MonikaMrozowska90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:34

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

23 kwie 2019, 22:55

Ja chodziłam często na basen , żeby ujędrnić skórę i to chyba dla mnie najlepsze lekarstwo.

Awatar użytkownika
CzaCza
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 20 maja 2019, 09:47

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

06 cze 2019, 11:02

Dobre balsamy i kremy nawilżające do twarzy i ciała :D Poza tym u mnie bańki chińskie fajnie poprawiły mi skórę z cellulitem ale też trzeba jeść zdrowo, ruszać się i robić peelingi :)

Awatar użytkownika
pannakota
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2014, 13:49

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

27 cze 2019, 21:04

Kiedy dostałam już zielone światło od lekarza to zdecydowałam się na dietę, więc poszłam do dietetyka i zapisałam się na siłownie. Aby wspomóc te działania zapisałam się do krakowskiej kliniki vesuna na zabieg modelujący sylwetkę zeltiq. Szczerze nie sądziłam, że seria zabiegów może przynieść tak spektakularne efekty, a jednak można. Jeżeli pragniecie w miarę szybko powrócić do sylwetki, którą mogłyście się pochwalić przed ciążą to polecam właśnie takie połączenie.

NatalkaNatalka85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2019, 07:23

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

14 lip 2019, 12:39

Ja bardzo chwalę sobie zabieg ujędrniania ciała termolifting Zaffiro na, który chodzę do Maestria Klinika Urody w Szczecinie. Moim zdaniem to jeden z najlepszych zabiegów ujędrniających.

Awatar użytkownika
seniorita007
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 24 lip 2019, 13:58

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

24 lip 2019, 14:12

maseczki i peelingi z kawy są fantastyczne. do tego jeszcze warto pomyśleć o bańkach chińskich bo są fantastyczne jeżeli chodzi o takie domowe spa które można samej sobie robić ;p tylko trzeba pierw podziałać tak żeby naczynka nie pękały, więc dobry krem z kasztanowcem, ruszczykiem i bylicą jak najbardziej powinin byc nakładany ;p

Awatar użytkownika
kchmiel93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2019, 10:58

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

25 lip 2019, 08:51

Woda, woda i jeszcze raz woda! Też trzeba nauczyć się pić wodę - nie można wypić od razu całej butli, bo większość wtedy przez nas przeleci. Trzeba pić małymi łykami przez cały dzień. Co najmniej 2litry, najlepiej nauczyć się odmierzania. 6-9 szklanek na dzień, zależnie od rozmiaru szklanki :P

EdytkaN7
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:48

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

07 gru 2019, 14:43

Woda oczywiście ale tez warto pamiętać o masażach i dobrych kosmetykach. Ja osobiście chodziłam w ciąży na masaż do "Centrum Pięknego Ciała i Fryzur" w Sopocie i były to masaże na bazie mleka przeznaczone dla kobiet w ciąży. Po porodzie chodzę na swoje ulubione masaże bańką chińską i gorącymi kamieniami.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

11 gru 2019, 10:04

Może spróbuj ćwiczeń na sprzęcie fitness, takim jak: bieżnia do biegania, rowerek treningowy, orbitrek, wioślarz. Wszystkie te urządzenia możesz kupić do domu. Są dostępne w sklepie internetowym, https://www.hop-sport.pl/.

Alinka91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 sie 2020, 09:01

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

12 sie 2020, 10:09

Dobra dieta i odpowiednie ćwiczenia pomogą ujędrnić skórę.
Bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia w domu samemu ciężko jest coś zrobić.
Najlepiej skorzystać z filmików treningowych, gdzie wszystko jest pokazane i wytłumaczone. Ja korzystam z platformy treningowej i jestem zadowolona :D

Papaya
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 20 sie 2020, 12:40

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

20 sie 2020, 13:20

Może szczotkowanie na sucho?? Na prawdę to jest dobra opcja, bo sama nawet praktykuję :)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość