Klara34
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 26 cze 2016, 17:29

Re: Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

04 lip 2016, 21:07

Mnie udało się swego czasu rozwiązać w prosty sposób ten problem. Ciągłe kupowanie doładowań się nie kalkulowało, więc wzięłam córce abonament bez limitu i od tego czasu nie przekracza już określonej kwoty. Mam też pewność, że zawsze może wykonać połączenie, gdyby chciała wezwać pomoc itp. :-)

Awatar użytkownika
ojenka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2015, 12:30

Re: Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

17 sie 2016, 14:02

Niektóre dzieciaki jeszcze nie umieją gospodarować pieniędzmi, więc karta jest zdecydowanie lepsza.

A co do tego, że doładowanie może im się skończyć w nieodpowiednim momencie to można im wykupić za kilkanaście złotych i będą mogli mieć nielimitowane smsy do wszystkich przez cały miesiąc :ico_haha_02:
można też ustawić dziecku darmową opcję dzwonienia na jeden wybrany numer za darmo na zawsze i ustawić numer rodzica - ta opcja jest chyba dostępna u większości operatorów i nie powinno być z nią problemu, ale wystarczy sprawdzić na stronie operatora :)

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

23 wrz 2016, 16:02

29 zł na kartę i ma nielimitowane....

tomekk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 paź 2018, 08:52

Re: Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

04 paź 2018, 08:58

na karte to najlepsza opcja

BeJimmieknick
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 sie 2019, 10:45

Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

03 wrz 2019, 20:17

Cześć,

szukałem tego tematu w internecie, ale nie mogłem znaleźć nic sensownego, więc mam nadzieję że mi ktoś pomoże
Chciałbym mieć możliwość wykonywania i odbierania połączeń głosowych z mojego telefonu, ale używając komputera. W wielkim skrócie chodzi o zautomatyzowanie mojej pracy i ułatwienie wykonywania połączeń. Wiem że są inne możliwości jak Skype czy Voip, ale na razie odpadają. Jeśli jest taka możliwośc, to czy ktoś mógłby doradzić jakiego programu używać i czy będzie działało przez usb?

Awatar użytkownika
abata
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 10 wrz 2019, 14:24

Re: Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

10 wrz 2019, 14:53

[quote="BeJimmieknick"]Cześć,

szukałem tego tematu w internecie, ale nie mogłem znaleźć nic sensownego, więc mam nadzieję że mi ktoś pomoże
Chciałbym mieć możliwość wykonywania i odbierania połączeń głosowych z mojego telefonu, ale używając komputera. W wielkim skrócie chodzi o zautomatyzowanie mojej pracy i ułatwienie wykonywania połączeń. Wiem że są inne możliwości jak Skype czy Voip, ale na razie odpadają. Jeśli jest taka możliwośc, to czy ktoś mógłby doradzić jakiego programu używać i czy będzie działało przez usb?[/quote]

Załóż osobny wątek, a nie odkopuj sprzed roku i to jeszcze nie na temat.

Awatar użytkownika
Fenneko
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 06 kwie 2020, 12:52

Re: Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

06 kwie 2020, 13:24

Najprościej jest chyba kupic dziecku telefon na karte i ustalic mu limit doladowania miesiecznego za np. 50 zl.

LauraR
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 04 wrz 2018, 08:28

Re: Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

15 maja 2020, 11:00

U mnie też karta. Wykorzystają pule środków, to nie maja :) proste

Michaeldrevy
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 25 paź 2020, 23:17

Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

05 lis 2020, 20:28

idź z tym do lekarza. Ja dużo czytałam o tym plamieniu, bo też się staramy i czekam na jakiekolwiek pierwsze objawy. Podobno to plamienie to kilka plamek i lepiej, jak są czerwone, a nie brązowe, ale możliwe, że u Ciebie brązowe nie oznaczają nic złego. Idź do lekarza i zrób sobie badania na hormony.

variant4

Bernardetta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2017, 10:04

Re: Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

06 lis 2020, 15:04

Karta i doładowanie

Wróć do „Starsze dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość