luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: Angielski dla dzieci

24 cze 2018, 21:10

teraz w przedszkolach często są już fajne zajęcia z angielskiego. Ale i tak najlepiej i najłatwiej dziecko przyswaja, jeśli rodzic mówi dobrze w innym języku i od małego mówi do dziecka nie tylko po polsku. Maluch uczy się w ten sposób dwóch języków jednocześnie, w naturalny sposób ;)

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: Angielski dla dzieci

11 sie 2019, 17:08

Ja na wakacje zapisałam swojego syna do tutlo do lekcje online, żeby się trochę podszkolił. Lekcje są przyjemne i trwają po 20 min, więc łatwo je wcisnąć w plan dnia a i dziecku łatwiej zachować pełną koncentrację przez taki czas.

luna11
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 cze 2019, 12:42

Re: Angielski dla dzieci

28 sie 2019, 08:29

[quote="Amela22"]Ja na wakacje zapisałam swojego syna do tutlo do lekcje online, żeby się trochę podszkolił. Lekcje są przyjemne i trwają po 20 min, więc łatwo je wcisnąć w plan dnia a i dziecku łatwiej zachować pełną koncentrację przez taki czas.[/quote]
A czy sposób prowadzenia zajęć dla dzieci jest zachęcający? Jestem ciekawa, czy po miesiącu się dziecku to nie znudzi.

karolapieniak123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 21 lip 2019, 15:10

Re: Angielski dla dzieci

30 sie 2019, 18:20

moje dzieci były w wiosce angielskiego i sa zachwycone taka nauka angielskiego!

Inatka93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 07 wrz 2018, 20:57

Re: Angielski dla dzieci

07 wrz 2019, 10:09

A dlaczego miałyby się dziecku znudzić zajęcia w tutlo? Mój syn to nawet czasem dopytuje, kiedy może się połączyć z lektorem. Bo sobie porozmawiają, pożartują, albo popracują w zabawny sposób nad fleksją i nie ma znudzenia. Moim zdaniem to lepsze niż ślęczenie nad kserówkami z innych szkół językowych.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Angielski dla dzieci

13 wrz 2019, 14:57

[quote="Inatka93"]A dlaczego miałyby się dziecku znudzić zajęcia w tutlo? Mój syn to nawet czasem dopytuje, kiedy może się połączyć z lektorem. Bo sobie porozmawiają, pożartują, albo popracują w zabawny sposób nad fleksją i nie ma znudzenia. Moim zdaniem to lepsze niż ślęczenie nad kserówkami z innych szkół językowych.[/quote]

Jestem tego samego zdania. Moja córka uczy się z tutlo już 3 miesiące i jest zadowolona. Dodatkowym plusem jest to, że zajęcia są indywidualne, więc jeśli czegoś nie wie, albo coś źle powie, nikt się z niej nie śmieje ( a niestety dzieciaki potrafią czasem tak reagować) tylko speaker wytłumaczy jej co zrobiła źle i pokaże jak zrobić to poprawnie.

ola79
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2019, 18:03

Re: Angielski dla dzieci

06 paź 2019, 18:12

A ja wysyłam do wioski z Angloville, i to sa dobrze zainwestowane pieniądze w rozwój dzieci, obóz na bardzo wysokim poziomie, bardzo zbliżył dzieciaki do tego języka.

marekmaro
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:16

Re: Angielski dla dzieci

16 paź 2019, 14:16

A co myślicie o przedszkolach językowych?

mojakochana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2018, 23:58

Re: Angielski dla dzieci

28 lut 2020, 23:24

[quote="ola79"]A ja wysyłam do wioski z Angloville, i to sa dobrze zainwestowane pieniądze w rozwój dzieci, obóz na bardzo wysokim poziomie, bardzo zbliżył dzieciaki do tego języka.[/quote]

ja właśnie też się zastanawiam, sama byłam, ale ciekawa jestem jakie są opinie co do obozów dla dzieci? może coś Pani więcej powiedzieć?

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość