anomas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:26

Re: Jak często robicie podstawowe badania?

27 lut 2019, 12:55

ja tak samo raz w roku idę na badania do laboratorium diagnostyki, bo tam mam pewność, że będzie szybko i pobieranie krwi nie będzie bolesne. W dodatku wyniki badań są online, bardzo mi to odpowiada

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: Jak często robicie podstawowe badania?

12 kwie 2019, 11:00

A różnie, teraz robiłam w marcu z okazji akcji "Droga do Zdrowia" - można tam u nich sobie bon pobrać na pakiet badań. Dlatego się zdecydowałam. A wcześniej muszę przyznać że zaniedbałam badania mimo że mam świadomość jakie to ważne

Awatar użytkownika
Malon
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwie 2019, 11:20

Re: Jak często robicie podstawowe badania?

12 kwie 2019, 11:28

Co 3-4 miesiace.

agaa345
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 13:16

Re: Jak często robicie podstawowe badania?

16 kwie 2019, 16:40

Raz w roku to konieczność. Jeżeli się coś dzieje to wtedy częściej, albo bardziej specjalistyczne badania. Teraz są dostępne nawet usługi pobierania krwi w domu, z wynikami na maila, więc moim zdaniem nie ma wymówek.

Awatar użytkownika
mellisanndra
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:58

Re: Jak często robicie podstawowe badania?

30 kwie 2019, 13:24

Musze robić je znacznie częściej.. Przynajmniej raz w roku zrobić sobie gadania ma morfologie i inne z krwi, jeszcze do tego prześwietlenie klatki piersiowej i mierzyć ciśnienie, bo zauważyłam, ze jestem strasznym niskociśnieniowcem.

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Jak często robicie podstawowe badania?

03 cze 2019, 15:26

Staram się robić badania średnio raz na 3 miesiące, płacę za nie grosze więc się nie przejmuję. Prywatna służba zdrowia w Krajowym programie zdrowotnym Cuk w tej cenie to błogosławieństwo :)

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Jak często robicie podstawowe badania?

18 cze 2019, 22:53

Tak 2 razy w roku to maksymalnie. W tym roku już mam odhaczone ze dwa miesiące temu. Pierwszy raz od kilku lat pokusiłam się o taki kompleksowy przegląd w szpitalu medicover bo coś mi wątroba w ostatnim czasie zaczęła o sobie przypominać

kami2
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2019, 13:00

Re: Jak często robicie podstawowe badania?

24 cze 2019, 11:12

Warto badać się regularnie ponieważ pomaga to wykluczyć choroby, które pomimo braku predyspozycji genetycznej pojawiają się ... ja korzystałam https://upacjenta.pl, mogłam to zrobić szybko i sprawnie nie czekając. Niestety kolejki są skandaliczne do specjalistów...a czasem potrzebna jest szybka konsultacja, tak było w moim przypadku, dlatego polecam te stronę,
Pozdrawiam i badajcie się!

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Jak często robicie podstawowe badania?

25 cze 2019, 09:59

Takie profilaktyczne raz na rok.I takie badania powinno się robić. Uświadomił to mojej mamie jej lekarz rodzinny. Mama chodzi do przychodni Nasz Lekarz w Toruniu. Tam wszystko można zrobić na miejscu,jest laboratorium.A to bardzo ważne aby zacząć leczenie w jak najszybszym stadium.

EdytkaN7
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:48

Re: Jak często robicie podstawowe badania?

23 sty 2020, 22:55

Ja ostatnio robiłam badania z zakresu medycyny pracy i zgłosiłam się do punktu , który znajduję się na Powstańców Śląskich 8 w Bielsku Białej http://medycynapracybielsko.pl/ . Zakład medycyny pracy oferuję szeroki zakres usług na badania dla kierowców oraz uczniów i studentów.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość