Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Podróże z dziećmi

08 sie 2014, 20:14

ja mogę polecić Zatorland :) niedawno wróciliśmy, syn zachwycony, a nie powiem ;) nam też się podobało, szczególnie kino 360 3d, rewelacja, wrażenia niesamowite, bo to nie tylko obraz, dźwięk, ale też zapach, no bajka :-D

ZenonDuda
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 13 sie 2014, 11:07

Re: Podróże z dziećmi

13 sie 2014, 11:21

Ja z córką pojechaliśmy na kaszuby..Jeziora,lasy,kąpiele,gril.Bya zachwycona.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Podróże z dziećmi

14 sie 2014, 21:49

ja na Kaszubach mieszkam, więc dla nas to codzienność, a nie atrakcja ;) ale mogę potwierdzić, że jest tutaj pięknie i każdemu polecam :)
a wracając jeszcze do zatorlandu, to właśnie widziałam info na fb, że mają w en weekend fajną akcję DINOZAURY PO ZMROKU i można wejść na jeden bilet dwa razy i obejrzeć dinozaury nocą... żałuję, że nie możemy drugi raz pojechać :(

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Podróże z dziećmi

05 paź 2014, 13:38

Znalazłam coś dla mam podróżujących. Podrzucam, bo fajne :) http://www.bakusiowo.pl/hity-i-kity-pod ... amochodem/

jolaniebieska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 20 gru 2013, 14:10

Re: Podróże z dziećmi

18 lis 2014, 16:53

Ja polecam fajny hotel z klimatyczną knajpką, Spa, basenem, macadamia, jaccuzzi, itp. Super sprawa na jesienną porę, jak na zewnątrz zimno. Polecam sieć Hoteli Polskich rozsianą po całym kraju.

enina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 21 gru 2014, 14:17

Re: Podróże z dziećmi

21 gru 2014, 14:28

Dobrym miejscem na wyjazd z dziećmi jest mała miejscowość Skoczkowo na Kaszubach.
http://www.kaszuby-wczasy.pl/lokalizacja.htm

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Podróże z dziećmi

27 gru 2014, 09:37

Warto jest zajrzeć sobie na stronę:
http://trojmiejskieinfo.pl/
szczególnie kiedy planujecie wybrać się do Trójmiasta. Znajdują się na niej najnowsze wiadomości znad morza. To gdzie można sobie smacznie zjeść oraz czy planowane są jakieś targi oraz festiwale.
Sama odwiedzam pomorze praktycznie co roku. Byłam tam o każdej porze roku i szczerze? Nie pamiętam abym miała się kiedykolwiek nudzić. Może mniejsze miejscowości są nudne poza sezonem ale na pewno nie Trójmiasto.

Wejherowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2015, 14:42

Re: Podróże z dziećmi

25 wrz 2018, 12:49

Polecam Wejherowo! Jest tu mnóstwo atrakcji turystycznych, a dużym atutem jest fakt, że miejsce nie jest tak bardzo rozpowszechnione, co oznacza brak tłumów! 25 km od morza z pewnością jest też dużą zaletą. Fajnym pomysłem jest też szlak nut kaszubskich, który umożliwia poznanie najciekawszych miejsc w Wejherowie. Warto też odwiedzić stronę www.turystyka.wejherowo.pl :-)

mayka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 29 wrz 2017, 11:36

Re: Podróże z dziećmi

26 wrz 2018, 08:13

Bardzo często jeżdżę z dziećmi w różne miejsca. Ostatnio byliśmy na wakacjach. Zdecydowaliśmy się na Gródek nad Dunajcem; mieliśmy wynajęty fajny apartament i było bardzo przyjemnie i chętnie tam wrócimy.

Laluna86
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 paź 2018, 14:16

Re: Podróże z dziećmi

04 paź 2018, 14:31

Czym jest macadamia w apartamencie? To jakaś usługa? atrakcja? Pierwsze słyszę... :ico_wstydzioch:

Z własnego doświadczenia wiem, że rodzice 3 dzieci mogą mieć problem z wynajęciem zwykłego pokoju hotelowego, nie zawsze mają większe a jeśli mają to ich ilość jest ograniczona a cena z kosmosu... Nawet z dwójką dzieci by komfortowo spędzić czas wypadałoby wziąć podwójny pokój (oddzielony drzwiami) a to już jest serio kosmos finansowy.

Jeżdżąc za granice często korzystamy z Airbnb ale np. ostatnio naszych znajomych napadli na Ukrainie i się okazało że to nie pierwszy taki przypadek a właściciel przekupywał gości by nie pisali nieprzychylnych recenzji po wizycie. Trochę się zawiodłam i straciłam zaufanie.
W Polsce też wynajmujemy apartamenty ale blisko dobrych knajpek czy restauracji. Booking to pierwsze co przychodzi do głowy ale to pośrednik i nie zawsze ma najniższe stawki. Drugą bazą pokojów/apartamentów czy domków jest sunandsnow.pl Bardzo polecam, bo nie jest tak znane jak booking i często da się znaleźć dobre lokalizacje nawet w ostatniej chwili, np. w środku sezonu można znaleźć apartamenty we Władysławowie czy w Juracie.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość