kamik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 20 lis 2018, 19:58

Dalekie podróżowanie

11 gru 2018, 21:26

Które miejsca są dla Was jeszcze nieodkryte i co w najbliższej przyszłości planujecie zwiedzić?

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: Dalekie podróżowanie

16 gru 2018, 12:44

Ja marzę o wyprawie do Afryki. Trochę temat niezbyt ciekawy, tym bardziej, że nie wszędzie jest bezpiecznie jechać, aczkolwiek strasznie bym chciała ;)

IDA22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2018, 00:21

Re: Dalekie podróżowanie

16 gru 2018, 21:16

Ja z chęcią wybrałabym się do Iranu.Kraj o ciekawej historii i z bardzo dużą ilością zabytków.Bardzo lubię takie objazdowe wycieczki kiedy w ciągu jednego urlopu mogę zwiedzić i zobaczyć na prawdę dużo.Trochę obawiałam się czy na pewno jest tam bezpiecznie,ale znajomi byli i wrócili cali i zdrowi:)

Awatar użytkownika
Tomia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2015, 00:17

Re: Dalekie podróżowanie

23 gru 2018, 17:25

Zawsze marzyłam o podróżowaniu. Niestety ułożyło się inaczej ale wreszcie zaczęłam trochę korzystać z życia odkąd mam taki https://azar4.pl/ pickup camper. Super sprawa bo jest bardzo wygodny, dużo miejsca chociaż nie wygląda. Teraz byłam na wycieczce w Szwecji i było niesamowicie!

kamik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 20 lis 2018, 19:58

Re: Dalekie podróżowanie

28 gru 2018, 18:34

Dzika przyroda Afryki to bardzo zachęcający kierunek podróżowania tak jak i wspomniany Iran. W iranie już byłam i byłam pod wrażeniem tego kraju. Bardzo mi się tam podobało, zwiedziłam wiele dzięki formie wyjazdu jakim była wycieczka objazdowa. Lubię tego typu wypoczynek i marzenia o nowych nieznanych mi dotąd miejscach.

cropecka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 29 lis 2018, 21:03

Re: Dalekie podróżowanie

30 gru 2018, 14:26

Dzika przyroda Afryki to bardzo zachęcający kierunek podróżowania tak jak i wspomniany Iran. W iranie już byłam i byłam pod wrażeniem tego kraju. Bardzo mi się tam podobało, zwiedziłam wiele dzięki formie wyjazdu jakim była wycieczka objazdowa. Lubię tego typu wypoczynek i marzenia o nowych nieznanych mi dotąd miejscach.
Piszesz, że to była wycieczka objazdowa, a wiec z jakimś biurem tam byłaś? Możesz coś więcej o tym napisać? Niewiele biur oferuje taki kierunek.

kamik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 20 lis 2018, 19:58

Re: Dalekie podróżowanie

31 gru 2018, 17:05

Tak, była to wycieczka objazdowa organizowana z Wytwórnią Wypraw. Znakomite biuro mające ciekawe kierunki wyjazdów i świetną organizację.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Dalekie podróżowanie

07 sty 2019, 13:04

Ja w tym roku wybieram się na ferie zimowe za granicę do Austrii, w góry, na narty, https://austria-na-narty.pl/

kamik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 20 lis 2018, 19:58

Re: Dalekie podróżowanie

23 sty 2019, 20:50

Dodam również, że w jednym z terminów tegorocznych będzie p. Zbigniew Mielczarek Jest on autorem przewodnika po tym kraju. Zwiedzanie z nim tego fascynującego jest znakomite. Wspaniale opowiada i pokazuje prawdziwe perełki w tym kraju.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość