Leży się pół godziny i potem trzeba dokłądnie zmyć letnia woda. Sama nie próbowałam, ale efekt podobno świetny.

elelewirka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 02 lis 2017, 16:45

Re: Wstydzę się cellulitu

26 lip 2018, 11:10

Wlasnie jeśli chodzi o diete to postaram się bardziej zwracac uwage na to co jem. Z ta maska to dobry pomysl, nie slyszalam wczesniej o takim czymś więc w sumie chetnie wyprobuje. Gdzie można to zakupic i jak sie jej używa?

Neko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 sie 2018, 18:08

Re: Wstydzę się cellulitu

19 sie 2018, 18:10

Jeśli chcesz się go pozbyć to mogę polecić Ci świetną dietę antycellulitową z Wygodnejdiety. Smaczna, zdrowa i co ważniejsze skuteczna. Ja taką stosuję i sama widzę już ogromną zmianę - na plus oczywiście!:)
Koniecznie ją tutaj daj! Też chętnie skorzystam :)

WandaObrembowska1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 21 paź 2018, 14:14

Re: Wstydzę się cellulitu

21 paź 2018, 14:41

Na cellulit nie ma nić innego jak ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia...cellulit nie lubi ćwiczeń :)

malwinkamala
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2018, 19:04

Re: Wstydzę się cellulitu

22 paź 2018, 21:34

Ja widzę, że mi się cellulit dopiero zaczyna :( Normalnie nic nie widać, ale do sztucznego światła już tak, chyba cień jakoś inaczej pada i wszystko jest bardziej widoczne. Chętnie skorzystam z Waszych rad póki jest jeszcze co ratować.Podpinam się pod temat :)

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Wstydzę się cellulitu

23 paź 2018, 12:43

ale tu się nie ma czego w ogóle wstydzić, wiem też go miałam i wiem że paskudnie to wygląda ale nie jest to coś z czym musisz żyć, wystarczy że pójdziesz jak ja do kliniki artederm w Józefowie i masz po kłopocie

Kasiunia85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2018, 11:27

Re: Wstydzę się cellulitu

06 lis 2018, 16:30

Ja skutecznie usunęłam cellulit w klinice Ziemlewski we Wrocławiu i efekt był powalający - z e r o cellulitu !. Z tego co się dowiedziałam to klinika ma oddział w Warszawie.

Awatar użytkownika
Nina78
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 17 paź 2018, 16:16

Re: Wstydzę się cellulitu

08 lis 2018, 17:46

Cellulit jest normalny w każdym związku. Tak naprawdę żeby coś z nim zrobić to trzeba po prostu prowadzić zdrowy tryb życia + poświęcić trochę uwagi miejscu, w którym składa się cellulit i trzeba po prostu walczyć. Do tego jeszcze jakiś krem i myślę, że można poradzić sobie z cellulitem.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość