njkjtka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:59

Opinie o Caya Design

20 lis 2019, 20:12

Witajcie! Czy ktoś z Was miał już okazję kupować meble w Caya Design ? Urządzam właśnie nowe mieszkanie a widziałam na nich stronie, ze mają meble, które bardzo mi się podobają - w takim włoskim ale jednocześnie nowoczesnym stylu. Będę wdzięczna za wszystkie opinie :)

dudka13
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2018, 20:20

Re: Opinie o Caya Design

21 lis 2019, 06:12

mam nadzieję, ze się nie obrazisz jak podepnę się do Twojego tematu, żeby nie zakładać kolejnego :) sama reż szukam narożnika modułowego. Odwiedziłam większość sieciówek u mnie w mieście i niestety nie ma szans na to, by dostać coś ciekawego w odpowiednim rozmiarze. Muszę więc szukać kogoś, kto zrobi mi go na zamówienie.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Opinie o Caya Design

21 lis 2019, 07:13

Jestem ich można powiedzieć stałą klientką :) Mam jeden z ich kultowych narożników Arezzo. Jak dla mnie bomba, na pewno warto. Jakość rewelacyjna ale to pewnie zasługa tego, że wszystko jest robione ręcznie i z ogromną starannością o każdy, nawet najmniejszy detal.

njkjtka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:59

Re: Opinie o Caya Design

21 lis 2019, 07:49

dzieki wielkie, o to mi własnie chodziło. Ja przewertowałam już cała ofertę wzdłuż i wszerz i zastanawiam czy bardziej mi sie podoba model CUBE czy PALAZZO :) Bardzo podoba mi się własnie ta modułowość i szeroka oferta możliwych do wyboru tkanin, które można ze sobą dowolnie łaczyć.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Opinie o Caya Design

21 lis 2019, 08:19

Też tak myślę, że wybór wcale nie jest taki prosty, chciałoby się mieć i to i to :) jeśli ja miałabym wybierać spśród tych dwóch wymienionych przez Ciebie modeli to ten palazzo podoba mi się bardziej :) no i w tym modelu o ile się nie mylę jest opcja na wybór różnego rodzaju funkcji relaksu ( zaglówki, podłokietniki itd) :) także jeśli lubisz wypoczywać np z książką w ręku to taki narożnik na pewno się sprawdzi :)

njkjtka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:59

Re: Opinie o Caya Design

04 gru 2019, 06:30

dzięki :) pokazywałam mężowi wszystko i też wybrał palazzo :) będę zamawiać dziś lub jutro. Dzięki raz jeszcze za pomoc :)

dudka13
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2018, 20:20

Re: Opinie o Caya Design

13 gru 2019, 13:33

wiecie co dziewczyny... też złożyłam zamówienie w caya design :) meble dotrą już po nowym roku ale ważne, ze już się dla mnie tworzą <3

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Opinie o Caya Design

17 gru 2019, 22:46

Powiedzcie mi jak mechanizmami, bo widzę, że stosują w swoich meblach regulację (jeszcze nic od nich nie kupowałam) sprawdzają się, są wygodne, bo to, że ładne to ja widzę :P

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: Opinie o Caya Design

17 sty 2020, 12:42

ossi mechanizmy bez zarzutu, nic nie skrzypi, wszystko do siebie pasuje, szycie samego materiału obiciowego też kapitalne. Nie ma się do czego przyczepić, te meble sa tak samo dobre jakościowo jak fajnie wyglądają :)

njkjtka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:59

Re: Opinie o Caya Design

20 sty 2020, 12:19

no i dotarł nasz palazzo :) ojej jest cudowny i na żywo jeszcze piękniejszy niż w katalogu. Raz jeszcze dzięki za pomoc :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość