moma
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2019, 21:01

Bielizna na czas menstruacji?

28 sie 2019, 21:23

Cześć dziewczyny
A my z koleżanką mamy fajny pomysł – naszym zdaniem! Wygodne, bezpieczne majtki na czas menstruacji - majtki PERIODO stabilizują podpaskę i wkładki higieniczne. Jesteśmy w trakcie tworzenia produktu - mamy pierwszy prototyp/ pierwszy model, przetestowany przez nas i koleżanki. I na tym etapie potrzebujemy wszelkich opinii i też wsparcia. Zgłosiłyśmy się z naszym produktem do konkursu STAŃ NA WŁASNYCH organizowanego przez Rossmann i Fundacją Mamo Pracuj. Przeszłyśmy do kolejnego etapu, w którym szukamy poparcia wśród wspierających, otwartych, fantastycznych kobiet! Będziemy ogromnie wdzięczne za wszelkie wsparcie i oddanie na nasz produkt głosu i opinie na temat naszego produktu. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie, albo Rossmann! Dziękujemy za wspracie!

Awatar użytkownika
abata
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 10 wrz 2019, 14:24

Re: Bielizna na czas menstruacji?

10 wrz 2019, 14:57

Na czas menstruacji noszę podpaskę, a nie specjalne gacie

Awatar użytkownika
shakalaka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:50

Re: Bielizna na czas menstruacji?

18 wrz 2019, 16:37

ja mam majtki na czas miesiączki... do tego kubeczek i podpaskę

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Bielizna na czas menstruacji?

30 wrz 2019, 10:36

A ja to w sumie odkąd biorę tabletki antykoncepcyjne belara to nie mam obfitych miesiączek już i nie mam problemu z bielizną. Wcześniej to tampon i podpaska koniecznie bo on mi przeciekał! teraz sama podpaska wystarczy i szczególnie jej profilować nie trzeba, zwykła bielizna się sprawdza i wpadek nie mam żadnych. Te tabletki to dla mnie wybawienie było, nie bolesne już miesiączki też, inne życie.

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: Bielizna na czas menstruacji?

02 cze 2020, 13:04

Ja noszę zawsze taką samą :) nie rozrozniam na czas przed, po , w trakcie :P Na https://lovita.pl/ zamawiam bo bardzo lubię ten sklep i mają ogromnyyy wybór

Awatar użytkownika
OrangeCarmel
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 25 maja 2020, 15:39

Re: Bielizna na czas menstruacji?

09 cze 2020, 10:08

Tzn. mam kilka par gaci, które sa tylko na ten czas, bo dobrze trzyma się podpaska, ale czy ja wiem czy warto kupować jakieś opatentowane tego typu rzeczy, no nie wiem

natuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 01 cze 2020, 14:11

Re: Bielizna na czas menstruacji?

18 cze 2020, 09:30

myślę, że teraz to nie ma sensu. Ja mam tak zwane "okresówki" któych mi nie szkoda w razie czego, ale też kubeczek i wkładkę. Raczej nic mi nie grozi ;P

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość