Awatar użytkownika
Zajkaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2018, 16:12

Krem antycelllulitowy

20 wrz 2018, 08:56

Dziewczyny szukam dobrego kremu na cellulit. Nie jestem zainteresowana zabiegiem, bo cellulit nie jest jakiś duży, ale widoczny i nie chcę, żeby problem się pogłębił. Mam 29 lat, szczupłą sylwetkę, ale widocznie przez siedzącą pracę na udach i pośladkach pojawił się ten nieszczęsny cellulit. Oprócz używania kremu chciałabym więcej ćwiczyć (zaniedbałam to bardzo przez wakacje) i robić peelingi (o nich jeszcze za wiele nie wiem). Czy jest coś co jeszcze mogę robić, aby pozbyć się cellulitu? I ile czasu Wam zajęło, żebyście zauważyły różnicę?
Tylko proszę nie polecajcie mi żadnych tabletek :-P

Awatar użytkownika
ananaska88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 20 wrz 2018, 10:30

Re: Krem antycelllulitowy

20 wrz 2018, 10:36

może bańki chińskie?

bababania
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2018, 12:39

Re: Krem antycelllulitowy

25 wrz 2018, 12:55

moim zdaniem warto zainwestować w droższy krem, tak żeby wiadomo było że jest skuteczny ale i naturalny. Niestety firmy ciągle prześcigają się w produktach i ciężko wybrać coś skutecznego i nie szkodliwego dla organizmu. Ja zwracam też uwagę czy firmy nie testują produktów na zwierzętach. Jeśli tak - firma dla mnie NIE ISTNIEJE :) i szukam dalej

joan111
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2018, 21:21

Re: Krem antycelllulitowy

26 wrz 2018, 21:22

A tak sero, to Wam te kremy rzeczywiście pomagają? Kiedyś oglądałam na youtube taką dziewczynę - Kasia Gandor - która prowadzi kanał popularno-naukowy, gdzie była mowa, że tak naprawdę cellulit jest nornalnym zjawiskiem, a wszelkie kremy dają efekt tylko pozorny i na chwilę. Z moimi obserwacjami się to niestety potwierdza (a może i nie niestety, skoro to powszechne). U Was faktycznie te kremy dają trwałe efekty?

Kasiunia85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2018, 11:27

Re: Krem antycelllulitowy

10 paź 2018, 11:33

Ja kupiłam taki masażer antycellulitowy Homedics ELM-CELL-100-EU ze sklepu medycznego AlmaMed i zapłaciłam tylko 148 zł a nie pod 200zł z innego sklepu.

Silgala
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 lis 2018, 17:18

Re: Krem antycelllulitowy

06 lis 2018, 12:12

jeśli mam być szczery, to jestem sceptyczny w planie целлюлттных kremów. Wydaje mi się, że
to Placebo dla tych, którzy nie bardzo chce siedzieć na diecie i uprawiać fitness

Awatar użytkownika
Ada1990
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 06 lis 2018, 14:02

Re: Krem antycelllulitowy

12 gru 2018, 14:46

A tak sero, to Wam te kremy rzeczywiście pomagają? Kiedyś oglądałam na youtube taką dziewczynę - Kasia Gandor - która prowadzi kanał popularno-naukowy, gdzie była mowa, że tak naprawdę cellulit jest nornalnym zjawiskiem, a wszelkie kremy dają efekt tylko pozorny i na chwilę. Z moimi obserwacjami się to niestety potwierdza (a może i nie niestety, skoro to powszechne). U Was faktycznie te kremy dają trwałe efekty?
Mi krem na cellulit pomogł bardzo dobrze, ale nei czarujmy się - to nie tak, że smarujesz się i problem znika. Mówimy o kosmetyce a nie magii, wiec jeżeli chcemy faktycznie coś zdzialac to po pierwsze trzeba wiedziec jak aplikować krem (np. body wrapping da lepsze efekty niz po prostu wklepywanie). A po drugie, że krem potrzebuje też odpowiedniej diety i najlepiej wspracie go aktywnoscia fizyczną. I wtedy cellulit faktycznie znika szybciej.

Awatar użytkownika
seniorita007
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 24 lip 2019, 13:58

Re: Krem antycelllulitowy

24 lip 2019, 14:14

Poszukajcie czegoś z kofeina, algami, bluszczem i świetym drzewkiem :)

Awatar użytkownika
kchmiel93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2019, 10:58

Re: Krem antycelllulitowy

25 lip 2019, 08:40

Moja ukochana ostatnio zaczęła robić domowe peelingi. Ostatnio bierze fusy z kawy i miesza je z balsamem :D Czekamy na pierwsze efekty, ale z tego co wiemy to peelingi są raczej pomocne w tej sprawie.

Awatar użytkownika
DioDio
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 26 lip 2019, 13:26

Re: Krem antycelllulitowy

26 lip 2019, 13:53

No peelingi są całkiem przyjazne, ale z tco co wiem to jeszcze właśnie bańki chińskie o których ktoś już prędzej wspominał są dobre :)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości