Magdalena1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 sty 2019, 14:49

Re: Jak wybrać dobre okulary przeciwsłoneczne

22 sty 2019, 23:10

Ja mogę polecić salon optyczny w Poznaniu w Optic Design, gdzie można kupić same firmówki - Carrera, Prada, Michael Kors, Tommy Hilfiger i Emporio Armanii wiele innych światowych marek.

Kasiunia85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2018, 11:27

Re: Jak wybrać dobre okulary przeciwsłoneczne

18 lut 2019, 17:15

Ooo a ja właśnie szukam jakiegoś sprawdzonego optyka w Poznaniu i za dwa dni ,będę w Poznaniu w tych okolicach to zajdę to tego salonu może coś wybiorę.

NatalkaNatalka85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2019, 07:23

Re: Jak wybrać dobre okulary przeciwsłoneczne

23 cze 2019, 13:57

Ja jakiś czas temu byłam w Poznaniu i zaszłam do salonu optycznego bo zapomniałam soczewek kontaktowych i bardzo byłam zaskoczona bo mieli praktycznie wszystkie marki okularów przeciwsłonecznych renomowanych firm. Jak ktoś z was też jest fanem orginałków to polecam ten salon OpticDesign na Półwiejskiej 30.

paprotka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:54

Re: Jak wybrać dobre okulary przeciwsłoneczne

12 lip 2019, 10:21

Poszłam do Iqoptiq przy Marszałkowskiej w Wawie i tam mi pomogli wybrać okulary. Pasują jak ulał i mam okulary premium. Lepiej kupować okulary w profesjonalnym salonie niż na jakimś bazarze czy gdzieś. Mam prawdziwe okulary, które w należyty sposób chronią przed promieniami UV.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość