Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: adwokat z Łodzi

02 kwie 2019, 00:00

Jeżeli chodzi o rozwód to ja mogę polecić Wam moją panią prawnik, dzięki której dziś jestem już szczęśliwą rozwódką ;) Moją sprawę rozwodową prowadziła pani adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska. Szczerze ją polecam.

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: adwokat z Łodzi

02 kwie 2019, 15:42

Zależy z jakiej dziedziny prawa ten adwokat potrzebny.. Ja mogę polecić, z tym że z Warszawy, dobrą kancelarię JST, mają tam bardzo dobrych prawników z różnych specjalności więc myślę, że warto spróbować.

angielka1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2019, 21:24

Re: adwokat z Łodzi

02 kwie 2019, 21:34

Pan mecenas Klimkowski jest prawnikiem znanym ze swojej skuteczności w sprawach związanych z prawem rodzinnym. Korzystałam z jego pomocy gdy walczyłam o podwyższenie alimentów. Napiszę tylko, że żałuję, że nie korzystałam z jego pomocy wcześniej, przy rozwodzie. Jest o niebo lepszy od mojego wcześniejszego prawnika. Numer do mecenasa Klimkowskiego: 600 365 228

KaLipka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: adwokat z Łodzi

17 kwie 2019, 14:35

Z JST to ja znam Pana Tomaszczyk, czasem konsultuję z nim sprawy firmowe i bardzo jestem zadowolona z jego pomocy. Ale widziałam w necie po opiniach, że cała kancelaria cieszy się dobrymi opiniami więc chyba warto nawet kawałek do nich dojechać na rozmowę.

owsianka91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:38

Re: adwokat z Łodzi

17 kwie 2019, 21:47

Bardzo dobrym adwokatem w Łodzi jest Pan mecenas Igor Klimkowski. Prowadził moją sprawę rozwodową. Sprawa była beznadzieja a mimo to udało nam się wywalczyć połowę majątku i alimenty dla dzieci i dla mnie. Pan Igor bardzo się postarał, wywalczył alimenty w takiej kwocie jak chciałam. Wszystko przebiegło sprawnie a kontakt z Panem mecenasem był na najwyższym poziomie.

zeberka79
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2019, 19:06

Re: adwokat z Łodzi

22 kwie 2019, 19:14

Mąż zapowiedział że mnie zniszczy, że weźmie najlepszego adwokata, że pożałuje itd, itp. Rozpytywałam wiec wszędzie o dobrego adwokata. Koleżanka była kiedyś w podobnej sytuacji i poleciła mi mecenasa Klimkowskiego. Zaufałam i się nie zawiodłam. Przewidywał ruchy męża i jego adwokata. Czasami nawet ich ośmieszał i krok po kroku prowadził mnie do wygranej. Informował i uprzedzał mnie co może nastąpić. Ma intuicję i ogromną wiedzę prawniczą. Polecam z całego serca!

stokrotka89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2019, 03:00

Re: adwokat z Łodzi

28 kwie 2019, 03:07

Zgadzam się w 100% o Panu Mecenasie Klimkowskim można wypowiadać się tylko w superlatywach. Korzystałam już w dwóch różnych sprawach i mogę go wszystkim polecić

bystrzycka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 mar 2018, 18:37

Re: adwokat z Łodzi

29 kwie 2019, 16:10

W Łodzi w sprawach karnych specjalizuje się Pan Adwokat dr Mariusz Olężałekm. To adwokat, który pomagał mojemu teściowi, w dość mało przyejemnej sprawie, ale najważniejsze jest to, ze adwokat działał bardzo sprawnie i skończyło się to w miarę korzystnie dla teścia. Namiary na niego znajdziecie tutaj: https://mecenas-lodz.com.pl/ .

charlotte1991
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2019, 19:39

Re: adwokat z Łodzi

03 maja 2019, 19:56

Moją sprawę spadkową prowadził mecenas Klimkowski. Wykazał się ogromną wiedzą i empatią. Wcześniej korzystałam z pomocy dwóch adwokatów ale obaj powiedzieli mi, że nie mam szans na wygraną i mam odpuścić. Dopiero Pan Klimkowski zdecydował mi się pomóc. Dzięki niemu wygrałam sprawę i zachowałam należny mi spadek.

amelka87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2019, 20:31

Re: adwokat z Łodzi

04 maja 2019, 20:34

Zdecydowanie Igor Klimkowski. To najlepszy adwokat w Łodzi. Świetnie poprowadził moją sprawę rozwodową. Były mąż o mąż o mały włos na zawał nie zszedł gdy usłyszał decyzję sądu.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość