NatalkaNatalka85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2019, 07:23

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

20 cze 2019, 09:17

Toksyna botulinowa to chyba najlepszy sposób na wypełnienie zmarszczek i ja taką metodę stosuję i chodzę do gabinetu ESTETICA w Lublinie. Za jakiś czas idę na powiększenie ust kwasem hialuronowy.

domilka215
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 07 sie 2018, 19:46

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

24 wrz 2019, 00:55

Hmm. Jeśli chodzi o usuwanie zmarszczek laserem to nie korzystałam z takiego zabiegu. Lata temu chodziłam na laser frakcyjny, ale żeby pozbyć się plamek po trądziku. A na zmarszczki, te pod oczami, to miałam zabieg z użyciem kwasu hialuronowego u doktor Noszczyk w Melitusie. Mialam sporo szczęścia, że udało mi się do niej zapisać, bo akurat zwolniło się miejsce i dostałam telefon z recepcji, że mogę przyjść do niej na wizytę. Rewelacyjna kobieta, dotychczas podziwiałam ją w telewizji, a na żywo robi jeszcze lepsze wrażenie. No i efekt tez niesamowity, miałam nieestetyczne krechy pod oczami, które teraz są spłycone i praktycznie niewidoczne.

kamaii9
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:02

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

27 wrz 2019, 14:14

Jesteś zdecydowana na laser? Sprawdź też zabieg usuwania zmarszczek kwasem https://joliesse.eu/oferta/usuwanie-zmarszczek-kwasem-hialuronowym

Awatar użytkownika
SanSani
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2019, 16:54

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

14 paź 2019, 14:40

W zyciu chyba nie poszła na zabieg kwasami. Ogólnie jakimiś strzykawkom nie ufam. Wole zdecydowanie juz się pod laserem położyć.

Semika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2019, 19:06

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

15 paź 2019, 19:24

Dokładnie kosmetyki z dodatkiem kolagenu sprawdzą się idealnie.

gamma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwie 2013, 09:11

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

22 kwie 2020, 10:39

no laser frakcyjny to potrafi zdziałać cuda :) sama jestem po takim zabiegu i miałam go robionego w klinice Demeter na Białostockiej w Warszawie. Skóra wygładzona i taka promienna, zmarszczki spłycone, do tego taka ogólna kondycja skóry się poprawiła :)

Joszka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 kwie 2020, 08:11

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

26 kwie 2020, 13:45

ja laserem nie traktowałam zmarszczek ale za to zdecydowałam się na Restylane Skinbooster - jest to fajny wypełniacz, dobrze nawilża buzię i odmładza ją! także ja jestem zadowolona!

madzialena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2016, 00:05

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

28 kwie 2020, 11:06

ja to tak średnio się znam na tych zabiegach... sama chętnie z nich korzystam, regularnie chodze do Radzikowska Clinic w Warszawie. Ale kompletnie zdaje się na nich w kwestii doboru zabiegów :) to są specjaliści z dużym doświadczeniem i ufam im bezgranicznie. Nigdy się nie zawiodłam na ich doradztwie w kwestii zabiegów i efektów :)

monterey
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2020, 14:49

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

15 maja 2020, 14:53

laserowe to chyba trwalszy zabieg, kremu musialabys caly czas uzywac i niewiadomo czy bylby efektywny

Inatka93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 07 wrz 2018, 20:57

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

13 sie 2020, 17:08

Boję się trochę lasera, ale mam zmarszczochy jak nie wiem... może jakaś medycyna estetyczna mi pomoże? Widziałam, że jest coś takiego jak magiczna klinika i tam ładnie kwasem i mezoterapią działają... no, nie wiem sama... może jakieś inne wskazówki?

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość