Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

31 mar 2007, 10:34

iwonap, poczytaj sobie na wątku o spiralach - tam jest dużo tego i owego :-D
może ci pomoże troszkę bardziej
ja jestem generalnie zadowolona i niedogodności związane z @ są coraz mniejsze :ico_oczko:

[ Dodano: 31-03-2007 ]
iwonap, nie :ico_nienie: to wogule nie boli - normalnie jak badanie ginekologiczne

[ Dodano: 31-03-2007 ]
dobra dziewczęta ja spadam
bo u nas dzisiaj kabelmania się zaczęła,
tzn. remontują i zakładają nowe kabelki z pradem i telefonem
- więc nie mam pojęcia kiedy skończą
- a nawet jak skończą
- czy net będzie nadal działał :ico_smiechbig:
się okaże, wyjdzie w :ico_duzepranko:
jak by co to papatki :-D

Awatar użytkownika
Reniia1501
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:30

31 mar 2007, 10:38

Maggie pisze:jestem załamana, nie weim co mam począć, dziecko mi zwariowało, znowu była histeria...trudno to opisać. Bez cyca ani rusz, butli nie chce, ale kaola chyba masz racje ze to musi tatuś przejać, bo jak chciałam mu dać to od razu łapał za bluzkę.
Posypałam brodawki pieprzem ale to nic nie dało, wargi miał czerwone ale cyca ciągnął. Nie wiem ja chyba jestem na toi zasłaba, za szybko się poddaje, ja mi dziecko zaczyna tak rzewnie płakać to koniec ulegam....do kitu jestem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:


Maggie troszke smiac mi sie chce z tego ,ze dzieciątko ci szaleje!!! :ico_oczko:
moze sprobuj cytryną...

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

31 mar 2007, 10:40

no wlasnie czytalam na tym watku i tak sie zastanawiam a kaolcia jeszcze jedno niedyskretne pytanko:jak to jest z tymi tamponami? w srode ide do gina i mam zamiar sie wypytac wszystkiego i jak podejme decuzje to zakladam :)

Awatar użytkownika
Reniia1501
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:30

31 mar 2007, 11:28

iwonap, czesc
a jaką chcesz załozyc?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

31 mar 2007, 11:34

Cześć dziewczyny, wita Was zmęczona i wydojona matka Polka która się opowoli rozsypuje, już mi chyba nmawet witaminy nie pomogą :ico_olaboga:
W nocy było cycowanie, katar nadal jest ale na szczęście kaszel przechodzi :ico_noniewiem:

Dzisiaj wieczorem próbujemy ...zamiana ról, w tą noc będzie pierwsza próba odstawiania, TRZYMAJCIE KCIUKASY.

Reniia1501 pisze:Maggie troszke smiac mi sie chce z tego ,ze dzieciątko ci szaleje!!! :ico_oczko:
moze sprobuj cytryną...

no a mnie nie jest do śmiechu :ico_noniewiem:
o nie nie :ico_nienie: nie będę dziecka katować tymi sposobami, powiem WAM szczerze ze wczorajk jak zobaczyłam te małe usteczka całe w pieprzu to natychmiast je umyłam , nie mogła na to patrzeć, to maleństwo od razu uspokoiło sie jak dalam mu cyca....DLACZEGO TO JEST TAKIE TRUDNE???

Co do spiralki to słyszałam, ze jezeli kobieta póżniej planuje mieć jeszcze dzieci, to potem moze mieć problemy "po spiralce"
ale to tylko mogą być ploty, nie wiem.

Zmykam bo jedziemy do Londynu. :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

31 mar 2007, 11:37

hej reenia jeszcze sie nie zastanawialam ponoc sa dwa rodzaje z miedzia i hormonalna ....zobacze co mi lekarz zaleci i powie .....maggie mysle ze to ploty ponoc spiralke mozna zdjac kiedy sie chce nie trzeba jej nosic:) 3 czy piec lat na ile ona tam jest a pozatym wiadomo ze sie troszke odczeka by "zrobic" dzidzie :ico_haha_01:

[ Dodano: Sob Mar 31, 2007 11:38 ]
dziewczny milej sobotki i sloneczka wam zycze a bobaskom sle caluski :-D

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

31 mar 2007, 15:38

dzien dobry drogie panie :-D
my juz po spacerku :ico_oczko:
Kourosh czuje sie znacznie lepiej, choc niewielki stan podgoraczkowy utrzymuje sie nadal.
Ja sobie tu gadu gadu o ''odcycowaniu'' , a moj Misiu teraz to nawet jogurtu, ktory wczesniej uwielbial, nie przelknie :ico_szoking:
Juz prosze ladnie i uzywam roznych podstepow by choc troszeczke, a on sie tak zawzial , ze nic nie pomaga :ico_sorki: synus zacznij jesc!

Od wczorajszego ranka tylko i wylacznie mleko, a jak zblizam sie z lycha to buzia na kludke zamknieta i zwrocona w przeciwna strone :ico_olaboga:

Naturalnie stracil na wadze przez to zabkowanie , goraczkowanie itd

Juz ja sie za tego niejadka wezme g:hmm

a teraz poczytam wAs troche baby kochane :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 mar 2007, 17:04

A ja się chwalę - u mnie w oczku wodnym już rybki pływają ....
Obrazek

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

31 mar 2007, 17:05

aginka ale super oczko wodne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

31 mar 2007, 17:41

Aginka, oczko wodene extra!!!!

my wlasnie wrócilismy z grilka..bylo super..ale sie objadłam..mniam..mniam

dobrze ze z Kouroshem juz lepiej..diem..na pewno zacznie jesc jak sie skończy to ząbkowanie!!!!

co do spirali to ja kompletnie nie wiem...ale taka jakoś jestem na nie..przynajmniej narazie.nie wiem czemu ale zle mi sie kojarzy.......ale iwona...jak ci bedzie słuzyc..to kto wie!!!!!
ciekawe jak to jest jak juz chcesz dziecko to ci wyjmuje i od razu mozna zajść??? :065:

[ Dodano: 2007-03-31 ]
Maggie, trzymaj sie...miłego dzionka w Londynie.....ale fajnie..marzy mi sie zwiedzanie!!!!!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości