margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

05 mar 2019, 22:20

Nie czułam nic, może początkowo mrowienie ale to nieporównywalne nawet z tym, co byś przechodziła podczas zabiegu w salonie piękności. Płatki MezoPure to rewelacja na rynku.

Marianna1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 08 mar 2019, 16:44

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

11 mar 2019, 12:12

Moim zdaniem te kremy dają efekt tylko na chwilę i wcale zmarszczek nie spłycają. Ja nie lubię czekać i wolę wypełnić zmarszczki kwasem i efekt jest na długo długo. Na wypełnienie zmarszczek chodzę do sprawdzonego gabinetu w Lublinie do Estetica na ulicy Matki Teresy z Kalkuty 18 LOK. 12

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

27 mar 2019, 12:11

Na starzenie się skóry i zmarszczki zaczęłam używać maski klapp cosmetics ( mój kolejny ulubiony produkt;) Jest lekka i ładnie pachnie. Skład też ma dobry więc ,podrażnia mojej skóry. Widzę efekty. Skóra na pewno jest bardziej napięta.

koalabear
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 26 mar 2019, 16:51

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

27 mar 2019, 12:37

Całkiem fajnie na moją skórę ten krem enilome z doz.pl, 30tka mi stuknęła i zaczęlam szukać czegoś co podziała już przeciwzmarszczkowo, bo jednak przy oczach zaczęły się tworzyć kurze łapki, krem rewelka i niedrogi.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

31 mar 2019, 19:15

Moim zdaniem żaden krem nie poradzi sobie ze zbyt głębokimi zmarszczkami, ale zabiegi medycyny estetycznej często tak, zwłaszcza wykonywane profesjonalnie, w klinikach doświadczonych i cenionych. Zobacz co oferuje Magiczna Klinika na magicznaklinika.pl - dla mnie nie ma lepszego miejsca na poprawę, małoinwazyjna, urody

mamushka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

18 kwie 2019, 21:19

no ja tutaj bym poleciła diamentowy krem ujędrniająco odmładzający Christian laurent. Trochę wyższa półka, ale można kupić w Rossmannie więc nie ma problemu z dostępnością. No ale najważniejsze, że widać efekty. Krem świetnie nawilża i regeneruje skórę. Niemal od razu ją tak odmładza i wygładza. Jest po kremie super jędrna :)
Obrazek

jadowita
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 11:11

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

14 maja 2019, 12:09

ja korzystam z hyaloo.pl/pl/p/Amalian-High-Potency-Night-Regeneration-Lifting-Cream-50-ml/298 sprawdza się świetnie. Skóra bardziej sprężysta i nawilżona :ico_haha_01:

MonikaMrozowska90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:34

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

15 maja 2019, 11:20

Ktoś wcześniej wspominał o gabinecie Estetica w Lublinie ? ja też tam chodzę!!!! i jestem zdania, że mają najlepsze zabiegi. Ostatnio byłam na zabiegu powiększenia górnej wargi i jestem super zadowolona.

gwizoop
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 10 cze 2018, 15:37

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

29 wrz 2019, 20:17

Bardzo fajnie się sprawdzają na zmarszczki te nowe kremiki od Bielendy z serii japan lift. Kupiłam niedawno oba (jeden na dzień drugi na noc) i jestem bardzo zadowolona. Szczególnie z tego na noc, który moim zdaniem naprawdę dobrze radzi sobie ze spłycaniem i korekcją zmarszczek :)

Awatar użytkownika
ZieloneDomoweSpa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 gru 2019, 19:04

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

06 gru 2019, 16:03

Starzenie się skóry jest to naturalny proces, który polega na spadku biologicznej aktywności komórek, zwiększeniu podatności na stres oksydacyjny oraz zmniejszonych zdolnościach do regeneracji skóry.
Poznaj jakie czynniki przyspieszają proces starzenia się skóry!
oraz
Jakimi metodami można skutecznie opóźnić proces starzenia się skóry!
https://homegreenteaspa.pl/starzenie-sie-skory-jak-skutecznie-opoznic-proces/

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość