calineczkka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2018, 10:24

Re: Sala weselna

27 sty 2019, 19:29

Chyba każdy chce mieć super wesele :) My wszystko sami organizujemy. Jakiś czas temu trafiłam na salę bankietową Smaki Życia pod Warszawą i chciałabym tam urządzić nasze wesele. Sala bardzo mi się podoba :D Będę musiała podjechac i zapytać jakie mają terminy, ślubujemy w lipcu 2019 :) no i na pewno pomieścimy tam 250 osób, bo w końcu nasza rodzina jest ogromna, ale to akurat fajnie

kasia987
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:58

Re: Sala weselna

28 lut 2019, 16:30

Mimo, że ofert jest dużo to trzeba się dużo wcześniej koło tego "zakręcić" bo może być problem z wolnymi terminami. Byłam na weselu w Hotelarni w Puszczykowie niedaleko Poznania. Bardzo miłe zaskoczenie. Świetnie udekorowana sala, pyszne jedzenie i świetna muza. Do dyspozycji pokoje hotelowe a nawet spa. Marzę żeby właśnie tam urządzić nasze weselicho.

kaja92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 sie 2018, 22:50

Re: Sala weselna

04 mar 2019, 15:47

Moje wesele odbyło się w Lublinie w lokalu Artemida i mam słabość do tego miejsca. Sala bardzo ładna, obsługa pomocna, menu i ogólnie jedzenie świetne, każdemu smakowało, goście zadowoleni, wybawieni, nie musiałam się z mężem martwić.

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Sala weselna

14 mar 2019, 13:42

ja byłam nie tak dawno na weselu w Dworku Eden w Łowiczu, baaardzo mi sie podobało, przyjemne miejsce, przestronna duza sala takze byo gdzie sie bawic, pyszne jedzenie, nawet potrawy dla wegetarian były ;) to taki bardzo duzy plus za to, ze sa otwarcie na klientele i upodobania smakowe :)

ACeranek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2019, 19:46

Re: Sala weselna

29 mar 2019, 19:49

A powiedz wegańskie potrawy też są do wyboru?

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Sala weselna

04 kwie 2019, 20:36

tak,są :) wszystko jest do ustalenia przed imprezą ;) na tym weselu bylo sporo takich osob pod które było robione menu :) wlasnie potrawy wegetarianskie dominowały, tradycyjna kuchnia oczywiscie tez ;) mega smacznie

Awatar użytkownika
mamuśka991
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 29 wrz 2011, 19:53

Re: Sala weselna

22 kwie 2019, 20:41

Ja planuję za kilka miesięcy wesele w Restauracji i sali Bankietowej AS w miejscowości Turek (wielkopolskie). Polecam obejrzeć salę jak i całą okolicę bo naprawdę warto. Byłam tam na weselu znajomych i bardzo mi się podobało - sala była bardzo ładnie udekorowana.

Minuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 06 maja 2019, 20:36

Re: Sala weselna

06 maja 2019, 20:41

A robił ktos może w sali Wulpink w Olsztynie? Superowa sala, ten pensjonat ma bardzo ładne wnętrza i pokoje też są dobrze wyposażone no i w dobrej cenie. Ja tam organizowałam wesele rok temu i naprawdę było super, najpiękniejszy dzień w moim życiu zdecydowanie

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Sala weselna

16 maja 2019, 23:57

W mazowieckim jak szukacie sali to pod Warszawą w Kaniach jest Dom Weselny Astoria. Zobaczcie sobie. Miejsce eleganckie, z klasą i dużą salą. No i jedzenie tam mają naprawdę dobre, a to ważna kwestia na przyjęciu weselnym :)

kakao334
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2020, 10:26

Re: Sala weselna

13 sty 2020, 11:05

Ja polecam Hotel Korona Palace w centrum Polski w Leźnicy Wielkiej. Świetna obsługa, wyborne jedzenie naprawdę smaczne. Duże przestronne, eleganckie sale i mile otoczenia. Nocleg i śniadanie w hotelu bardzo ok. Malownicze otoczenie i poranna kawka w ogrodzie też się świetnie sprawdzą. Byliśmy tam na weselu w ubiegłym roku i jesteśmy pod wrażeniem.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość