jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Aranżacja wnętrz

26 lut 2019, 19:16

Jeżeli chodzi o łazienki to przepiękne aranżacje widziałam w salonie bokaro, już wiem co chcę mieć u siebie bo remont się szykuje :) Dobrze jest podpatrzeć fajne pomysły ;)

asiamos
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2018, 12:13

Re: Aranżacja wnętrz

04 mar 2019, 10:41

Ostatnie zmiany w pokoju dziennym zrobiła z pomocą stron internetowych, szukałam narożnika do pokoju i przeglądałam sklepy, spodobał mi się narożnik, wybrałam kolor obicia i dalej już poszło, dobrałam stolik pod telewizor i ławę , narożnik i stolik tutaj solpol-meble.com.pl szafkę pod telewizor z Ikea. Jestem zadowolona, za wynajęcie specjalisty od aranżacji pewnie dałaby tyle co za szafkę i stolik, a że może nie jest idealnie... Mi się podoba :)

beja01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 30 sty 2016, 20:45

Re: Aranżacja wnętrz

20 mar 2019, 17:57

Wiecie co jak czytam o zatrudnianiu projektantów po to aby urzadzili mieszkanie czy dom to wybaczcie ale śmiać mi się chce. Jak sądzicie skąd oni czerpią te wszystkie swoje pomysły? Oczywiście, że z sieci. Przecież to samo można zrobić samemu i jeszcze na tym ile zyskać. Raz, że wielka satysfakcja, dwa te zoszczędzone pieniądze można na coś potrzebniejszego wydać. A jeśli ktoś szuka pomysłów to z czystym sumieniem mogę polecić bloga scandicsofa.pl. Fantastyczne artykuły, z których człowiek dowie się wszystkiego, a na załączonych aranżacjach doskonale wszysko jest zobrazowane. Potem wystarczy już tylko przystąpić do realizacji naszego planu i cieszyć się z pięknie urządzonych wnętrz.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Aranżacja wnętrz

03 kwie 2019, 07:43

Mnie też bawi zatrudnianie projektantów – owszem można skorzystać z ich pomocy, ale przecież całościowo to będzie rujnacja portfela. Lepiej postawić na sprawdzone firmy i zamówić od nich wiele rzeczy wraz montażem. To możne być pomocne. Zresztą zgadzam się z przedmówcą – satysfakcja z pracy nieoceniona :) Ja skorzystałam z pomocy RK Glass – oni mi zrobili i kabiny prysznicowe do łazienki, i lacobel do kuchni i lustra na wymiar. Jak znajdzie się taką wielowymiarową pomoc, to na prawdę można swobodnie realizować swoje założenia :) :ico_haha_01:

joasialew
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:10

Re: Aranżacja wnętrz

18 kwie 2019, 13:32

Fakt... można się zainspirować blogami i różnymi stronami typu pinterest i stworzyć sobie własne tablice inspiracji. Ja tak zrobiłam jak zamawialiśmy lampy w internecie na mlamp i ładnie nam doradzili ze wszystkim

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Aranżacja wnętrz

18 kwie 2019, 15:42

Aranżując wnętrza w swoim domu, polecam kupić meble wypoczynkowe w sklepie internetowym https://scandicsofa.pl/

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Aranżacja wnętrz

28 kwie 2019, 18:12

Co myślicie o wannie wolnostojącej ? W tej się zakochałam ... https://bokaro.pl/oferty/my-nature-wanna/

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: Aranżacja wnętrz

21 maja 2019, 12:08

A widzieliście projekty z wykorzystaniem mchu? Takie coś wykonuje Kreatywna Zieleń. Na ich stronie można zobaczyć przykładowe realizacje i są tam też projekty łazienek właśnie z wykorzystaniem takiej zielonej ściany.
Podobno z tego, co czytam, to taki mech nie wymaga żadnej pielęgnacji, tylko trzeba zadbać o wilgotność powietrza w mieszkaniu. No i wygląda to fajnie.

Obrazek

Graszka55
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2017, 17:58

Re: Aranżacja wnętrz

26 maja 2019, 20:09

Co myślicie na temat wykorzystywania w nowoczesnych aranżacjach ciekawych wzorów fototapet? Jakiś czas temu odkryłam sklep https://www.dekoran.pl/fototapety/napisy i jestem zaskoczona bogactwem ich oferty. Najbardziej spodobały mi się tapety z napisami i czymś takim chciałabym ozdobić swój salon. Ciekawi mnie czy znacie ten sklep i jakie macie opinie na jego temat?

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Aranżacja wnętrz

27 maja 2019, 18:58

Ja dość długo rozglądałam się za narożnikiem do salonu. Zależało mi na tym by był odpwoiednio duży, miał funkcje spania i pojemnik na pościel. Udało mi sie znalezc kilka ciekawych modeli w sklepie polskiego producenta Caya Design. Warto zerknąć bo mają wiele ciekawych modeli w tym np Palazzo, w którym jest wiele funkcji relaksu :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość