Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Stomatolog

19 mar 2019, 13:13

Chodzę do stomatologów, których polecają mi znajomi, więc jak mój dentysta zamknął gabinet to przeniosłam się do dr Szymańczyka w Medykusie. Wiele osób, które znam go chwaliło i nie zawiodłam się w ogóle :)

Kallaa89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:39

Re: Stomatolog

29 mar 2019, 12:10

Dobry stomatolog to skarb i ja takiego mam w gabinecie w Tychach w gabinecie Viscardi. Do tego gabinetu trafiłam z bólem zęba i myślałam, że ząb bezie na bank do wyrwania a tymczasem ząb został wyleczony kanałowo i został pięknie odbudowany.

Falenta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:09

Re: Stomatolog

25 cze 2019, 10:28

Bardzo dobrzy specjaliści przyjmują w Ratyńscy Dental Clinic W Warszawie. Sama się zastanawiam czy tam nie zacznę chodzić ,moja koleżanka z pracy bardzo sobie chwali.Mają nowocześnie wyposażone gabinety, prześwietlenie na miejscu,leczą zęby zgodnie z najnowocześniejszymi światowymi trendami. Cenowo mniej więcej tak jak wszędzie w prywatnych gabinetach ale różnica w wykonaniu jest ogromna.

NatalkaNatalka85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2019, 07:23

Re: Stomatolog

30 cze 2019, 20:16

Ja chodziłam jakiś do stomatologa w http://www.viscardi.com.pl w Tychach. Byłam tam dwa razy na kursie i na moje nieszczęście rozbolał mnie ząb i ten gabinet okazał się zbawienny.

dancerka28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 29 maja 2018, 11:40

Re: Stomatolog

22 lip 2019, 00:29

Ja mam sprawdzonego stomatologa- dr Borowski ze Stomatologia Borowski :-) Chodzę tam od lat i zawsze jestem zadowolona, bo w razie koniecznosci leczenia pan doktor robi to profesjonalnie, w miare mozliwosci bezbolesnie. Obecnie moje zęby sa zdrowe i zadbane, chodzę tylko na wizyty kontrolne, ale kiedys np. bylam tam na leczeniu kanałowym- cenowo ok :ico_oczko:

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Stomatolog

23 sie 2019, 21:04

Bardzo dobrzy stomatolodzy są w Ratyńscy Dental Clinic na Józefowie. Nowoczesna klinika doskonale wyposażona.Leczą zęby zgodnie z najnowocześniejszymi trendami. Miałam robione implanty i od początku leczenia czyli od Tomografii 3D, skanowaniu wewnątrzustnym, az do zaprojektowania i założenia implantów,wszystko było robione na miejscu w klinice
co było dużym udogodnieniem.

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: Stomatolog

05 wrz 2019, 12:47

Ja również znam stomatologa viscardi w Tychach i bardzo jestem zadowolona z ich usług i podejścia do klienta.Miałam do wyrwania dwie ósemki i zrobili to perfekcyjnie.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Stomatolog

15 paź 2019, 08:43

najważniejsze żeby znaleźć odpowiednie miejsce,w którym chcemy leczyć zęby, ja żeby regularnie mieć kontrolę jamy ustnej korzystam z pakietu komfort, mogę regularnie chodzić na wizyty do stomatologa, do tego w rmach pakietu mam zniżki i rabaty na wybrane usługi więc bardzo się mi opłaca takie rozwiązanie.

miki77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 lis 2019, 21:10

Re: Stomatolog

17 lis 2019, 21:44

W Warszawie na Bemowie polecam Fabdent, ja tam chodzę już od lat. Mają świetnych lekarzy, nowoczesny sprzęt, można u nich zrobić pełną diagnostykę, rtg czy tomografię zębów, każdy problem są w stanie podjąć :) Do tego atmosfera tam jest miła, wizyty są bezstresowe, bezbólowe, a to dla mnie też oczywiście ważne. Aktualnie chodzę już głównie na przeglądy, jak zdejmę aparat, to pewnie zafunduję sobie wybielanie jakieś :)

EdytkaN7
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:48

Re: Stomatolog

15 gru 2019, 13:45

Jeżeli jesteście z Olsztyna to polecam skontaktować się z punktem stomatologicznym Rojek Dental. Ja osobiście robiłam tam licówki i teraz wiem co to znaczy uśmiechać się od ucha do ucha :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość