ItalyButik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:40

Re: Gdzie zamówić odzież do sklepu?

10 maja 2017, 16:56

tu masz kontakt ja z nimi nie mam problemów. Jesteśmy firmą zajmującą się importem włoskiej odzieży bezpośrednio od włoskich producentów. W ofercie posiadamy odzież między innymi takich marek jak: Babylon, Roberta Biagi, Rinascimento, Rossodisera, Paquito, Kontatto, Islo, Gil Santuci, Elisabetta Franchi, Cannella, Imperial, Please, Ovye, Suerte, Antonello Serio, Joenia, Lovlet. Dodatkowo na potrzeby indywidualnych klientów oferujemy usługi pośrednictwa w zakupach we Włoszech tzn. przejazd, zakwaterowanie oraz profesjonalne tłumaczenie w języku włoskim na miejscu. Zapraszamy do współpracy butiki, sklepy internetowe oraz hurtowników. Istnieje również możliwość importu odzieży produkowanej we Włoszech w niższych półkach cenowych. italiaimport@wp.pl

ItalyButik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:40

Re: Gdzie zamówić odzież do sklepu?

10 maja 2017, 16:58

tu masz kontakt z nimi nie ma problemów: Jesteśmy firmą zajmującą się importem włoskiej odzieży bezpośrednio od włoskich producentów. W ofercie posiadamy odzież między innymi takich marek jak: Babylon, Roberta Biagi, Rinascimento, Rossodisera, Paquito, Kontatto, Islo, Gil Santuci, Elisabetta Franchi, Cannella, Imperial, Please, Ovye, Suerte, Antonello Serio, Joenia, Lovlet. Dodatkowo na potrzeby indywidualnych klientów oferujemy usługi pośrednictwa w zakupach we Włoszech tzn. przejazd, zakwaterowanie oraz profesjonalne tłumaczenie w języku włoskim na miejscu. Zapraszamy do współpracy butiki, sklepy internetowe oraz hurtowników. Istnieje również możliwość importu odzieży produkowanej we Włoszech w niższych półkach cenowych. italiaimport@wp.pl

Youneedit
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 28 kwie 2017, 08:25

Re: Gdzie zamówić odzież do sklepu?

19 cze 2017, 10:02

Masz co najmniej kilka adresów, warto skorzystać i porównać zarówno ceny ja i jakość danej odzieży, bo przecież od tego bardzo wiele zależy. Prowadząc butik nie zapominaj również o galanterii skórzanej, to bardzo istotny element w kwestii wyposażenia, asortymentu.

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: Gdzie zamówić odzież do sklepu?

10 gru 2018, 12:35

ja bym poleciła hurtownie ANSTEL gdzie znajdziemy bieliznę, rajstopy również dla dzieci i nie tylko. Hurtownie oferuję dobre ceny i szybką dostawę pod wskazany adres.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Gdzie zamówić odzież do sklepu?

10 gru 2018, 14:37

Moim zdaniem najlepiej rozpocząć stałą współpracę z hurtownią lub dystrybutorem odzieży, wtedy można nawet liczyć na spore promocje.

PoprostuBeata40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:10

Re: Gdzie zamówić odzież do sklepu?

17 lis 2019, 16:42

Jeżeli ktoś z was szuka dobrego dostawcy płynów, baz, E - liquidów CBD lub grzałek to polecam skontaktować się z firmą https://ivape.pl/. Ja od kilku miesięcy zaopatruję się u nich w akcesoria do mojego sklepu.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość