jarska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2019, 11:28

Re: adwokat z Łodzi

24 gru 2019, 11:30

Szczerze i serdecznie polecam współpracę z mecenasem Igorem Klimkowskim. Przyznam, że korzystałam wcześniej z usług innych adwokatów ale nigdy nie czułam się u nikogo tak swobodnie, jak u mecenasa Klimkowskiego. Jeśli macie jakieś problemy natury prawniczej to tylko i wyłącznie mec. Klimkowski.

AnitaT
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:13

Re: adwokat z Łodzi

25 gru 2019, 20:36

Zależy z jakiej dziedziny. Ja mogę polecić Pana Tomaszczyk z JST. Specjalizuje się w prawie pracy, ale zajmuje się tez prawem rodzinnym. Ma duże doświadczenie i wiedzę i poważnie traktuje swoich klientów.

kasia987
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:58

Re: adwokat z Łodzi

22 sty 2020, 22:49

To gdzie dany prawnik ma swoją siedzibę to sprawa nonono. Najważniejsze są jego kompetencje i skuteczność. Mnie w sprawie kredytu frankowego reprezentuje krakowska kancelaria prosperitas i nic że to drugi koniec Polski bo są naprawdę dobrzy. Żadnej ściemy, sama esencja i realna ocena sytuacji. Po spotkaniu z kancelarii wyszłam a właściwie wybiegłam jak na skrzydłach bo widzę zielone światełko w ciemnym jak dotąd tunelu.

dominikaa11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:47

Re: adwokat z Łodzi

28 sty 2020, 13:51

Najlepszy mecenas Igor Klimkowski. Prowadził moją sprawę rozwodową, a później także sprawę o alimenty. Pan mecenas jest osobą bardzo kompetentną, solidną i uczciwą. Dzięki jego pomocy osiągnęłam to, na czym mi zależało. Śmiało mogę polecić.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: adwokat z Łodzi

05 lut 2020, 16:56

[quote="AnitaT"]Zależy z jakiej dziedziny. Ja mogę polecić Pana Tomaszczyk z JST. Specjalizuje się w prawie pracy, ale zajmuje się tez prawem rodzinnym. Ma duże doświadczenie i wiedzę i poważnie traktuje swoich klientów.[/quote]

Również mogę polecić Pana Tomaszczyk. Sama niedawno korzystałam z jego pomocy i byłam bardzo zadowolona. Potrafi wszystko jasno wytłumaczyć i wskazać najlepsze opcje rozwiązania.

Martyna28
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:36

Re: adwokat z Łodzi

12 lut 2020, 21:15

Z tego co ja słyszałam to wspomniany Pan Tomaszczyk zajmuje się też chyba prawem rodzinnym. A że ma ogromną wiedzę, doświadczenie a przy tym poważnie traktuje swoich klientów to na prawdę myślę, że jest wart uwagi.

rrolka76
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:25

Re: adwokat z Łodzi

22 mar 2020, 13:27

Super przeprowadzony rozwód przez fantastycznego mecenasa Igora Klimkowskiego! Oczywiście z orzeczeniem o winie męża, oszukiwał mnie i zdradzał. Pan mecenas Klimkowski bardzo szybko mu to udowodnił :) Polecam, bardzo miła współpraca z panem mecenasem. Można śmiało dzwonić pod numer 600365228 bo pan mecenas zawsze odbiera telefony osobiście.

kobietysila
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2020, 20:11

Re: adwokat z Łodzi

29 mar 2020, 20:33

Mogę polecić dobrego adwokata z Łodzi, w sprawach karnych niemal rozchwytywany jest mecenas Mariusz Olężałek. Ma ogromną wiedzę i praktykę w tej dziedzinie prawa, potrafi również skutecznie wyciągać z aresztu lub odraczaj wykonywanie kary aresztu lub więzienia. Za swoją pracę oferuje bardzo konkurencyjne stawki, są bardzo rozsądnie skalkulowane.

amsik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2020, 11:11

Re: adwokat z Łodzi

30 mar 2020, 11:23

Jeśli ktoś szuka naprawdę dobrego adwokata z Łodzi to polecam mecenasa Mariusza Olężałka, specjalizuje się on w sprawach karnych. Dotyczą one praktycznie każdego rodzaju przestępstw od jazdy po spożyciu alkoholu aż po udział w zorganizowanych grupach przestępczych. Można liczyć również na solidne wsparcie kiedy potrzeba jest odroczenia lub przerwania wykonania kary odsiadki.

klapencujesz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2020, 19:34

Re: adwokat z Łodzi

02 kwie 2020, 19:39

Duże doświadczenie ma mecenas Igor Klimkowski ,ja mam osobiście do niego duże zaufanie. Kompetentna, rzeczowa osoba, można o wszystko dopytać i nie zostawia człowieka z jakąś zdawkową odpowiedzią z której nic nie wynika... Serdecznie go polecam tu jego numer tel. 600365228

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość